Den, kdy se to stalo

Den, kdy se to stalo https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397703/mid_den-kdy-se-to-stalo-jyf-397703.jpg 4 271 106

Šedesát vteřin poté, co se Maggie probere z komatu, si nepřeje nic jiného, než aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co jí právě oznámila policie: že její dcera Elspeth je mrtvá. Podle policie ji nechala zamčenou v autě, které pak sjelo do řeky a Elspeth se utopila, uvězněná na zadním sedadle. Maggie si vůbec nic nepamatuje. Když však požádá o setkání se svým manželem Seanem, dostane se jí informace, že zmizel. Prý byl naposledy spatřen v den dceřina pohřbu. Co se skutečně tehdy u řeky stalo? Kam se Sean poděl? A proč se Maggie stále nemůže zbavit tušení, že Elspeth je naživu?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Day of the Accident , 2019

mariva
03.07.2019 5 z 5

Zajímavá a napínavá knížka, která od prvních stránek nenechá čtenáře vydechnout. Vložené dopisy svádějí k předčasným závěrům, které se pak ukáží jako nesmyslné a závěr je naprosto nepředvídatelný a nečekaný. Opravdu napínavé čtení.

Jessybelle
29.06.2019 5 z 5

Kniha je čtivá, má, alespoň pro mě, nový námět, kapitoly jsou krátké a děj odsýpá. Hlavou se mi honily různé scénáře, jak kdo proč... Je konci to vše krásně zapadne do sebe...

capricornus
25.06.2019 3 z 5

Kniha je stejně napínavá, jako ta předcházející. Je možná ještě lepší. Autorka si s vámi opět hraje, co jí uvěříte a co ne. Informace vám postupně "dávkuje". Na závěr je na mě až moc děje a vysvětlování.
Kniha na dovolenou.

Januli
24.06.2019 3 z 5

Závěr knihy určitě překvapil, ale na plný počet hvězd to není.

Mandlevest
15.06.2019 4 z 5

Velmi čtivé, na rozdíl od Co zbylo z mojí sestry se mi zdál závěr uvěřitelnější a ne tak přitažený za vlasy. Přesto v konkurenci tolika knih s podobnými náměty, které v posledních letech vychází, ubírám jednu *, ač je konec docela překvapivý. Za přečtení kniha určitě stojí a bude se Vám zřejmě líbit.

Punkies
10.06.2019 odpad!

Tech 349,- mi uz nikdo nevrati :( a cas straveny ctenim teto slataniny taky ne...

L.Helena
06.06.2019 5 z 5

Hodně dobrý psychothriller. Napínavý, čtivý, nepředvídatelný. Napadaly mě různé teorie, co se asi stalo, ale to, jak to nakonec vše bylo, bych teda vůbec nečekala.
Malá výtka k dopisům - myslím, že jejich styl neodpovídal věku dítěte, které je psalo. Ale to je jen muška na jinak skvělé knize.

Kočička911
04.06.2019 5 z 5

Pořád jsem v knize nechápala souvislost s dopisy. Pak mi to docvaklo a rázem jsem to viděla jinak..
I když jsem si občas říkala jestli nejsu magor i já :D
Skvěle napsaný a luxusní konec

Jiparis
31.05.2019 5 z 5

Skvělý psychologický thriller, přesvědčivá sonda do mysli ženy, která žije s pocitem, že zavinila smrt své dcery.

zuzana2599
16.05.2019 5 z 5

Tento psychologický román, který se ke konci mění v thriller jsem četla téměř jedním dechem. Úžasné čtení ! Vychutnala jsem si každičkou stránku a vůbec jsem na nic nepřišla, žádné souvislosti mě také nenapadly... Prostě jsem to nechala na paní Nuale a ta to zvládla na jedničku ! Co se stane, když matka ztratí dítě... Mučivá trýzeň začíná. Co se tehdy stalo ?

Léňa2510
11.05.2019 4 z 5

ta kniha ma stale lakala čítať a čítať a o nic ine sa nezaujímať. Skvele!

bookcase
02.05.2019 5 z 5

Brilantní! Jsem tak trochu "postižená" čtením thrillerů a jejich psychogických bráchů, že vždycky podezírám všechny ze všeho. :-D. No a tady se mi dostalo překvapení, náznaky byly, jen jsem je vůbec nepoznala, takže to vyústilo do šokujícího konce. A taky jsem si, stejně jako u předchozí knihy, pobrečela.

RADOST
26.04.2019 4 z 5

Přiznávám, že začátek knihy mi připadal poměrně zdlouhavý a přestávalo mě bavit točit se ve stále stejném, i když zvětšujícím se kruhu. Ale pak přišlo zrychlení, prozření, více napětí a celkem překvapivé odhalení. Druhá polovina knihy už měla větší spád. Doporučuji vydržet, kniha opravdu stojí za přečtení.

Šánka
25.04.2019 4 z 5

Kniha je ukázkový psychologický thriller, akčnost tady nehledejte, až tak snad v závěru. Je to o pocitech, vzpomínkách a myšlenkách hlavní hrdinky, která se z komatu probudí do tragické reality svého života. Vše je zahaleno tajemnou, depresivní atmosférou. Snažila jsem se najít nějaké souvislosti, ale tentokrát jsem se vůbec nechytala, takže závěr byl pro mě moc povedeným překvapením.
Výborně napsaná kniha a pokud máte rádi tento žánr, nenechejte si ji ujít!

RoseDadas
21.04.2019 4 z 5

Když jsem zjistila, že Domino bude vydávat další příběh od autorky knihy Co zbylo z mojí sestry, tak jsem samou nedočkavostí ani nemohla vydržet, ještě že jsou na stránkách nakladatelství ukázky z knih, kde si můžete přečíst prvních cca 50 stránek. Angličanka Nuala Ellwood si mě totiž získala již svou první knihou, takže jsem už nejen věděla, do čeho jdu, ale také jsem očekávala skvělý příběh. A ten se také dostavil.

Dela111
20.04.2019 4 z 5

Příběh je o tom, co všechno jsme schopni udělat pro svoje děti, o dávných křivdách, nezhojené bolesti a o tajemství, které by nemělo být tajemstvím pro toho nejbližšího člověka.
V tomto psychothrilleru se hlavní postava vyrovnává s tím nejhorším traumatem. Děj se posouvá tempem odpovídajícím duševnímu stavu Maggie, která se pomalu rozpomíná a postupně skládá střípky svého minulého života.
Rozuzlení přichází až na konci a je celkem rychlé. Něco jsem tušila už od poloviny knihy, něco mě překvapilo. První kniha autorky se mi líbila o trochu víc, ale i tato je povedená.

BabcaJanca
01.04.2019 5 z 5

Do posledni chvili napinave!!!!

Irsaf
24.03.2019 5 z 5

Tohle me hodně bavilo. Dalo cekat jak to skončí, přesto to bylo hodně čtivé...

Jana77
19.03.2019 5 z 5

Naprosto skvěle napsaná knížka. Od první stránky jsem se chytla a s napětím četla dál a dál, abych došla k překvapivému odhalení. Konec už jsem trochu předpokládala, ale na čtivosti to knize neubralo. Staré tajemství jsem čekala trochu drastičtější, ale odpouštím autorce, že si s ním víc nepohrála. Stejně jako autorčina první knížka, i tato se u mě řadí na první příčky.

Danago
18.03.2019 3 z 5

Bohužel první dvě třetiny knížky mě nebavily. Autorka se snaží čtenáře napínat sem tam něco málo poodhalí, čekala jsem že se konečně něco dozvím, že se něco stane... V poslední třetině knížka konečně dostává spád a napětí. Ale pro mě hodně překombinované a nevěrohodné. Bohužel nedokázala jsem hlavní hrdince uvěřit a oblíbit si ji. Námět byl vymyšlený dobře, ale styl jakým knížka byla napsaná mně neseděl.