Dívka z 6E

Dívka z 6E https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221013/bmid_girl-in-6e-divka-z-6e-dif-221013.jpg 4 233 54

Deanna Maddenová série

1. díl

Deanna Maddenová alias Jessica Reillyová je přitažlivá mladá žena, která si na živobytí vydělává poskytováním virtuálního sexu na internetovém livechatu. U klientů je oblíbená a na svou finanční situaci si díky lukrativní práci rozhodně nemůže stěžovat. Ale Deanna ve skutečnosti není tou rozvernou slečnou, za kterou ji její online známosti považují. Už tři roky se nikoho nedotkla, už tři roky neopustila svůj byt. Už tři roky volí dobrovolné uvěznění a minimální kontakt s vnějším světem, protože jen tak dokáže ovládat nutkání, se kterým se musela naučit žít. Nutkání zabíjet. Temný erotický thriller začínající autorky, který čtenářům nabízí možnost nahlédnout do života i myšlenek ženy stižené zhoubnými vražednými touhami a současně poodhalit roušku obklopující výnosný a přesto mimo hranice branže téměř neznámý svět virtuálních erotických služeb, si získal mnoho příznivců po celém světě díky neotřelému ústřednímu tématu a čtivému stylu, jenž čtenáře vtáhne do děje a nepustí až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Noxi

The Girl in 6E , 2013

Luccy78
16.10.2017 3 z 5

Kniha mě zaujala svým neotřelým přebalem a tématem. Do světa takové specifické "práce" nemá člověk moc příležitostí nahlédnout.
Děj byl svižný, krátké kapitoly se četly dobře, jen mi trochu trvalo než jsem se začetla. Jako "temný erotický thriller" bych tuto knihu sice neoznačila, četla jsem daleko lepší mrazivější příběhy, ale nebylo to ani úplně špatné.
Hodnotím vcelku kladně, přestože opravdu nesnáším otevřené konce.

Burák
30.09.2017 3 z 5

Dívku z 6E jsem si vybrala, protože mě zaujala anotace, která byla poměrně originální, protože knih z prostředí virtuálních sex live chatů podle mě moc není, natož v kombinaci s tím, kdy se hlavní hrdin(k)a dobrovolně izoluje od nevirtuálního světa.
To, že anotace slibovala napětí, už byl jen příjemný bonus.

Abych to nějak shrnula - u mě to jako thriller, natož temný jak je psáno v anotaci, neuspělo. Ani jako detektivka. Vlastně celá ta dějová linka, která měla navodit nějaké napětí, víceméně vůbec nefungovala. Celé to bylo dost předvídavé a celkově spíš nevěrohodné.
Na druhou stranu nemůžu říci, že bych se u té knížky nudila. Bavilo mě nakouknout do světa erotického e-byznysu. o kterém jsem neměla víceméně žádné ponětí. V tomhle odvedla autorka skvělou práci, protože jde poznat, že rešerši a přípravy podkladů pro knihu určitě nepodcenila.
Velké plus je i za krátké kapitoly a za slušný český překlad.

Není to asi knížka, kterou bych doporučovala na potkání, ale myslím, že pokud se vám dostane do ruky (a nejste bigotní puritán), zklamaní nebudete.

Lalina3
24.08.2017 5 z 5

Z knihy mám různé pocity... Celkově se mi líbila zápletka, ale upřímně jsem asi čekala od thrilleru nějaké ,wow!', které tady nepřišlo. Kroky byly předvídatelné, nakonec vše dobře dopadlo, ani jsme se ale nedozvěděli, jestli její ,oběť' opravdu zemřela, nebo ne, což mě poměrně štve.
Takže to více rozepíšu.
Kniha byla hodně čtivá, krátké kapitoly mi vyhovovaly, protože když jsem měla třeba tři minuty čas, mohla jsem stihnout celou kapitolu. Takže kniha se četla svižně, ke konci jsem se nemohla odtrhnout, ale jak už jsem napsala, nic ,na vyrazení dechu' se nedělo. Teda aspoň podle mě. Ale i tak byla kniha napínavá, erotická a nápad? Ten je dost zajímavý a myslím, že je i hodně dobře zpracovaný.
Co se mi ale úplně nezdálo, byl Jeremy. To byl asi úplný šílenec, nebo já nevím. :D Připadalo mi nepřirozené, že by se začal dvořit ženské, která ho chtěla zabít. A celkově mi tam nějak vadil, víceméně z předchozího důvodu.
A ty vražedné představy... To je asi fakt ztělesnění všech špatností, které autorku kdy napadly. :D
Knihu jsem si užila a opravdu ráda bych si přečetla další díly, bohužel nejsou přeloženy, zkusím se informovat o možnosti přeložení, i když to nevidím kladně...
Obálka je fakt zajímavá, líbí se mi. :)

Autorka mě opět nezklamala, ale mrazivý thriller od toho nečekejte. Spíš takovou oddechovou morbidní šílenost. :D

Landys
22.08.2017 2 z 5

Knížka mě ničím moc nezaujala. Příběh průměrný, oddechové čtení.

Danago
05.08.2017 2 z 5

Knížka byla pro mě jednohubka. Četla se rychle a měla i spád. Ale něco jí chybělo, přišla mi tak nějak nedotažená . Hlavní hrdinka nebyla věrohodná , celé to nějak skřípalo........

klara225
21.07.2017 5 z 5

Dost dobrej úlovek z levných knih. Tohle mě hodně bavilo :)

perpe2a
18.04.2017 3 z 5

No vzhledem k faktu, že jsem ji koupila náhodně v LK, moc šancí jsem jí nedávala. O to více mě mile příběh překvapil. Doporučuji ke čtení, milá kniha.

zbožňuju_knihy
26.02.2017 4 z 5

Nic jsem od toho neočekávala a byla jsem příjemně překvapená.

Sarka.Palka
10.02.2017 2 z 5

Kniha mě poněkud zklamala. Nechala jsem se zlákat komentáři booktuberů, ale vlastně to byla celkem nuda. Ta první část, která popisuje livechaty, nebyla nijak šokantní. A ta druhá část, která se děla mimo čtyři stěny, byla zas plochá, jen jsem tak listovala, četla každou desátou větu a stačilo to, abych se dokousala ke konci. Konečně. Vlastně ani ta její vůle zabíjet nebyla věrohodná, jak tu už někdo psal. Prostě jsem jí to nevěřila. A ještě ten závěr. Pcháá, prostě ve výsledku taková romanťárna.

maygirl
15.01.2017 4 z 5

Příjemná knížka na víkend, s originálním námětem. Popis hrdinky, jejích myšlenek, historie a současného života byl velmi zajímavý, nicméně zápletka mi připadala trochu naivní :-) Doporučila bych a ráda bych si přečetla i pokračování.

emve
11.01.2017 3 z 5

Popravdě, musela jsem se donutit ji dočíst, protože kamarádka chtěla znát můj názor. Ještě, že jsem to ale udělala, protože konec knihu trochu zachránil. Neotřelý námět, velmi poutavě napsaný, zajímavá zápletka, ale něco tomu chybělo, hrdince jsem věřila možná každé druhé slovo,.. dokážu si ale knihu dost dobře představit jako předlohu pro docela úspěšný Béčkový film. ;)

Mátová
15.12.2016 5 z 5

Knihu jsem si užila, je zatraceně dobře napsaná, dobře vystavěná, postavy jsou živé, vše je vysvětleno. Pro mě napínavá a zajímavý oddychovka, která mi dala to co jsem chtěla, jen na konci jsem musela trochu přimhouřit oko, tam bych uvítala ještě nějaké doplňující vysvětlení. Neměla jsem problém hlavní postavě věřit její úchylku, přeci jen svět psychických a psychotických poruch je velmi rozmanitý a jsem ráda, že autorka nesáhla po otřepaném klišé jménem schizofrenie a stejně tak neudělala z Deanny všemocnou Xenu.
Ovšem nedoporučuji čtenářům, kterým vadí explicitní popisy erotiky a vulgarity. Mě to ale nevadilo, naopak, bylo to nadávkováno tak, že to sedlo kam to patřilo. Rozhodně to ale není kniha jen o sexu, naopak.

sandra292
16.10.2016 5 z 5

Kniha se mi libila od zacatku az do konce.Byla tak trochu z jineho soudku ale cetlo se to dobre konec pravda stezi uveritelny ale libilo se mi to

LucieAlexandra
13.10.2016 3 z 5

Knihu jsem si koupila omylem, nepřečetla jsem si pořádně o čem je... Když jsem to zjistila, nechtěla jsem ji otevírat a i přes nutkání ji zkraje zavřít jsem ji dočetla a musím uznat, že jsem už narazila na horší

makyna03
10.07.2016 5 z 5

Od této autorky jsem přečetla obě knihy co doposud vyšli, obě skvělé, přesto byli ČERNÉ LŽI o fous lepší
Nenacházím nic za co bych * ubrala, proto max. počet
Autorku jsem si přidala do oblíbených a jsem velmi zvědavá na její další díla

FreshPatty
17.06.2016 4 z 5

Ze začátku jsem měla ke knize velmi rozporuplné pocity. Dočetla jsem ji už před týdnem, ale nechala ji chvilku uležet, než vůbec napíšu komentář. Za mne ano, doporučuji. Je to sice úplně něco jiného, ale v polovině mne příběh chytl natolik, že jsem knihu četla v každé volné minutě. Určitě stojí za přečtení. Víc prozrazovat nebudu. :))

janesy
28.05.2016 3 z 5

Prvních cca 150 stran jsem váhala, zda oproti svým zásadám knihu odložím nedočtenou...nakonec přece jen byl děj docela zajímavý. Podruhé ji však nevyhledám.

M1ra
16.05.2016 4 z 5

Pro mě nezvyk a ze začátku až moc sexuální na mě :D ale později velmi napínavá kniha plna zajímavosti. Hlavni hrdinka je velmi sympatická mladá žena a konec taky povedeny.

Janičta
25.04.2016 4 z 5

Kniha má zajímavý námět... to bez debat :)
Pro někoho to může být trochu psycho. Já jsem si asi ve čtvrtce říkala, jestli to autorka trochu nepřepískla s těmi temnými choutkami hlavní hrdinky, ale přesto jsem se rychle dostala a knihu si až překvapivě užila.
Je jiná než ostatní erotické romány, podle mě určitě vybočuje z poměrně jednotvárné řady...

a2jana
26.02.2016 5 z 5

Mě knížka hodně bavila, dobře se četla, zajímavý námět

sex erotika izolace

Alessandra R. Torre (p)