Dětské zoubky

Dětské zoubky
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415524/bmid_detske-zoubky-1YC-415524.jpg 4 1238 1238

Suzette se nedaří navázat vztah s její sedmiletou dcerou, která nemůže – nebo nechce – mluvit. Už od jejího nejútlejšího dětství cítila, že ji Hanna odmítá. Suzette připadá, že ji její dítě nenávidí, a ta myšlenka ji děsí. Alex nechce věřit své manželce, že se jejich dcera chová krutě a nenormálně. Je Hanna jen zlobivá holčička, jejíž chování pramení z vysoké inteligence, kreativity a snad i osobního kouzla? Nebo se opravdu snaží svojí matku zabít? Silný a břitký psychologický román nové talentované autorky Zoje Stage, Dětské zoubky, nabízí více otázek, než odpovědí – a podrží si své tajemství až do šokujícího konce.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Omega

Baby Teeth , 2018

zuzana2599
07.04.2019 4 z 5

Určitě mě tento thriller zaujal, probudil mou zvědavost a já pořád čekala co bude dál... Tato kniha je docela znepokojující, šílená a mrazivá, téma knihy je velmi neotřelé, vztah matky a dcery je pak stěží uvěřitelný, místy hororový. Příběh byl čtivý a strhující.

Hvězdinka
07.04.2019 2 z 5

Pro mě nuda, žádné napětí, jen výčet nekalostí....

vera4669
04.04.2019 3 z 5

Zajímavá kniha, zajímavý nápad, pořád nevím co si myslet, kniha se četla dobře, jen konec mě neuspokojil. A jak psala slečna níže, kdo nemá děti asi mu chvilku potrvá, než si řekne, že by jednou chtěl

Jana77
04.04.2019 5 z 5

Skvěle napsané, má to spád a hlavně neotřelý nápad!

Krisařka
03.04.2019 2 z 5

Docela se divím, že jsem tu knihu vůbec dočetla, asi se mi autorka netrefila do vkusu, pořád jsem v tom hledala nějaké rozuzlení, čekala co se z toho vyvrbí až to zkončilo. Podle mě by to bylo o moc lepší kdyby tomu autor dal nějaký šokující závěr.. Tak třeba v dalším díle, akorát ten já už asi číst nebudu. Každopádně Hanna i tatínek s maminkou mě sympatie opravdu nezískali ani jeden...

dawson321
03.04.2019 4 z 5

Kniha se četla velice dobře, děj nebyl překombinovaný a líbilo se mi členění kapitol "z pohledku matky a dcery". Samozřejmě se nejedná o žádnou "velkou" literaturu, ale spíš oddechové čtení třeba na cesty. Obdivuji, co všechno museli rodiče s malou Hannou vytrpět, já už bych se ji zbavil tak v polovině knihy :D

plamínek21
02.04.2019 4 z 5

Všechno pro děti - tak nepochybuji, že zde čtenáře malá potvora přesvědčí o opaku.
Čtivé, autentické, místy těžko uvěřitelné, ale dle mého dobré dílo.

ladyfromskye
30.03.2019 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu Něco. Doporučuji všem, kteří mají rádi napětí, skvěle propracovanou psychologii, hororovou atmosféru a šílené příběhy. Naopak nedoporučuji budoucím rodičům, chvíli mi bude trvat, než si zase řeknu: ano, jednou chci mít děti...

any37
29.03.2019 4 z 5

Neočekávejte nějaký velký a dramatický zvrat, ale taky nepočítejte s tím, že se vám ji podaří jen tak odložit. Asi mám novou oblíbenou autorku, píše hrozně poutavě a díky ní jsem si přečetla neuvěřitelný psychologický román. 4,5*

petunie1
28.03.2019 4 z 5

Mně se knížka taky dobře četla. Bylo to docela zajímavé. A trochu mi taky bylo "ouzko" z některých akcí malé Hanny. Ale postrádám ten šokující konec. Nebylo na něm nic šokujícího. Spíš klasické uvažování dětí jako je Hanna. Škoda. Jedině, že by autorka chtěla šokovat otevřeným koncem...?

Borískova
26.03.2019 4 z 5

Knížka je dobře psána až z ní člověka mrazí.Otevřený konec dává průchod fantazii,ale doufám že k ní bude pokračování

Lucie1986
26.03.2019 3 z 5

Není to zase takový thriller, na který jsme v dnešní době zvyklí. Nicméně je kniha velmi čtivá. Velmi dobře popsány myšlenkové pochody jednotlivých postav, včetně těžkosti zásadního rozhodnutí.

S.Nicole93
26.03.2019 4 z 5

Velice čtivá kniha, přečetla jsem jí během dvou dnů. Příběh jako takový je zajímavý, je to něco jiného oproti ostatním "krvákům". Po čas celého příběhu je fajn vidět situaci z různých stran, z pohledu Hany a z pohledu Suzette.

Ke knize je potřeba přistupovat otevřeně a nepodlehnout "nálepce Bestseller".

Za mě doporučuji.

Trustty
21.03.2019 4 z 5

Na začátku knihy by si člověk mohl myslet, že je malá Hanna opravdu posedlá.
Příběh se četl pěkně. Jak z pohledu Hanny tak její matky.
Škoda, že konec nebyl tak úplně dotažený.
I tak to bylo dobré počteníčko.

soukroma
19.03.2019 3 z 5

Neuspokojivé. Děsivé, nepochopitelné, nepříjemné. Zejména proto, že bylo nejasné, zda jde o horor nebo patologické/sociopatické chování (čí vlastně) - a naneštěstí to nevěděla ani sama autorka, protože ten konec byl opravdu neodpustitelně banální - nevyjasnilo se nic.
Takže jak celkem čtivé, tak stejnou měrou nevěrohodné - mj. v tom, co všechno předškolní dítě ví, umí, dá si dohromady, zjistí, vymyslí, naplánuje a vlastnoručně provede. 50%

martina7199
19.03.2019 4 z 5

Kniha byla velmi čtivá a námět se mi líbil. Bylo tam pár mrazivých okamžiků, ale otevřený konec? Pokračování bych si ráda přečetla.

MakiKorda
19.03.2019 1 z 5

Kniha sama osobě mě absolutně nenadchla.
Vše moc zdlouhavé a zápletky jsou krátké a nijak dechberouci.
Dvě hvězdičky dávám za hezký námět (možná více zaujme ženy s dětmi) a za zajímavé zpracování vyprávění (hanna a suzette).konec dost otevřený, pokud vyjde další, i tak nezanevřu a přečtu si ji a budu doufat v polepšení.

janamaxik
16.03.2019 2 z 5

Čekala jsem daleko víc. Pro mě celkem zdlouhavý a nudný děj

evasamankova
14.03.2019 5 z 5

Čtivý mnohovrstevnatý příběh, u něhož celkem zamrazí. Příjemný vypravěčský styl, napětí, promyšlenost. Nemám, co vytknout.

Ceeca
14.03.2019 5 z 5

Po dlouhé době, kdy mě kniha bavila a nadchla. Maximální spokojenost. Dobré téma, akurát ten konec :O myslela jsem, že se přijde co té malé je :D nevadí. Oprvdu mě kniha bavila.