Humorné příhody očima odvážného otce

Humorné příhody očima odvážného otce https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279256/bmid_dite-skolkou-povinne-P3n-279256.jpg 3 245 66

Dítě školkou povinné série

Spousta zábavných příběhů ze života tříleté Viki zapsaných podle skutečných událostí! Testováno na rodičích!

lestfe
28.01.2018

Velmi vtipná kniha, několikrát mi tekly slzy smíchy. Některé pasáže trochu přehnané (popisování rýmy). Další díly už asi číst nebudu, ale děkuji autorovi za rozveselení v podobě této knihy!

Simikik
07.01.2018 4 z 5

Oddechová kniha, která pobaví. Jako učitelka ze školky oceňuji, že si autor umí udělat legraci ze všech situací, které jako rodič může prožít. Úžasným způsobem volí slova a věty příjemně plynou. Kniha je rozdělena do menších kapitol, které se dají snadno přečíst za pár minut v tramvaji. V některých pasážích je cítit přetaženost situací, ale pokud se chcete zasmát, máte smysl pro ironii a rodičovskou absurditu, tak si určitě přečtěte i tuhle knihu.

KatkaZ
28.12.2017 4 z 5

Velmi vtipně napsaná kniha, která mě pobavila. Teď jako matka roční dcery jen doufám, že spousta příhod byla přikreslena a psána s nadsázkou

ladahoff
12.12.2017 5 z 5

Brecela jsem smichy

lenkaabooks
10.10.2017 3 z 5

Příhody tříleté Viki jsem poprvé četla asi před rokem a bavila jsem se. Pak mi byla kniha darována a tedy se mi hodila do Výzvy. Tak jsem si ji přečetla podruhé. A zdaleka už to nebylo ono, s odstupem se mi zdá, že hodně příhod je vyumělkovaných, jen aby to bylo zábavné. Takže na hodnocení uberu.

Hakate
12.09.2017 5 z 5

Vtipné čtení, skvělá kniha na odreagování a vyčištění hlavy.

Martina1805
07.08.2017 5 z 5

velmi humorné vyprávění, které snad každého rodiče musí vrátit zpět do dětských let svých dětí a vidí tak že v tom nebyl sám doporučuji

DariDerek
07.05.2017 3 z 5

Ze začátku luxusní start, od prostředku psané horkou jehlou... Nejdříve nadšení, potom docela zklamání... Více píšu v recenzi v záložkách :-)

Akemi4
30.03.2017 3 z 5

Některé historky vtipné (především ty, které mě nalákaly na Facebooku), zbylé celkem obyčejné a nezajímavé, případně jako bonus obsahují násilný záchodový humor. Nejsem žádná fajnovka, ale těch fekálií a věcí z nosu už na mě bylo fakt moc.

Jinak mi některé příběhy připomínaly jednu nejmenovanou skupinu na Facebooku. Tam se taky vždycky smíchy kácí celá ordinace, metro apod., prostě kdokoliv, kdo přijde s tím ostrovtipem do styku (cca okruh 20 km).

Eorin
26.03.2017 2 z 5

Místy trefné, celkem vtipné, ale nemám ráda, když se tlačí na pilu a autor se všemožně snaží být vtipný.. Když to nejde, tak to nejde, ale ten zbytečný tlak tomu spíše ubírá než přidává na humoru.

Plavkyně
15.03.2017 3 z 5

Kraťoučké příběhy psané s velkou dávkou nadsázky. Příjemný situační humor. Odpočinkové čtení, u kterého nemusíte přemýšlet.

Chika
11.03.2017 5 z 5

Za mě super čtení. Příjemné, vtipné, odlehčené na pohodové večery pod dekou. Já byla nadšená a chci si přečíst i další knihy tohoto autora. Bylo to přesně to, co jsem čekala.

Ruxandra
06.03.2017 5 z 5

Vtipné, oddechové čtení. Musela jsem vypadat v tom vlaku jak blázen jak jsem se pořád uculovala :) Na další díly se určitě vrhnu až zase budu potřebovat vypnout od každodenního stresu.

alhl
26.02.2017 5 z 5

Za mne super, i když jsem se někde zasmála víc a někde méně. Realita se vším, co k tomu patří, navíc prošpikovaná nadsázkou, nadhledem a fantazií. Prostě humorné historky, jak mají být. :-) Párečky, ORL, S hlavou v troubě, ... atd.

Knižní střípky
12.02.2017 2 z 5

Ano, pár kapitol bylo vtipných, ale jinak celkově žádná sláva.....Bohužel jsem si knihu vzala do čekárny k lékaři a díky absenci čehokoliv jiného a dlouhé čekací lhůtě v čekárně jsem ji nakonec přečetla celou, ale kdybych byla doma u svých knižních zásob, odložila bych ji bez lítosti a vzala si hned něco jiného.

HDosoudilová
30.01.2017 3 z 5

Některé příhody mi přišly hodně vtipné, jiné naopak docela trapné. Těch bylo možná o trochu více a taky jsem měla pocit, že už pak autor neměl moc o čem psát. Začátek dobrý, konec už moc ne.

Aichah
17.01.2017 3 z 5

První půlka mě opravdu bavila. Pak už bylo toho záchodového humoru už nějak moc.

martior
05.01.2017 1 z 5

Začátek knihy byl opravdu dobrý a hodně jsem se bavila ale ke konci knihy mi ty příběhy přišly chvílemi i nechutné. Ke konci jsem to odložila a nedočetla

Honzula76
21.12.2016 5 z 5

SUPER! víc není co dodat :-)

Peti
30.11.2016

Velmi vtipně psaná kniha o Viky, tříleté holčičce. Tato léta nás teprve čekají, no to se máme na co těšit :).