Ze života andílků

Ze života andílků https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320848/bmid_dite-skolkou-povinne-ze-zivota-andi-zkS-320848.jpg 4 58 10

Dítě školkou povinné série

Zcela nové vtipné příhody jednoho odvážného otce, který se svou čtyřletou dcerkou Viki prožívá všední situace s nevšedním nadhledem a laskavým humorem, jehož absurdita čtenáře rozveselí tak, že se řehtají a slzí smíchy a nedokážou se od čtení odtrhnout. Rozverné příběhy si získaly tisíce příznivců a ti se shodují v jediném: „Při čtení nejezte ani nepijte! A pokud vaše dítě spí, zamkněte se s knihou za čtvery polstrované dveře.“... celý text

VercaV
26.01.2022 2 z 5

Třetí díl jsem četla s velkým časovým rozestupem od předchozích dvou dílů. Předchozí díly mě bavily mnohem více. Teď jsem se často nutila ke čtení, některé kapitoly jsem přestala číst v půlce. Často jsem se v tom zrtácela, kdo co řekl nebo udělal, nepřišlo mi to ani tak vtipné, jako předchozí díly, kde si pamatuju že jsem se často smála nahlas. Občas se něco vtipného našlo, ale to mi nestačilo. Bohužel.

hnilda3
19.10.2020 4 z 5

Některé příběhy už nebyly tak vtipné, některé zase super. Ale předchozí díly se mi líbily více.

LenkaV.1
21.01.2019 4 z 5

Délka jednotlivých kapitol tak akorát do tramvaje, jen hrozí, že budete za cvoka - aspoň já se místy opravdu rozesmála nahlas. Rodiče prťat vědí naprosto přesně, o čem je řeč ... :-)

martina.culik
02.01.2019 4 z 5

Hodně jsem se bavila a nasmála. Děti prostě dokáží být tak roztomile bezprostřední, že by se z toho jeden (většinou rodič) zbláznil.

lucie2371
13.10.2018 3 z 5

Třetí díl byl nejslabší i když občas se tam nějaké vtipné části našli.

Charlie
03.10.2018 5 z 5

Přesto, že jsem ji podle databáze četla přes rok, tak stránky utíkaly rychle. Nechtěla jsem jí dočíst, protože jsem nechtěla, aby skončila. Doufám, že ještě nějaké příhody malé Viki vyjdou knižně.

LucinkaLLL
28.01.2018 4 z 5

Vtipné příběhy ze života s dětmi. Super!

Iwíček
16.08.2017 5 z 5

Knihy M. M. Cabicara o malé Viki jsem si nad míru oblíbila. Líbilo se mi, že si dokázal autor udržet a možná bych mohla tvrdit, že dokonce zvýšil kvalitu příběhů. Ač se některé příběhy v jádru zopakovaly, autor jim dokázal dát naprosto jinou pointu a vytvořil tak nový a neokoukaný příběh. Povídky jsou čtivé a zajímavé. Mohu vřele doporučit všem milovníkům vyprávění ze života.

DariDerek
25.07.2017 4 z 5

Tak třetí díl si držel kvalitu druhého, navíc mi přišlo, že se více autor soustředil na rodinu jako celek a jejich příběhy, né úplně samotnou Viky. O to se mi to líbilo ještě o krapet více.
Celou recenzi si můžete přečíst zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/07/dite-skolko-povinne-ze-zivota-andilku-m.html

Marselle
16.12.2016 4 z 5

Tato drobná knížečka určitě vyloudí ne jeden úsměv na tváři, častokrát přímo vyprsknete smíchy.
Mám všechny tři díly a neušlo mi, že se tu některé příběhy opakují, ale i tak si při jejich čtení užijete spoustu zábavy a humorných chvilek.
Jen pokud knihu budete číst někde v dopravních prostředcích, nebo čekárnách u lékaře, tak se připravte že se na vás okolí bude divně dívat až se budete pořád smát :-)

M. M. Cabicar (p)
česká, 1972
2015  64%Humorné příhody očima odvážného otce
2014  30%Sundáš mi kalhotky?
2016  71%Jak čůrají nevěsty
2014  30%Kulový plesk
2016  84%Ze života andílků

Kniha Ze života andílků je v