Dětské zoubky

Dětské zoubky
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415524/bmid_detske-zoubky-1YC-415524.jpg 4 1238 1238

Suzette se nedaří navázat vztah s její sedmiletou dcerou, která nemůže – nebo nechce – mluvit. Už od jejího nejútlejšího dětství cítila, že ji Hanna odmítá. Suzette připadá, že ji její dítě nenávidí, a ta myšlenka ji děsí. Alex nechce věřit své manželce, že se jejich dcera chová krutě a nenormálně. Je Hanna jen zlobivá holčička, jejíž chování pramení z vysoké inteligence, kreativity a snad i osobního kouzla? Nebo se opravdu snaží svojí matku zabít? Silný a břitký psychologický román nové talentované autorky Zoje Stage, Dětské zoubky, nabízí více otázek, než odpovědí – a podrží si své tajemství až do šokujícího konce.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Omega

Baby Teeth , 2018

nicole1990
14.05.2019 2 z 5

Nebylo to špatné, ale konec hodně otevřený to mi přišlo hodně useknute
čekala jsem víc. Mít takové dítě tak jsem asi v blázinci přišla mi zezacatku jak posedlá čekala jsem třeba že to bude spíš horor. Bylo to pro mě spíš zklamání čekala jsem, že to bude lepší.

Gallaxy
13.05.2019 2 z 5

Pro mě osobně velké zklamání. Knihu jsem přečetla během pár dnů, protože mě zajímalo jaký bude závěr. Vztahy v rodině byli popsány velmi povrchně a některé situace mi přišli už opravdu hodně vyhrocené. Otevřený závěr mě velmi zklamal. Ale nemohu autorce upřít, že píše poutavě.

Viviana-Mori
12.05.2019 4 z 5

Inu, tohle bylo fakt psycho. Tak nechutnou knihu jsem už dlouho (ne-li nikdy) nečetla a nemyslím to úplně ve špatném smyslu. Kniha se čte velmi dobře, vtáhne do děje, ale právě nad tím dějem jsem si téměř rozkousala prsty.
To, co Hanna předváděla se nedá jen tak skousnout. To dítě zkrátka bylo regulérní psychopat a s tím nenadělá nikdo nic. Otec ke všemu nechce vidět ani řešit žádné problémy, pro něj je to prostě zlatíčko. Matka trochu ufňukaná a duševně rozplizlá, ale bylo mi jí docela líto. Než mít takové dítě, to snad radši vůbec žádné. Nejen že to byl nechutný narušený spratek, který manipuloval úplně s každým, takové děti znám i ze svého okolí, ale abych se kvůli nim bála o svůj život, no to teda! Netuším, zda bude další díl, ale skoro doufám, že ne.
Jinak ještě nutno podotknout, že Hanna mi přišla až abnormálně chytrá. Vím, že psychopati bývají inteligentní, ale z některých popisů jsem získávala dojem, že je jí víc, než pouhých sedm let. Popravdě doufám, že v tom ústavu nakonec shnila a rodiče dostali rozum.
Jsem možná krutá, ale kniha ve mně vyvolala docela silnou averzi. Přesto ji hodnotím kladně.

lenkaabooks
12.05.2019 4 z 5

Tak tohle bylo fakt děsivé. To dítě bylo takový spratek, že mě mrazilo. I když musím uznat, že ani maminka mi dvakrát sympatická nebyla. Z konce jsem rozpačitá - bude další díl, nebo je to prostě otevřené a ty čtenáři zapoj fantazii.

Léňa2510
11.05.2019 4 z 5

Stááále napinava, hrozne sa teším na dalsi dil

Lindulinek
07.05.2019 1 z 5

Jako matka jsem tuhle knihu tak špatně kousala, že jsem ji nakonec odložila a nedočetla. Některé situce na hlavu postavené a pozice nevěřícího otce.... No za mě prostě ne :)

Avila
05.05.2019 3 z 5

Obálka knihy úžasná ale bohužel to co je pod ní už tak skvělé nebylo. Četla se relativně dobře ale v některých částech jako by se děj zastavil a točil se na místě. A konec mě zklamal.

oolinkaa
03.05.2019 4 z 5

No tak čekala jsem něco lepšího , ale tak mohlo to být i horší než to je :D každopádně kniha vůbec negradovala, spíš to upadalo až do samého konce, který je otevřený a autorka z toho vytriska další peníze , ač to nebude nic svetoborneho .. škoda. Mohla do toho vložit více

Mayashell
03.05.2019 3 z 5

kniha mi přijde čtivá, po přečtení komentářů jsem nevěděla co čekat, ale za dva dny jsem ji měla přečtenou. Konec mne velmi překvapil a mít doma takové dítě, asi jsem matka vražedkyně :-)

Michaela91
03.05.2019 3 z 5

Kniha nebyla špatná, nedovedu si přestavit mít takové dítě. Ale čekala jsem trošku větší spát a lepší konec. Přivítala bych další díl.

Janisss
01.05.2019 3 z 5

První polovina knihy super, místy až děsivý děj mne vtáhl a nemohla jsem knihu vůbec odložit... Jenže... Druhá část knihy a její zvláštní konec mne dost zklamaly... Jako by druhou část příběhu psal někdo úplně jiný...

Kiris145
01.05.2019 4 z 5

Knihu jsem četla docela dlouho, ne však proto, že by mě nebavila, ale něco na mě bylo až moc, a tak jsem občas knihu po kapitole či dvou odložila. Hanna mě občas opravdu děsila :D
Kniha byla tedy čtivá, ale pokud bude pokračování, nejspíš už si ho nepřečtu.

petrzel
28.04.2019 5 z 5

Kniha je úžasně napsaná , když člověk čte má z toho úplně hrůzu.

WowKokinko
26.04.2019 3 z 5

Že začátku slušně děsivé a znepokojivé, ale závěr se mi nelíbil a celkově mi to přišlo, že autorka si v půlce knihy rozmyslela o čem to vlastně je ... Škoda začátek byl úchvatný

verulik196
22.04.2019 4 z 5

Snad každý, kdo si přečetl anotaci, si musel říct, že tuhle knihu musí mít. Ani já na tom nebyla jinak.
A co na ni říkám teď po dočtení? Knížka se mi líbila, Hanna opravdu nebyla žádná hodná holčička a své mamince pořádně ztrpčovala život. Co mě ale zklamalo, byl konec. V knize mi taktéž chyběly nějaké pořádnější zvraty a celkově tam mohlo být více napětí. Za mě 3,5*

al.bik
20.04.2019 4 z 5

Jelikož jsem na knihu viděla reklamy na každém kroku, neodolala jsem a zaběhla jsem do knihkupectví. Knihu jsem přečetla během jediného víkendu. Je to děsivý obraz malého, na první pohled křehkého a nevinného děvčátka, které však dokáže bravurně zmanipulovat své okolí a za zády všech psychicky i fyzicky terorizovat svoji matku. V průběhu knihy si pak nejste jistí, při které postavě vlastně stát. Jen závěr mi přišel až příliš otevřený. Že by to byl záměr k vydání pokračování?

sipkulka
19.04.2019 1 z 5

Jak sem se na knížku těšila, tak se až o takový čtenářský zážitek bohužel nejednalo. Místy je mrazivá, místy bohužel velice nudná a konec vyloženě hloupý...

Irsaf
19.04.2019 4 z 5

Četlo se to dobře.

4761
18.04.2019 5 z 5

Velice povedená kniha. Ctiva

veronika8042
17.04.2019 5 z 5

Velmi povedená kniha! Styl psaní mi perfektně sedl, kniha se četla sama. Dokázala jsem se vcítit do hlavních postav a někdy jsem si říkala "To jako vážně?" V některých částech mě pěkně mrazilo, prožitek z knihy vynikající!