Kouzelnice

Kouzelnice https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395843/bmid_kouzelnice-QOZ-395843.jpg 5 302 43

Divotvůrce série

Vydejte se potřetí do magického světa fantasy série Divotvůrce Kellen, Reichis a Ferius cestují do Gitabrie, země proslulé úžasnými vynálezy. Když se k nim zvláštními argosanskými cestami dostane zpráva o mechanickém ptáčkovi oživeném magií, uvědomí si, co všechno je v sázce. Co když Gitabriánci dokážou oživit i něco mnohem nebezpečnějšího? Mezitím jim cestu zkříží neznámý rudý mág a také nečekaný jan’tepský spojenec. Čas nemilosrdně ubíhá a karty ve Feriusině balíčku varují před blížící se válkou.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Charmcaster , 2018

Ninde
04.02.2019 5 z 5

Boží, dobrodružné, nečekané, magické a dokonalé, jinak tuhle knihu nejde popsat něž těmi to slovy.
Vidět někde k prodeji kočkoveverčáka, tak okamžitě beru.
Nicméně téhle knize nemohu nic vytknout,bavila mě od začátku až do konce.Miluji tuhle sérii :) je to prostě bomba.

Kira128
29.01.2019 5 z 5

Proč vždy po dočtení děl od Sebastiana de Castella mám dojem, že budu mít zase nějakou dobu knižní kocovinu? Já vám ráda odpovím. Není to totiž dojem, ale pravda.
Divotvůrce je opravdu skvělá série, miluji její atmosféru, miluji Argosany a jejich moudra, miluji Reichise... A tak dále, mohla bych vypisovat své pocity dál a dál.
Kvalita jednotlivých dílů stále stoupá, Kouzelnice byla zase o chlup lepší než Černé znamení. Už se opravdu moc těším na pokračování, tento styl mi hrozně moc sedí a skutečně je to něco, co mě šíleně baví. Čte se to skvěle. Je to skvělé! Toť vše, co k tomu můžu říct.
Přečtěte si to.

Airin
26.01.2019 5 z 5

Do prvního dílu této série jsem se zamilovala, a od té doby se neskutečně těšila na další pokračování. Jak jsem doufala, další díl od Sebastiena de Castella opět nezklamal. Okamžitě mi bylo jasné, že tohle bude skvělý díl, který bude stát za to! Líbil se mi snad i víc, než Černé znamení. Klobouk dolů, protože Kouzelnice se vážně povedla. Jen tak dál, Sebastiene! :))
Více v recenzi od bookhuntera.