Na spadnutie

Na spadnutie https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428555/bmid_na-spadnutie-uqD-428555.jpg 4 164 24

Štrnáste pokračovanie mimoriadne úspešnej série Denník odvážneho bojka prináša nové dobrodružstvá a trampoty školáka Grega Heffleyho. Vďaka nečakanému dedičstvu dostane rodina Grega Heffleyho šancu zlepšiť si bývanie. Čoskoro sa však ukáže, že to nepôjde ako po masle. Objavia sa nečakané prekážky: prehnité drevo, pleseň aj nevítaní spolubývajúci – štvornohí, okrídlení a možno dokonca strašidelní. Greg a jeho rodina pomaly začnú pochybovať, či prístavba vôbec stojí za to. Keď sa prach konečne usadí, Heffleyovci zvažujú, či sa im oplatí zostať... Alebo majú radšej utiecť do iného mesta?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

Wrecking Ball , 2019

StateOliver
24.02.2024 5 z 5

Zápletka tohoto dílu byla v tom, že se Gregově rodině bortí dům a mají se stěhovat. Byl to jeden z mých nejlepších dílů poseroutky. Nejvíc mě pobavila příhoda, kdy se Gregova rodina ztratila na hřbitově. Byl to dobrý zážitek pro celou rodinu.

mythos91
30.01.2024 3 z 5

Naše druhá kniha, kterou jsme s dcerkou o Gregovi a jeho rodině přečetli. Slabší díl. Gregova rodina řeší prodej domu, stěhování a nebo to vše neklapne a budou „jen“ rekonstruovat svůj dům

haki34
26.12.2022 3 z 5

ježíšková..nenáročné čtení, zrovna jeden ze slabších dílů, ve kterém mě snad nic nijak extra nepobavilo..taková poseroutkovská vata...

Kopretina
02.11.2022 5 z 5

Pobavila jsem se, hlavně při stěhování.

dájavídek
21.06.2022 5 z 5

Řeknu k tomu jen šest slov. Vtipná a výborná kniha, velice doporučuji. :D

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Řeknu k tomu jen tohle: HAHAHA! SUPER!

Pert
28.01.2022 5 z 5

Dost dobré, jako většina autorových knih.

VeruMalfoy
02.01.2022 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil o trošku víc než ten předešlý. Přišlo mi, že je zde mnohem více vtipných situací, což knize určitě prospělo. Připomnělo mi to fakt, který už jsem psala u předešlých dílů, že autor má lepší a horší díly tak nějak na střídačku, až si člověk přijde, jako by byl na houpačce.

marek53
26.12.2021 3 z 5

Tuto knihu neodsuzuji mám ji docela rád ale může mi někdo vysvětlit proč má tato kniha o 5 procent vyšší hodnocení než 1.díl a je na databázi knih nejlepší díl deníku malého poseroutky? Na tuto záhadu nejspíš nikdy nenaleznu odpověď. Kniha fajn 6,5/10

Lucissia
03.08.2021 4 z 5

Další díl přečten :-)

Netopyr07
29.07.2021 4 z 5

Jako oddechovka dobré, ale zdá se mi to kapku slabší. Na "Výlet" to rozhodně nemá :-)

Martiana
26.03.2021 4 z 5

Deník malého Poseroutky, čtu již od prvního vydání, první díly se mi zdály být lepší a vtipnější. Přesto mě příběhy Grega Heffleyho stále baví, neodolám a vždy se těším na nový díl.

wullcann38
14.02.2021 4 z 5

Nebudu recenzovat všechny starší knihy, ale ty novější.
14 díl se zabývá především stěhováním.
Tenhle díl mi celkem sedl.

Elizza
15.12.2020 2 z 5

Poseroutka mě nijak neohromuje už pár let, vlastně to čtu spíš ze zvědavosti, co si autor zase vymyslí. No, nic moc. Dost okaté vaření z vody. Situace, které už dávno nejsou vtipné, protože jsou otáčené už asi popáté
Upřímně? Neznámá tetička/strýček o jehož/její existenci nikdo neví do chvíle, kdy někomu odkáže peníze, to už je hrozné klišé. Konec přehnaný, tentokrát už úplně neuvěřitelný. Prostě už jsem moc stará. Víc než dvanáct let a víc, než tři mozkové buňky jsou jasnou překážkou v tom, si tuhle knihu užít.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

Akléda_
25.10.2020 3 z 5

Přijde mi, že autor už trochu vaří z vody. Chápu že ve 14 díle už je těžké vymyslet něco nového a co si budeme už jsem z toho taky vyrostla. Sérii sice budu číst dál, ale už z ní nejsem tak na větvi jako dříve.

Knihomolka506
21.08.2020 5 z 5

21.8. Denik malého poseroutky - Jeff Kinney
Žánr- denikové záznamy, humor , příběhy

Greg Heffley se rozhodne prodávat všechny své věci, aby měl nějaký prostor ve skříni. (v pokoji?) Jenže bleší trh nedopadne né zrovna nejlíp a rodině zemře příbuzný. Z dědictví, které zůstane po mrtvole se mamka rozhodne koupit něco nového do bytu nebo spíš rozšířit dům . Ale zbytek rodiny si to celé představoval trošku jinak... A začíná velká rekonstrukce domu! Jak dopadne ?
Ve svých denních měl Greg jako vždy svou roli. Ochotný, ale občas trochu drzý a sarkastický jako ostatní děti v jeho věku. Celý příběh je tak trochu parodie na podobné knížky a filmy . Například- Letopisy Narnie, Phineas a Pherb, ztresteny dům na stromě,...

jajsemenyk
09.07.2020 5 z 5

Další díl ze skvělé série Deník malého poseroutky.
Oddechová knížka, která se četla velice rychle a zároveň hodně bavila.

jahod2008
01.06.2020 5 z 5

mam ráda ty knihy a byla bych ráda kdyby takových bylo víc

Varjohukka
19.01.2020 5 z 5