Triumvirát

Megalomanský ekoterorista Ra's al Ghul realizuje svůj šílený plán - chce předělat svět k obrazu svému. Po jeho boku stojí Supermanův demoliční klon známy jako Bizarro a smrtelně nebezpečná odpadlická Amazonka. Společně tato hrůzostrašná trojka vrhne temný stín na budoucnost lidstva. Staňte se svědky zrodu legendárního spojenectví Batmana, Supermana a Wonder Woman, kteří spolu musí spojit síly, aby ochránili Zemi před apokalyptickým nepřítelem. Dále si Batman a Superman ve svém prvním společném dobrodružství vymění totožnost. Obsahuje: Triumvirát (Trinity č. 1-3, 2003) a World's Finest (Vol 1) (č. 71, 1954)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/364836/triumvirat-B2C-364836.jpg 4.416

DC komiksový komplet (26.)

Trinity (2004)

Komiksy
Vydáno:, Eaglemoss Collections

fvalek

Tenhle díl mě opravdu nadchnul. Kresba byla zvláštní, ale hrozně příjemná, dokonce se mi i líbil hodně... "statný" Superman, bylo to skvělé. Seznámení s Wonder Woman bylo fajn a byla tu mnohem příjemnější, než třeba v JLA. Supermana mám rád, ten nezklamal. Batman byl jako vždy, nemám ho rád, hodně arogantní, nedůvěřivý, ale co mě opravdu pobavilo byla jeho takřka impresionistická chvilka v ráji. :D
Kdo mě doopravdy moc potěšil byl Bizzaro a dá se říct, že "jednou stránkou osobnosti" i Ras. Bizzaro je takový roztomílek, bavil mě tam (osobně doufám, že jednou v Česku vyjde i samostatný komiks se Supergirl a Bizzarogirl). Kdo mě vůbec nijak neoslovil byla Artemis a Ras ve své "druhé stránce osobnosti". Na jednou je to prostě geniální padouch a podruhé to je magor. :D

FireOfFilth

Nebylo to vůbec špatné. Jak píše kolega "hroubek" kresba se mi ze začátku taky nelíbila, ale pak mě začala bavit. V jednoduchosti je síla.
Příběh se mi také líbil, taková klasická akčňárna o záchranu světa.
Kniha také obsahuje poměrně vtipnou a trefnou hlášku od Ra's Al Ghula, zneškodni tuhle . . barvitě oděnou dívku.

Retro komiks byl tentokrát dost trapný. Nechápu jak Lois nerozezná Bruce Wayna, Clarka Kenta a Supermana.

Knihu hodnotím 4-

hroubek
24.12.2017

Když, jsem tento komiks otevřel, tak první věc, která mě praštila do očí byla kresba. Kresba, jenž se mě na první pohled vůbec nelíbila a celková stylizace mě prostě nebrala. Jenže jen co jsem se trochu začetl, tak si kresba získala a já s ní pak ve výsledku neměl nejmenší problém. To se bohužel nedá říci o scénáři Matta Wagnera, který není špatný, ale přehršel dialogů ho v konkrétních místech dost sráží. Fakt mě vadilo, že komiks má čtyři vypravěče(Batman, Superman, Wonder Woman a autora). Nejblbější na tom pak je, že nikoho nenapadlo tyto myšlenkové pochody rozlišit různými barvy, abych se v nich čtenář vyznal. Co se týče komiksu jako takového, tak je to opravdu dobré čtení, které baví a hlavně interakce mezi hlavní trojicí je skvělá a zajímavě prokreslená. Funguje akce, postavy, záporák a i ty dialogy. DCKK mě opět udělalo radost a fakt se těším na další čísla.

Lenka.Vílka
20.12.2017

Pokud bych hodnotita jenom kresbu, tak úplná pecka. To jsem se opravdu vynadívala. Příběh sám o sobě taky nebyl špatný. Ba naopak. Seznámení na úrovni. Batman jako poděkování za hudlana dostane od Wonder Woman facáka. Ono, tam je hodně vtipných momentů. Zbytek textu si ale autor mohl odpustit, protože ten byl zase na facáka od mě. Tam to fakt drhlo. Ale myšlenkové pochody Bizarra super.
Starý komiks jako vždy k pousmání. Je to pták. Je to letadlo. Ne, je to Superstěhovák. Fakt bizár. Takže se to tématicky k Bizarrovi hodilo.

DC Comics komiksy Batman superhrdinové Superman

Autoři knihy