Den, kdy se to stalo

Den, kdy se to stalo https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397703/mid_den-kdy-se-to-stalo-jyf-397703.jpg 4 271 106

Šedesát vteřin poté, co se Maggie probere z komatu, si nepřeje nic jiného, než aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co jí právě oznámila policie: že její dcera Elspeth je mrtvá. Podle policie ji nechala zamčenou v autě, které pak sjelo do řeky a Elspeth se utopila, uvězněná na zadním sedadle. Maggie si vůbec nic nepamatuje. Když však požádá o setkání se svým manželem Seanem, dostane se jí informace, že zmizel. Prý byl naposledy spatřen v den dceřina pohřbu. Co se skutečně tehdy u řeky stalo? Kam se Sean poděl? A proč se Maggie stále nemůže zbavit tušení, že Elspeth je naživu?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Day of the Accident , 2019

Kikuse13
28.05.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila.

kudrdlinka
02.05.2020 5 z 5

Tohle se mi opravdu moc hezky četlo, i když to bylo o ztrátě dítěte. Mám ráda psychologické thrillery, tenhle byl úplně podle mého gusta - ztráta paměti, tajemství z minulosti, které se postupně odkrývá, a konec byl pro mě, i přes různé náznaky v knize, dost překvapivý.

rilajaan
04.04.2020 4 z 5

Četlo se mi to dobře a byla jsem správně napnutá, ale konec byl dle mého uspěchaný.

lucakuca
19.03.2020 3 z 5

Konec takovej upachtěnej. Teď musím nějak kulantně ať nic neprozradím. Každá odbočka od toho hledání, co že se to vlastně stalo (její matka, Ben a to okolo, skoro lázeňský pobyt poté, život se Seanem) byla velmi zajímavá, ale vždy pouze jen takovej nástřel a přitom by člověk pochopil víc tu její prapodivnou samotu až osamělost ničí zájem o její osobu …. Škoda. Jako když jdu do parfumérie, ke všemu si přivoním a odejdu s prázdnou… A trochu optimismu na závěr - čtivé.

jasmína
18.03.2020 4 z 5

V této nelehké situaci s koronavirem se mi povedlo konečně dočíst knihu, a i když bych tak nějaké "mušky" našla, jsem ráda, že se mi povedlo konečně se začíst a chvilku být v jiném světě, ač také děsivém, ale přitom v tom "normálním", kde ještě nevypukla zrádná pandemie.....

Chystám se na další knihu, tak snad se zase začtu..

iveta0159
29.02.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, i když jsem čekala jiný konec.

lištička123
24.02.2020 4 z 5

Čtivá knížka, bavila mě, ale...….ten konec. Asi jsem čekala přece jenom něco víc. Hvězdičky jsou hlavně za to , že se knížka dobře četla.

esfinge
24.02.2020 3 z 5

Kniha určitě čtivá byla, ale napětí pro mne celou dobu naopak upadá. A ještě ke všemu jsem přišla na to, kdo má prsty v těch dopisech. Zas tolik postav tam nebylo.
Spoiler: Vytahnout vykoupane dite z postele a sejit se s bývalým? To by nepočkalo? A tak nějak jsem prostě čekala víc, než špatně zatazenou ruční brzdu.

Joyce24
15.02.2020 5 z 5

Velmi zdařilý thriller. Během čtení jsem tušila, že bude něco jinak, než jak se to jeví. A přesto jsem byla konečným rozuzlením překvapena.

Ajina76
04.02.2020 5 z 5

Tak mě tedy kniha naprosto pohltila. Dávám plný počet hvězd. Nejdřív jsem si tedy myslela, že Elspeth bude nakonec živá, ale rozuzlení mě překvapilo. Já doporučuji.

niki7763
31.01.2020 4 z 5

Přiznám se, že musím souhlasit s komentáři níž. Celá kniha vzbuzuje dojem nečekaného odhalení, ale jak již bylo řečeno, začátek Vás pohltí ale pak se jen tak lehce ploužíte dějem, napětí opadá, jméno Elspeth je na každé stránce snad 5x ... Takže čtete, čtete ... Doufáte že konec Vás pohltí stejně jako začátek, ale není tomu tak. Skoro to vypadalo, jako by autorce došly nápady a sama nevěděla, jak dílo dokončit, tak to prostě plácla jedno přes druhé, a tím to haslo. Dávám 4 hvězdy za čtivý text a snahu obalamutit čtenáře :)) ...

lacinq
30.01.2020 4 z 5

Dobrý thriller, několikrát jsem si říkala, že stát se to mně, asi bych to nevydržela. Některé zvraty byly překvapivé a konec možná až moc rychlý, ale jako celek to funguje.

katerina7986
28.01.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila. Některé zvraty jsem vůbec nečekala. Rozhodně doporučuji přečíst.

gordon13
24.01.2020 4 z 5

Druhá kniha autorky se mi již líbila více, dokonce o dost více než první, byla velmi čtivá a opravdu mě zajímalo jak skončí, přesto mi ten konec tak úplně nesedl, u mě za čtyři hvězdy.

AnDyB
13.01.2020 5 z 5

Opravdu moc pěkné napsána knížka, která se čte jedním dechem a nenechá vás klidným do poslední stránky. Autorka má moc příjemný styl psaní.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Celá recenze na mém instagramu budu ráda za sledování :)
!!!!!!!!! knihy.s.andy !!!!!!!!!!
♥ :)

handulli
04.01.2020 5 z 5

Povedený thriller. Knížka je napsaná čtivě, takže i ty pasáže uprostřed, kde se toho moc neděje, rychle plynou. Dopisy mě moc nebavilo číst, ale pak naberou smysl, který mě nenapadl. Část rozuzlení jsem uhádla, ale část pro mě byla nečekaná. Počet stran byl tak akorát, aby to nezačalo být nudné. Za mě super a asi i lepší než prvotina. Pokud vyjde další kniha, ráda si ji přečtu.

Peršanka
22.12.2019 1 z 5

Rozjezd velmi napínavý a uvěřitelný, střed se vlekl. A závěr na úrovni Výměny manželek.

Prateri
07.12.2019 4 z 5

Den, kdy se to stalo - začátek dobrý, konec překvapivý, úžasný a dech beroucí. Hned první věta anotace mě nalákala na tuto skvělou knihu. Je to přesně takový druh příběhů, které ráda čtu - napětí, tajemství z minulosti a navracející se paměť - fakt prima čtení.

Pavlnka
21.11.2019 5 z 5

Bylo to rozhodně zajímavé, čtivé a konec mě dostal.

Avila
27.10.2019 5 z 5

Tenhle thriller mě fakt bavil. Když jsem začala číst tak jsem se ze začátku trochu obávala že to bude "utahané a ufňukané" ale ono to tak nebylo. Příběh se četl svižně a celou dobu jsem byla zvědavá jak to dopadne..... Co se odehrálo v minulosti a jak to souvisí s přítomností.... Rozuzlení opravdu překvapilo. Doporučuji