Ze života andílků

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zcela nové vtipné příhody jednoho odvážného otce, který se svou čtyřletou dcerkou Viki prožívá všední situace s nevšedním nadhledem a laskavým humorem, jehož absurdita čtenáře rozveselí tak, že se řehtají a slzí smíchy a nedokážou se od čtení odtrhnout. Rozverné příběhy si získaly tisíce příznivců a ti se shodují v jediném: „Při čtení nejezte ani nepijte! A pokud vaše dítě spí, zamkněte se s knihou za čtvery polstrované dveře.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320848/big_dite-skolkou-povinne-ze-zivota-andi-zkS-320848.jpg 4.253
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Ze života andílků

VercaV
26.01.2022

Třetí díl jsem četla s velkým časovým rozestupem od předchozích dvou dílů. Předchozí díly mě bavily mnohem více. Teď jsem se často nutila ke čtení, některé kapitoly jsem přestala číst v půlce. Často jsem se v tom zrtácela, kdo co řekl nebo udělal, nepřišlo mi to ani tak vtipné, jako předchozí díly, kde si pamatuju že jsem se často smála nahlas. Občas se něco vtipného našlo, ale to mi nestačilo. Bohužel.

hnilda3
19.10.2020

Některé příběhy už nebyly tak vtipné, některé zase super. Ale předchozí díly se mi líbily více.


LenkaV.1
21.01.2019

Délka jednotlivých kapitol tak akorát do tramvaje, jen hrozí, že budete za cvoka - aspoň já se místy opravdu rozesmála nahlas. Rodiče prťat vědí naprosto přesně, o čem je řeč ... :-)

martina.culik
02.01.2019

Hodně jsem se bavila a nasmála. Děti prostě dokáží být tak roztomile bezprostřední, že by se z toho jeden (většinou rodič) zbláznil.

lucie2371
13.10.2018

Třetí díl byl nejslabší i když občas se tam nějaké vtipné části našli.

Charlie
03.10.2018

Přesto, že jsem ji podle databáze četla přes rok, tak stránky utíkaly rychle. Nechtěla jsem jí dočíst, protože jsem nechtěla, aby skončila. Doufám, že ještě nějaké příhody malé Viki vyjdou knižně.

LucinkaLLL
28.01.2018

Vtipné příběhy ze života s dětmi. Super!

Iwíček
16.08.2017

Knihy M. M. Cabicara o malé Viki jsem si nad míru oblíbila. Líbilo se mi, že si dokázal autor udržet a možná bych mohla tvrdit, že dokonce zvýšil kvalitu příběhů. Ač se některé příběhy v jádru zopakovaly, autor jim dokázal dát naprosto jinou pointu a vytvořil tak nový a neokoukaný příběh. Povídky jsou čtivé a zajímavé. Mohu vřele doporučit všem milovníkům vyprávění ze života.

1