Kulový plesk ekniha

Vtipy jsou dílem lidové tvořivosti, jejichž autor je neznámý. Ale je možné, že i vy znáte nějaký vtip, který pochází od autora této knihy, protože mnohé z jeho textů se rozšířily a zlidověly.

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190639/big_kulovy-plesk-mAi-190639.jpg 1.540

Kniha Kulový plesk

KaB
21.04.2016odpad!

Pan Autocar (haha, jsem taky děsně vtipný) patří do kategorie estrádních komiků, kteří v Sokolovně v Dolní Lhotě dělají oslí můstky mezi kouzelníkem tahajícím holuby z rádiovky a ožralým mimem. A jako i tyto estrády mají své diváky, i tento psaný "humor" má své čtenáře. Já to už nikdy nebudu! Howg

boruvka23
03.01.2015odpad!

Kniha není vtipná, autorovy rádobyvtipy jsou "tahané z paty". Navíc mě velmi odradilo množství pravopisných chyb i vyložených hrubek. Myslím, že pokud se chce někdo živit psaním, měl by pro to mít předpoklady.

Hlavous
07.12.2014

Kniha nesplnila očekávání (resp. nesplnila to, co oficiální text distributora hlásá). Špatná není, nicméně žádné výbuchy smíchu se nekonají. Dojem kazí hlavně překlad textu, který je hrozný, se spoustou pravopisných chyt, což bych u e-knihy nečekal...

bookie25
28.01.2014

Kniha je to vtipná. Ne že bych u ní pukala smíchy, ale dobře jsem se pobavila. Ovšem toho, kdo dělal korektury bych s chutí pověsila. Tolik chyb jsem v žádné elektronické knize ještě neviděla. A bohužel to byly občas i hrubky. Škoda. Zkazilo to celkový dojem.