Dobrou noc, Nikdo

Dobrou noc, Nikdo https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20218/dobrou-noc-nikdo-20218.jpg 3 30 3

Nenáročný, ale čtivý román pro ženy v příběhu s kriminální zápletkou popisuje epizodu ze života bývalé novinářky, matky tří malých dětí, kterou z nudy a konvencí maloměstského prostředí nešetrně vytrhne vražda kamarádky.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Good night Nobody , 2005

archivářka115
20.10.2023 odpad!

Nemohla jsem se do knížky začíst. Nuda. Pochybuju, že bych si ještě něci přečetla

Charmedka
20.06.2020 3 z 5

Už podle anotace je docela jasné, že se bude jednat o nenáročné čtení, vlastně je to román pro ženy, kde krom lásky, vztahů najdete i vraždy a detektivní zápletku. Ovšem i tak je to opravdu nenáročná kniha, u které se odreagujete.

Kate a Janie jsou potrhlé stejně jako celá tahle kniha. Nad jejich myšlením Vám občas zůstává rozum stát. Bavila mě ovšem více než Zná ji jako své boty. Oproti ní byla kniha zábavnější, čtivější a napínavější. Tedy alespoň pro mě.

Městečko Upchurch je vlastně takové Wisteria Lane Zoufalých manželek. Dokonalé stepfordké paničky, dokonalé manželky a matky, ovšem jen na povrch. Nic není takové, jaké se zdá a všichni mají tajemství.

Alča I.
29.07.2014 2 z 5

První kniha od této spisovatelky na mě nezabrala. Snad se povede jiná

Jennifer Weiner
americká, 1971