Humorné příhody očima odvážného otce

Humorné příhody očima odvážného otce https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279256/bmid_dite-skolkou-povinne-P3n-279256.jpg 3 245 66

Dítě školkou povinné série

Spousta zábavných příběhů ze života tříleté Viki zapsaných podle skutečných událostí! Testováno na rodičích!

Jura Jurax
22.03.2024 5 z 5

Špičková sranda - autor má dar lehce absurdního humoru ...

Saela
10.03.2024 2 z 5

Tak tohle bylo zdlouhavé čtení. Kniha mě nebavila, bylo pár pasáží, u kterých jsem se pousmála, ale i ty by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Sama mám 2 děti a i když máme příhod také plno, v životě jsme nebyli středem pozornosti pro celý autobus, krám či čekárnu a už vidím i ty puberťáky, jak se nadšeně přidávají. Navíc epizody s dlouhým rolákem alá strašidlo a oddělení nemocnice je vzhůru nohama, to už je přitažený za vlasy. Mám i další díly, ale těm šanci zřejmě už nedám. Dávám 2 hvězdičky alespoň za povedené básničky pro děti. Naše děti letos půjdou na pomlázku s "já jsem malý koledníček, koledovat neumím, tak mi honem něco dejte, ať tu dlouho nesmrdím." Za tu dík ;)

terezie1121
05.05.2023 2 z 5

Kniha se dala číst, i když mě příliš nepobavila, jak autor slibuje. Některé části jsou úsměvné, ale ne natolik, aby se u toho člověk musel zamknout "za čtvery polstrované dveře".

Eva193
22.02.2023 3 z 5

Docela dobré čtení do vlaku. Některé historky byly super, některé byly slabší, pár jich bylo přestřelených...takový mix, asi každý rodič si tam najde tu svoji historku.

lailaj
19.12.2022 4 z 5

už jsem četla předchozí díl a tam jsem se nasmála víc, ale i tahle je skvělá. Miluji tenhle styl vtipu a nadsázky a musím říct, že i moje dcera miluje některé příběhy a to je jí teprve 6 let

Lilu_
30.05.2022 2 z 5

Nedočetla jsem a to bych řekla, že jsem cílová skupina... nevadí, možná mám teď jiný okruh zájmů...

Blančitos
18.09.2021 3 z 5

Po humbuku, který okolo knihy jednu dobu byl, jsem si myslela, že to tedy bude větší bomba...

mary2019
02.05.2021

Za mě skvělá oddechovka. Rozhodně doporučuji všem, co mají smysl pro humor. Ty ostatní asi neosloví.

Ana72154
28.12.2020 2 z 5

Jediné co mě pobavilo, bylo, když šli k doktorce a seděla tam ta vysoká holka a Karaoke bar.

Han-nah
14.06.2020 3 z 5

Některé vtipné, jiné trochu vynucené.

helča5
05.08.2019

veselé příhody s malou Viki a jejími rodiči

JancaMia
08.07.2019 3 z 5

Pro rodiče jejichž dítko se chystá do školky, ideální četba .. ale jinak taky skvělá oddechovka :) ale stačí první dva díly ..

muchomurka
18.03.2019 3 z 5

Zajímavý počin. U některých příhod jsem se hodně nasmála, některé jsem nepobrala, některé nemastné, neslané. Uvidíme, co bude v dalších dílech. Ale celkem příjemné počtení na vleklé odpoledne.

4761
24.02.2019 5 z 5

Smála jsem se od začátku až do konce. Velmi povedená kniha.

Korsika
12.02.2019 4 z 5

Děti ještě nemám, ale mám pocit, že po přečtení téhle knížečky, mě už nic nepřekvapí ;) :D ať žijí čokoládové anakondy :D :D

MM1979
25.01.2019 2 z 5

Tak jsem také podlehl té vlně hodnocení a komentářů... Ale po 56 stranách prvního dílu jsem knihu odložil a další díly už ani zkoušet nebudu - co jsem koukal, tak je to to samé :-( Za těch 56 stran jsem se opravdu zasmal jen u jedné "povídky" a to u "Úterý - Platinová karta". Za mě velmi kolísavá úroveň povídek a další šanci tomu nedám. Samotného mě to mrzí, moc jsem se na to těšil a to právě byla možná ta chyba! Pokud skutečně hledáte knihu kde se zasmějete, tak mrkněte na knihu "Jak jsem vyhrál válku"!

hnilda3
09.12.2018 5 z 5

Skvělé :-)

viki77
10.10.2018 5 z 5

Perfektní vtipná kniha čteme celá rodina p pokud se chcete zasmát doporučuji

lucie2371
09.10.2018 5 z 5

Dávám pět hvězdiček! V knize je několik vtipných částí kdy se zasmějete nebo alespoň pousmějete.
Trochu mě zaráželo, že když otec mluvil s tříletou dcerkou Viki občas užil sprosté slovo. Nevím ale zda to nebylo napsáno záměrně jako poukázka na rodiče, kteří to tak dělají běžně, když je to napsáno podle skutečných událostí.
Kniha určitě stojí za přečtení! Doporučila bych jí hlavně těm, kteří mají rádi děti!

Já mám malého bratrance a připojuji příhodu: Bratránek přiběhl za babičkou jestli nemá prstýnek. A babička na to, že má a na co ho potřebuje. A on, že ho má pro jednu holčičku (jméno psát nebudu) a babička na to: Ale ty máš rád přeci (jméno) a bratránek se na ní tak zadíval a prohlásil: ,,To mám ale kdybych se pak ženil tak si alespoň budu moc vybrat" :D Je mu šest let :D
Děti jsou prostě kouzelné. ♥

saez
18.05.2018 3 z 5

Na netu mě ty příběhy bavily nějak více, i přesto převládala kladná odezva nad zápornou.