Zlomené srdce

MYSLELA, ŽE SVÉHO MANŽELA ZNÁ. JENŽE CELÝ JEJICH ŽIVOT BYLA LEŽ… Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337127/big_zlomene-srdce-6WZ-337127.jpg 4.3529

David Raker 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press

Broken Heart, 2016

Kniha Zlomené srdce

ivoiro
předevčírem

Zdá se mi, že v posledních dílech ta akčnost nějak upadá.

Danilla

I tento díl byl perfektní. Bez toho, aby děj nebyl ve filmovém prostředí, by tento příběh ani nemohl vzniknout, vše na sebe krásně navazovalo.

Bakana

Podle hodnocení zde na DK jsem čekala něco mnohem lepšího. Bylo to moje první setkání s Weaverem a možná jsem nezvolila zrovna šťastně, ale za mě průměrná detektivka s dost neuvěřitelnou zápletkou.

janina66

Čtu příběhy Davida Rakera od začátku série. Vždy jsem nadšená. Ale bohužel tato kniha mě velmi zklamala. Téma se mi nelíbilo a pro mě to byla velká nuda. Kdybych neposlouchala jako audioknihu, tak bych zřejmě ve čtené formě nedočetla. Věřím, že další pokračování bude opět napínavé jako předešlé.

Kajami

Napínavá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Četla jsem ji jako první knihu od toho autora a to kvůli výzvě 21, ale i tak jsem se neztrácela. Do konce jsem si nebyla jistá, jak to dopadne.

Pavlína2019

U mě opět - nadšení a spokojenost. Ačkoli pro mě není filmové prostředí tolik zajímavé - kniha je opět skvěle napsaná, velmi napínavá a děj opravdu propracovaný. Autor je hrozně šikovný!! Píše nápaditě, napínavě, citlivě... Určitě doporučuji!

Sazinek

Sérii Davida Rakera miluju, ale v tomto 7 díle jsem se nějak plácala. Určitě by příběh mohlo mít o 100 stránek méně a nevadilo by mi to. Ač se mi to četlo dobře a jsem zvyklá na pomalý rozjezd autora, tak mě zápletka paradoxně tolik nepřekvapila. Vzhledem k sérii stojí určitě za přečtení, ale autor má mnohem lepší díly.

Janaves

Mám knihy Tima Weavera ráda, a i tahle se mi hezky četla. Děj byl ale komplikovaný, těžko uvěřitelný.