Psychiatr ekniha

Vstupte do jiné doby a zažijte nezapomenutelnou hrůzu. Píše se rok 1896 a New York svírá děs. Někde v metropoli se totiž skrývá záhadný nový druh zločince – sériový vrah. Šéfem newyorské policie je Theodore Roosevelt, budoucí prezident Spojených států. Vytvoří tajný, velmi netradiční vyšetřovací tým. Do jeho čela postaví doktora Kreizlera, který je jedním z prvních moderních amerických psychiatrů. Času je málo, neboť zabiják může každou chvíli udeřit znovu. A nebezpečí je mnohem větší, než se vůbec dalo tušit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355357/psychiatr-Ljf-355357.png 4.2282

Dr. Laszlo Kreizler 1.

Literatura světová, Thrillery, Historické romány
Vydáno (ekniha), Knižní klub

Kniha Psychiatr

katasokolov
04.11.2020

Kniha byla velmi zajímavá, ale seriál mě chytil přeci jen víc.

Richard Skolek
04.10.2020

Příběh o honu na sadistického sériového vraha v kulisách New Yorku konce 19. století. Kniha mě nadchla především tím, že nejde o klasickou detektivku - vyšetřovatele zajímá především psychologický profil pachatele a na pozadí hlavního děje probíhá urputný boj o moderní pojetí psychologie. Je osobnost člověka daná prostředím, v němž vyrůstal, nebo se z jeho vlivu může vymanit?
Velmi čtivé a neotřelé.

konicekbily
15.09.2020

Historický román s kriminální zápletkou. V knize je dobře popsán život v New Yorku a v USA kolem roku 1896. Psychiatr je hlavní postavou, v ní zobrazuje autor své zkušenosti ze psychiatrie a historie. Připadalo mi, že někdy se autor nechává unést svou vášní přespříliš a tak se kniha může stát pro někoho nudnou. Určitě to není kniha typu akce stíhá akci, ale je kladen veliký důraz na historické pozadí - jak prostředí, tak osob - například šéfem policie v New York City je budoucí prezident USA. Tedy kniha je vhodná spíše pro ty, kteří se zajímají o historii než ti, kteří hledají tvrdý thriller.

alibaba72
13.09.2020

Skvělá detektivka, super zápletka, výborná atmosféra, skvělé postavy... Jednu hvězdičku jsem odebral za to, že to mohl autor cca o 100 stran zkrátit, některé popisy byly zdlouhavé a podle mě i zbytečné.

mirec88
07.07.2020

Asi som čítal inú knihu ako ostatní. Neviem, čítal som do strany 334, chcel som dať tomu šancu, ale neskutočne vleklá, nudná a nezáživná kniha. Pár momentov bolo fajn, ale inak to bola fakt bieda. Navyše kniha je písaná takým ťažkým jazykom, že začítať sa a sústrediť sa som mal problém.

encyklopedie
14.06.2020

.....stačí napsat - skvost..... stejně jako tv seriál
...jasných 100%

tamara1351
14.05.2020

Kniha byla skvělá, trošku mě odrazovaly některé komentáře o zdlouhavosti a pod.,ale já nic takového nezaznamenala.Byla jsem spokojená se stylem psaní a obsah byl velmi poutavý.Za mě pět hvězdiček ????

stefi61
12.05.2020