Deset malých nadechnutí

Deset malých nadechnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232427/bmid_ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4 751 152

Deset malých nadechnutí série

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ten Tiny Breathes , 2012

luciefeix
21.10.2015 5 z 5

mooc jsem si ctení užívala , zápletku jsem neodhadla , příběh mě dostal těším se na další díli , jsem ráda že jsem si serii nechala až budu mít doma všechny díli :)

fidáš
14.09.2015 5 z 5

Moc pěkné romantické počteníčko.

1casper
29.08.2015 5 z 5

Knihu jsem měla na dovolené a přečetla jsem ji jedním dechem. Takové rozuzlení jsem nečekala ani omylem....pěkné, odpočinkové čtení.

maca5449
09.08.2015 5 z 5

Nemůžu si pomoci, ale tahle kniha má u mě 5 hvězd. A i po několika týdnech od přečtení nad ní stále přemýšlím.

Když jsem přišla na "pointu" příběhu (sice zhruba v polovině, ale přesto mi nevadilo, že jsem konec odhadla) tak se mi rozbušilo srdce, až jsem uvažovala nad infarktem.

Brečela jsem u ní, smála se, přemýšlela nad filosofickými otázkami, zanechala ve mně zkrátka velmi hluboký dojem, což je velmi překvapivé, vzhledem k tomu, že z tohoto žánru se knihy nepředstavitelně množí.

bluelada
09.08.2015 5 z 5

Uff uff, teď jsem dočetla.. Kniha je úžasná, smích i slzy, dostala se mi pod kůži a určitě si ji přečtu ještě jednou. Kacey je velmi statečná a Trent....no ten je prostě jedinečný. Těším se na další knihy této autorky, píše tak, že se nemůžu odtrhnout a pak jsou dvě ráno a já usínám a její příběhy mám v hlavě. Určitě doporučuji :-)

Markét.t
06.08.2015 3 z 5

Já jsem tak nějak na rozpacích.
Kniha byla moc pěkně napsaná, to ano.
Ovšem přišla mi nereálná, naivní...

stavinohova
26.07.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila, velice čtivá, i když trošku naivní, ale i přesto doporučuji....

Beerushka
25.07.2015 4 z 5

super knizka

simca144
07.07.2015 5 z 5

Krásná knížka, která bere dech a nutí vás všechny emoce sdílet s hlavní hrdinkou :)

asam
01.07.2015 4 z 5

Trochu červená knihovna, ale na dovolenou dobré čtení.

maya.taufer
27.06.2015 5 z 5

Úžasně napsaná kniha. Byla jsem z ní nadšená od první stránky do poslední a byla jsem i zklamaná, že už je konec. Jde o opravdu dojemný příběh a i jsem se přistihla, jak se mi mírně derou slzy do očí. Doufám, že se mi povede sehnat druhý díl ,,Jedna malá lež", ale i přesto, se mi bude stýskat po Kacey a Trentovi.

Ditules
27.06.2015 4 z 5

Velice čtivé, i když děj je lehce předvídatelný.

MisuleB
11.06.2015 5 z 5

Takhle skvělou knihu jsem už dlouho nečetla. Opravdu procítěná a skvěle napsaná. Autorka má opravdu talent. Rozhodně se nemůžu dočkat pokračování.

radka73
06.06.2015 3 z 5

Psychologický slaďák jedním slovem.

mmmisulka.r
26.05.2015 5 z 5

Je těžké smířit se se smrtí, životem a umět odpouštět. Není to o tom zapomenout, ale zkusit jít dál, žít a dýchat...
Jedním slovem...perfektní!

Samira
24.05.2015 5 z 5

Některé knihy by si zasloužily o hvězdičku navíc, tahle mezi ně rozhodně patří. Nešlo tedy o žádné jednoduché čtení, osudy hrdinů byly pořádně pohnuté, ale kniha byla napsána natolik svěže, nadčasově a hluboce, že jsem při čtení nestihla ani jeden nádech. Ačkoli mi rozuzlení knihy bylo jasné od samého začátku, stejně jsem na konci plakala dojetím. Krásné, skutečné postavy, reálný, mrazivý příběh, který rozšiřuje nadhled a rozhodně přesahuje žánr. Automaticky kupuji další díl a moc se těším na ty, co budou následovat.
Doporučuji!!!

LilliBell
19.04.2015 5 z 5

Kniha bola výborná. Dobre napísaná, dej pútavý. Stojí za to si ju prečítať.

Maragad
15.04.2015 4 z 5

Deset malých nadechnutí je velmi emotivní kniha, kdy atmosféra příběhu je jako na horské dráze – chvíli se smějete, pak jste plní lítosti, nakonec začnete brečet, poté budete plní nenávisti a spolu s Kacey budete i zamilovaní. Ona sama si projde všemi fázemi posttraumatické stresové poruchy a vy si je projdete s ní. Předem říkám, že některé pasáže opravdu nejsou vůbec příjemné. Ale pokud dojdete až na konec, tak jako Kacey, dokážete se spolu s ní vyrovnat s tím velkým neštěstím. A třeba se najde i pár jedinců, kteří se nad sebou zamyslí a rozhodnou se, že už riskovat nebudou a příště si za volant pod vlivem alkoholu opravdu nesednou.

Bee
14.04.2015 4 z 5

Tenhle žánr je letos fakt populární, ale je pravda, že málokdo z něj dokáže vymáčknout něco alespoň trochu snesitelnýho. Je taky pravda, že kdyby všichni hrdinové byli psychicky v pořádku a naprosto zdraví jedinci, asi by nás to nebavilo číst, takže neustále čelíme holkám s mnoha různými traumaty a chlapům, co jsou totálně svalnatý, potetovaný a tak sexy, až to při dotyku zasyčí.
Tahle kniha má jedno plus a to je humor, a ač je někdy absurdní, u mě to fungovalo. Autorka se tu vyhnula různým druhům melodramatických scén, který mi drásají duši, takže to nakonec vyšlo dobře. Co se týče děje, ubíhalo mi to skoro samo, hlavní postavy byly zajímavé a ne vyhnané do naprostého extrému, i když to sem tam bylo lehce naivní. Ač je zápletka celkem zřetelná už od začátku, docela jsem se těšila, až to praskne a na reakci. Hodně se mi líbilo, že Kacey to nevzala úplně cool. Takže abych to shrnula, četlo se mi to dobře, vyhnuli jsme se příšerným, nervy drásajícím nesmyslům, zasmála jsem se u toho, celkem dobrá práce s postavami, a takhle to má vypadat.

EvaSupovic
12.04.2015 5 z 5

Krásná, smutná, reálná situace s ještě lepším koncem......moc se mi knížka líbila a určitě přečtu někdy znovu :-D