Wonder Woman: Ztracený ráj

Do Gothamu i na Rajský ostrov dorazila válka. V Gothamu se prastaří bohové války, sváru, strachu a hrůzy znovuzrodili v tělech Batmanových nejvražednějších nepřátel. V Themysciře se dva kmeny Amazonek vyzbrojují ke střetu, který ohrožuje samotnou jejich existenci. Jedinou nadějí je princezna Diana, Wonder Woman. Obsahuje: Wonder Woman: Ztracený ráj (2001) a New Teen Titans (Vol 1) č. 38 (1984)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/365094/wonder-woman-ztraceny-raj-ifs-365094.jpg 2.737

DC komiksový komplet (27.)

Komiksy
Vydáno:, Eaglemoss Collections, BB art

Kniha Wonder Woman: Ztracený ráj

RaggamuffinSVK
19.11.2018odpad!

Snažím sa to dočítať už hádam tri mesiace, ale márne. Od tohto počinu naozaj ruky preč.

Hwaelos
17.05.2018

Fskutečnosti tři příběhy: 1. o padouších posedlých antickými padouchy, který je prostoduchý, utahaný jako nudle z nosu a nakreslený jako ve stylu osmdesátek, 2. o válce Amazonek, který je tohle všechno + naprosto nepřehledný, pokud nejste hardcore fanoušci Dianiny mytologie, 3. s detektivním Robinem, který opravdu je z osmdesátek a alespoň odsýpá.

Woodinko
20.03.2018

Musím priznať že som sa na tento komix tešil ale nakoniec som bol dosť sklamaný (ako čítam komentáre iných čitateľov nie som v tom sám). Kresba bola celkom ok ale príbeh ma nezaujal. Prvý príbeh už vôbec nie - druhý sa dal aspoň prečítať. V tomto prípade se mi najviac páčil Bonusový komix kotrý mal hlavu aj pätu čo v prvých dvoch príbehoch dosť chýbalo.

Kopta
13.03.2018

Dobrá. Shrňme si o čem to vlastně bylo. Wonder Woman řeší problém s jedním záporákem. Přijde Batman. Pak Robin a tuna dalších. Řeší Jokera, který vypadá jako kdyby to v autě napálil v Mountfieldu do sekce hadic. Pak se řeší jiný záporák a tím to končí. Necelých 200 stránek prostě o ničem. Jsem slušný. DC mě zklamává čím dál víc.

Unterwald
04.03.2018

Pro mě prozatím nejhorší díl kompletu. Snažil jsem se ho přelouskat téměř týden, ale vždy ho jsem ho musel po několika stranách odložit, částečně určitě kvůli vlastním mezerám v reáliích, které mě nutili si neustále něco dohledávat, z velké části ale i zmatečnou kresbou, úpravou a scénářem (především u první, gothamské, části. Mé dvě hvězdičky jsou tentokrát čistě za retro dodatek 'Kdo je Donna Troyová', který mě svou atmosférou a podáním naopak bavil víc než dost.

B-artX
04.02.2018

Nejhorší komiks, co jsem kdy četl. Nudný děj, nezajímavá kresba a velmi mnoho nezajímavého a nicneříkajícího textu. Komiks bych si jinak nekoupil, ale někdo na Facebooku to vychvaloval, tak jsem si řekl, proč ne. Škoda peněz. Už nikdy víc.

P1tr
25.01.2018

Neskutečně ubíjející zážitek, který od začátku vstoupí do vyprávění špatnou nohou a není schopen se až do konce polepšit. Ztracený ráj nabízí velmi zvláštní, nepřehledný vizuál, který naprosto nekoresponduje s datem vydání a působí nesmířně zastarale, jakoby dorazila do roku 2002 80. léta a bohužel nejde o pozitivní retro nádech. Panelů je na stranách po většinou hrozně moc a v menších oknech je nahromaděno příliš elementů, ve kterých se nelze pohodlně orientovat. Přehled znesnadňuje ohromná ukecanost komiksu. Musím říct, že takové množství textu jsem v komiksu ještě nezažil a ačkoliv u dějově, či dialogově nabitého a zajímavého díla by nemuselo jít nutně o výtku, zde se jedná o velkou chybu, neboť textové bubliny jsou plné nesmyslných a patetických monologů plných rádoby velkých a osudových slov, která jsou ve svém jádru pouze prázdnými frázemi a působy velice uměle a děj nijak vpřed neposouvají. Samotné příběhy ve 2 přítomných povídkách nabízí zajímavý základ, se kterým by se daly dělat velké věci, ovšem ve zdejší verzi se jedná o zahozenou šanci. Ztracený ráj hrůbě selhává ve všech směrech a jedná se zatím o suverénně nejhorší kus v DC komiksovém kompletu.

fvalek
24.01.2018

Bohužel musím také souhlasit, že mě Wonderka hrozně zklamala. Co se týče vizuální stránky, tak kresba na mě působila chaoticky, přeplácaně, nepříjemně - od barev až po detaily. Neumím malovat, takže nemůžu hodnotit talent, ale rozhodně můžu hodnotit pocity, které ve mně vyvolala a pozitivní moc nebyly. Samotný děj byl zajímavý, i když trošku přehnaný vzhledem k běžným zápletkám. Alespoň tedy první část v Gothamu ušla, dále už moc ne... Wonder Woman ztratila styl chování, který má třeba v Justice League, a byla prostě otravná. Přišlo mi to tak bohužel. Komiks považuji čistě za sběratelský, neplánuji ho znovu číst... :/

komiksy superhrdinové DC Comics Wonder Woman

Autoři knihy