Den, kdy se to stalo

Den, kdy se to stalo https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397703/mid_den-kdy-se-to-stalo-jyf-397703.jpg 4 271 106

Šedesát vteřin poté, co se Maggie probere z komatu, si nepřeje nic jiného, než aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co jí právě oznámila policie: že její dcera Elspeth je mrtvá. Podle policie ji nechala zamčenou v autě, které pak sjelo do řeky a Elspeth se utopila, uvězněná na zadním sedadle. Maggie si vůbec nic nepamatuje. Když však požádá o setkání se svým manželem Seanem, dostane se jí informace, že zmizel. Prý byl naposledy spatřen v den dceřina pohřbu. Co se skutečně tehdy u řeky stalo? Kam se Sean poděl? A proč se Maggie stále nemůže zbavit tušení, že Elspeth je naživu?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Day of the Accident , 2019

kneslova
18.03.2019 4 z 5

Tahleta kniha je takový tíživý, neradostný psychothriller. Nedovedu si představit, že bych si ji někdy v budoucnu chtěla znovu přečíst. Ale v tom právě spočívá autorčino umění - to ve čtenáři vyvolat.

Kamienkova33
15.03.2019 2 z 5

Pre mňa veľké sklamanie, čakala som po prvej knihe od autorky viac. Zbytočne rozvláčne a ani vysvetlenie v závere ma nenadchlo.

lenka666
10.03.2019 5 z 5

Nebylo to špatné, ale předchozí kniha se mi líbila víc.

Miretti
10.03.2019 4 z 5

Paní autorka mě velmi oslovila svou předchozí knihou.
Nemohu popřít, že i u této knihy jsem byla ihned vtažena do děje a musela číst dál a dál, abych se konečně dozvěděla, co nebo kdo za tím vším stojí. Ale nebylo to takové nadšení, které jsem cítila u knihy předchozí. Bylo to pro mě méně uvěřitelné. Přesto doporučuji.

Dresia
05.03.2019 2 z 5

Velké zklamání, prvotině se to zdaleka nevyrovná.

Rubyn
05.03.2019 5 z 5

Paráda. Velmi napínavá a čtivá kniha .