Dědictví krve

Dědictví krve https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396/bmid_dedictvi-krve-GBV-396.jpg 4 230 27

Diablo série

Od počátku všeho času mezi sebou válčí andělští obyvatelé Nebeských Výšin a démonické hordy Planoucích Pekel o vládu nad tím, co bylo stvořeno. Nyní však tento boj zasáhl i svět smrtelníků… a ani člověk, démon nebo anděl nebudou ušetřeni… Život Norreca Vizharana se proměnil v noční můru. Na výpravě za magickým pokladem objevuje tento potulný voják artefakt moci, jakou si nedokázal představit ani ve svých nejdivočejších snech: starobylou zbroj Bartuca, legendárního Pána Krve. Ale tato záhadami opředená zbroj je prokletá a pomalu přelévá svou zhoubnou sílu do Norrecovy zmučené duše. Nyní, stíhán démony, kteří touží zmocnit se temné zbroje, musí Norrec překonat chuť po krvi, kterou téměř není schopen ovládat, a dozvědět se pravdu o svém strašném prokletí dříve, než bude ztracen v temnotě navždy… Původní vyprávění plné mečů, magie a nikdy nekončícího boje založené na stejnojmenné nejprodávanější počítačové hře od Blizzard Entertainment, mnohokrát oceněné všemi herními časopisy.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Legacy of Blood , 2001

Wiqqux
07.09.2013 3 z 5

Čakala som niečo viac, keďže hru Diablo som hrávala asi 10 rokov. Preto som sa na ňu vrhla ako "sup", ale pomaly ma to prestávalo baviť. A tak si myslím, že to mohlo byť stokrát lepšie.

iampatrik
11.08.2013 2 z 5

Zajímavý začátek, teda alespoň k tomu kniha měla nakročeno - tři "bojující" strany, které se v závěru měly setkat a rozřešit danou zápletku se starobylou zbrojí, což se stalo, ale popisovaný děj nebyl tak napínavý, tak zajímavý, občas (pro mě) nudně vyprávěný, aby ho napravil samotný závěr knihy. Kniha se číst dá, ale čtenář nemůže čekat propracované charaktery a strhující děj.

yank3e
13.01.2013 3 z 5

Docela čtivá knížka z prostředí Diabla s pár dobrými nápady, ale mezi fantasy obecně je to podprůměr.

Brutius
08.04.2012 4 z 5

Pro mne jako příznivce a hráče Diabla velice příjemná četba.

endtitles
12.01.2012

Já bych to bral jako takovou záchodově/dovolenkovou četbu.. Čas se tím ukrátí, člověka to možná i chytí, ale až to dočte, už si na to nevzpomene. Beru to jako fantasy psanou pro komerční účel (však už jen herní značka Diablo napovídá), nic víc, nic míň.

Pernak
23.04.2011 4 z 5

Krvavá cesta (Noreka) v prokleté krvavé zbroji, je poměrně příjemné čtení. Rozhodně nejde souhlasit s předchozím názorem. Doporučuji přečíst.

Viero
30.11.-0001 odpad!

Tato kniha postrádá cokoliv, co by člověka opravňovalo nazývat ji alespoň průměrem žánru. Charaktery jsou ploché, člověk se o nich za celou knížku nic nedozví a tak nemá šanci se s nimi sžít, natož se do nich vcítit. Příběh ubíhá odnikud nikam a v podstatě nic se o světě, ve kterém se odehrává, nedozvíme. Nevíme, kde se vzaly všechny ty artefakty, co stojí za jednáním hlavních hrdinů, jaké pohnutky vedou postavy k popisovaným činům apod. Lituji peněz, které jsem do této knížky vložil.