Fakt smůla

Fakt smůla https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204303/fakt-smula-204303.jpg 4 479 56

Gregu Heffleymu ujíždí půda pod nohama. Jeho nejlepší kamarád Rowley Jefferson se na něj vybodnul a najít si nové kamarády bude fakt fuška. Aby obrátil štěstí na svou stranu, Greg se rozhodne, že zariskuje a nechá svá rozhodnutí na náhodě.

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Hard Luck , 2013

Netopyr07
19.09.2019 5 z 5

Zas jsem si výborně odpočinula a "pročistila" mozek :-)) Sice je Greg mnohdy na zabití, ale puberta je puberta. Strana 95 je pro mě "best of" :-)))

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Kája332
12.02.2019

Super kniha přečetla jsem ji za jedno dopoledne.

KlarisKaymin
26.01.2019 3 z 5

Skvělý díl, i když až skoro depresivní...

Antonella
06.01.2019 4 z 5

Skvělý díl!!!

Šároušek
01.10.2018

Další suprová kniha už se těším na další poseroutky

hogo
26.09.2018 1 z 5

Inu, kniha sama o sobě není špatná, každopádně příběh je kostrbatý a docela nepřehledný, obrázek nevystihuje děj… takový průměr, tři hvězdičky.

Mimochodem chtěl bych se omluvit, co jsem tu psal před tím…

Mygli
20.09.2018 5 z 5

Tenhle témbr humoru fakt žeru. Ztřeštěné a jednoduše krásné ;-D

nakavusterezou
07.08.2018 2 z 5

Tento díl mě nebavil. Nic se tam nedělo a když tam není Rowley, tak je to prostě nuda no :D

sola_lupa
01.08.2018 4 z 5

Čím více dílů této série čtu, tím více se mi začíná líbit, přece jen stálo za to to vydržet.

An52imal
24.07.2018 5 z 5

Všechny díly mě moc baví, jen tenhle byl až trochu moc depresivní. Skoro jsem se nezasmála, ačkoliv jsem hltala každé slovo. Greg mi připadal dost sebestředný (jako v každém díle). Každopádně i tak hodnotím kladně.

Vendula39
26.05.2018 5 z 5

Dá se to číst, ale je to spíš pro malé děti.

Kačkaknihomol
23.01.2018 1 z 5

Jo, tenhle název knihu absolutně vystihuje. Fakt smůla. Samý vzorec, za kterého bych autora nejradši uškrtila. A že je tohle vtipný? Ok, pro osmiletá děcka nejspíš jo, ale mě z těch rádoby vtípku bylo až stydno, jak moc byly trapný. Navíc, je to téměř identický jako pětka. Jak je na ní Greg s tím vejcem. Co je na tom tak podobnýho? Konflikt s Rowleym. Zase. Debilní historky z natáčení. Zase. Den po přečtení si nepamatuju polovinu děje. Zase.

petrakočárová
18.11.2017 5 z 5

Moc jsem se pobavila.

Laf
14.10.2017 5 z 5

Opět nezklamala. Pobavila a je fajn sledovat, co za nápady zase Greg vymyslí. :)

Lucy1905
01.10.2017 4 z 5

Tímto dílem jsem ukončila čtení této série. Už nadobro.

kuba2006
20.07.2017 5 z 5

jedna z nejlepsich knih autora na poseroutkovi se mi libi ze kazdy dil je originalni

Linduš17
05.02.2017 5 z 5

Super knížka

PandaKombajn
17.05.2016

Vážně skvělá kniha. Znovu. Četla jsem ji jako malá a líbila se mi.

Knižní střípky
01.05.2016 1 z 5

Nevím, no, nejsem cílová skupina, četla jsem to jenom ze zvědavosti, abych udělala radost kamarádčinu synovi a také, abych si udělala aspoň trochu představu o tomto současném fenoménu, jelikož mám doma 7-letou dcerku, ale budu se snažit, aby šla jinou knižní cestou, nemyslím si, že by jí četba Poseroutků byla v něčem přínosná....snad jen v tom negativním slova smyslu, že by si uvědomila, jak se kamarád k druhému kamarádovi určitě chovat nemá, že Gregův přístup k povinnostem opravdu není ten správný atd....po přečtení jsem si pak nadávala, že i těch 50 min, které mi trvalo knihu přečíst bylo zbytečně promrhaných a mohla jsem je využít mnohem užitečnějším způsobem