Žabí bratrstvo

Žabí bratrstvo

Příběh se odehrává v Londýně po první světové válce, je plný napětí a neočekávaných událostí. Do poslední chvíle se neví, kdo se vlastně skrývá pod maskou Žabáka, což činí příběh ještě tajemnější a napínavější. Žabí bratrstvo dobře napsaná detektivka s napínavým dějem, milostnou zápletkou a vzrušujícím vyvrcholením....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28268/zabi-bratrstvo-28268.jpg 4.3108

Detektiv Elk (2.)

The Fellowship of the Frog (1925)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Československý spisovatel

Eicherik

Žabí bratrstvo je detektivní klasika. Příběh je to dobrý, ale musím přiznat, že se mi kniha nečetla nejlehčeji.

SteveP1
04.09.2017

Příjemná oddechovka. Svižně a lehkou rukou napsané, pěkně se to četlo, prostě stará dobrá klasická detektivní škola.

Finn123
27.07.2017

Oddechovka na dobré úrovni. Četl jsem několikrát a i když jsem hlavního Žabáka znal, kniha mne bavila.
Klasika žánru a když ji přečtete,začnete shánět další knihy pana Wallaceho.Stejně dobrých jako Žabí bratrstvo je mnoho ,namátkou Černý opat, Zelený rez,Signály přes údolí,Modrá ruka,Zelený lučištník,Dveře se sedmi zámky a mnohé další.

milan3144
05.07.2017

...ale jo, docela dobrá knížka. Ne že by mne pohltila, ale rozhodně jsem se u ní nenudil.

Olous1
25.06.2017

Velice pěkná detektivka,doporučuji přečíst.

CharlesWard
13.03.2017

Do závěrčného odhalení, jsem absolutně netušil, kdo by mohl být oním tajemným Žabákem. A to jsem měl dokonce 3 pracovní teorie. Po Smečce děsu moje druhá wallaceovka a právě díky ní jsem rád, že u mně Edgar dostal další šanci.

Pet007
09.10.2016

Dobrá kniha. Dobrá společnice pro sezení ve volební komisi. Čas s ní utíkal rychleji.

MayB2
28.04.2016

Četla jsem jí asi ve dvanácti a ještě několikrát potom. Zkoušela jsem později i jiné Wallaceovky, ale tahle je pro mě stále ta nejlepší. Napětí, hrůza, překvapení + všechno v té správné "retro" době.

adelinka
14.09.2015

tiež zaujímavý príbeh, kde sa detektív snaží odhaliť nebezpečnú skupinu - spolok ktorým vládne žabiak....netrúfala som si nejako niekoho podozrievať, takže som bola aj prekvapená z odhalenia....

Lucila
08.09.2015

Super čtení, byla jsem moc spokojená. Doporučuji. A šťastný konec byla prámie navíc.

Selinute
15.10.2014

Jedna z mých oblíbených. Taky jsem ji četla už několikrát a určitě ne naposled.

marcela111
10.05.2013

Byla to vůbec první kniha "továrníka na hrůzné detektivky" (řečeno s panem Jirotkou), kterou jsem četla někdy v ranné pubertě a dodnes se k ní občas vracím. Je to výtečně napsaná napínavá oddechovka a můžu ji než doporučit.

kusma
10.04.2012

Nejsem čtenář detektivek. Přesto musím konstatovat, že tato se mi četla dobře.
Sice mě na další detektivkové čtení nenalákala (na mě až moc klasická), ale myslím, že kdo si chce přečíst nějakou kvalitní klasickou detektivku, tak ať šáhne po této - nebude zklamán.

Francoa
17.01.2011

Jedna z nejlepších Wallacovek!!! Četl jsem jí nesčíslněkrát.Výborné čtení,je zvláštní,že knihu četlo tak málo čtenářů.Každý čtenář detektivek by jí měl znát,patří mezi základní kameny detektivního žánru.

Rokytka

Tuto knížku mně půjčila spolužačka na gymplu a byla jsem z ní úplně paf. Mám ráda napínavé příběhy s překvapivým odhalením. Velice dlouho ji žádná nepřekonala. Určitě si ji přečtu ještě jednou.

pajonek

tuhle skvělou detektivku jsem četl tolikrát, že se to stydím sem napsat ..........