Děsivé radosti

Tři povídky klasika sci-fi žánru v luxusním komiksovém provedení! Talentovaný kreslíř Michal Suchánek si vybral ke svému impozantnímu komiksovému startu tří příběhy Ondřeje Neffa a neuvěřitelným způsobem je převedl do nového média. Prožijete zakázanou romanci, vedle které je 50 odstínů opravdu jen šeď (Jitro pro hroznou radost), zjistíte, že hamižnost se nevyplácí ani ve vesmíru (Kšeft za všechny prachy) a na závěr budete svědky rozhovoru s cestovatelem v čase, který si jako místo pro svou exkurzi zvolil koncentrační tábor (Konec dobrý, všechno dobré). K tomu všemu ještě v knize najdete bonusové nákresy a texty Ondřeje Neffa o vzniku příběhů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269126/big_desive-radosti-269126.jpg 4.2116

Kniha Děsivé radosti

savany

Tři luxusní sci-fi povídky, kdy krásně zafungovala spolupráce. Mělo to děj, myšlenku a graficky se to moc povedlo.

MHudec
22.05.2020

Od Neffa jsem čekal asi dalekovíc. Byla to chyba! Je to takové laciné, příjde mi.

ludek.n
20.04.2020

Tři povídky z pera nestora české sci-fi Ondřeje Neffa jak je vidí Michal Suchánek, jsou parádními zářezy do pažby svébytného českého komiksu. Suchánek zpracoval Neffovy náměty svým jedinečným způsobem a vtiskl jim kromobyčejně povedenou vizuální podobu. Ať už se jedná o úvodní Jitro pro strašnou radost, kratičký Nápad za všechny prachy nebo emocemi nabitý Konec dobrý, všechno dobré, máme tu obsahově výborné příběhy se zajímavými happy endy, které v grafické podobě vyznívají oproti psanému textu o to působivěji. Suchánek se nepouští do žádného experimentování s panely, v kresbě i uspořádání je precizní a přesný, dynamiku vyprávění nese sama dějová linka… a je to tak naprosto v pořádku. Bonusem knihy jsou osobité komentáře Ondřeje Neffa ke každé povídce.

Arwen777
03.06.2019

Skvělé příběhy, nádherná kresba. Jsem nadšená. Ondřeje Neffa mám ráda, příběhy jsou originální a s překvapivými konci. Kresba Michala Suchánka je překrásná a emotivní. To se mi líbí. Spojení těchto dvou autorů je dokonalé. Bavila jsem se skvěle. Doporučuji příznivcům sci-fi.

jarabr
20.01.2019

Knihu jsem doslova popadnul v knihovně, protože obálka zaujme na první pohled. Od Neffa nic načteného nemám a musím říct, že tohle byl rozhodně zajímavý začátek seznamování se s autorem. Všechny tři povídky mají zajímavou myšlenku a výtvarné zpracování je z mého pohledu vynikající. Ne nadarmo je tu Michal Suchánek přirovnáván ke Kájovi Saudkovi, se kterým Ondřej Neff dříve hodně spolupracoval. Výborným doplňkem jsou i doslovy Ondřeje Neffa k jednotlivým povídkám.

Nelíísek
04.12.2018

Další skvělý český komiks.

Kresba je užasna to bez pochyby, barvitost ras a postav je vynikající, po grafické stránce bez chyby.

Děj komiksů je také dobrý ale co si budeme nalhávat, překřikuje je ta kresba. Jako povídky věřím, že jsou napsané opravdu skvostně ale mezi takto barvitými a akce nabytými panely se to prostě ztrácí.

Clarisima
04.07.2018

Komiks jsem poměrně dlouho nečetla a po knize sáhla jen náhodou u pultíku v knihovně. Paráda! Mám ráda, když se z náhody vyklube dobré čteni, v tomto případě podtržené úžasnou vizuální stránkou. Třetí povídka je za mne top.

gaspoda
08.06.2018

Neff po dlouhe době opet v grafickém podání a za mě velka spokojenost.mam rad povidky od Neffa.graficka stranka se opravdu povedla.pan suchanek má talent.potešili komentáře onřeje neffa za každou povidkou.