Dášeňka čili Život štěněte

Dášeňka čili Život štěněte https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338219/bmid_dasenka-cili-zivot-stenete-DFr-338219.jpg 5 2839 2839

MinaHawke
12.03.2017 5 z 5

Nádherná kniha, která provázela mé dětství.

Richelle
06.03.2017 2 z 5

Příjemná kniha. Avšak mě nějak neoslovila. Možná je to tím, že ze psů mam hrůzu. Četla jsem knihu, když jsem byla malá a nedávno. Ke knize nemám v plánu se vrátit.

dancadragneel
06.03.2017 5 z 5

Nádherná knížka, která každé dítě rozhodně okouzlí. Překrásné ilustrace a fotky a k tomu dokonalý příběh o štěňátku.

martas006
06.02.2017 4 z 5

Nádhera, četla jsem ji jako povinnou četbu ve škole a moc se mi líbila.

Alfička03
20.01.2017 5 z 5

S touto knihou se mi vrací myšlenky že jsem pod ochranou mích blízkých. Četla mi jí babička když jsem byla úplně malinká a já ( i když jsem to znala naspaměť ) jsem vždycky byla napnutá jak to skončí. Doporučuji dětem mladmím osmi let .

Jitka_Roškotová
04.01.2017 5 z 5

Dášeňka je jedna z nejkrásnějších knih mého dětství. Pokaždé, když vzpomínám na knížky, které mi v dětství rodiče četli, nebo které jsem pak ráda četla sama, vybaví se právě vyprávění o životě tohoto roztomilého štěněte. Neumím si představit, že bych tuhle knížku neměla ve své knihovničce a nečetla ji svým dětem. Poprvé jsem ji dceři četla dokonce už když jí bylo pouhých 8 měsíců a do té doby ji před čtením čteme pravidelně, protože patří ke knížkám, které se asi nikdy neomrzí. Velkým plusem jsou nádherné fotografie, díky kterým si děti dokážou Dášeňku lépe představit a získají k ní i bližší vztah, než z pouhých ilustrací (i když i ty jsou skvělé). A díky tomuto bližšímu vztahu mají pak i lepší vztah ke psům, případně ke zvířatům obecně. Mělo by ji znát každé dítě...

LuthyLaura
26.12.2016 5 z 5

Dášenku čtu synkovi na dobrou noc tak jednou za půl roku. Samozřejmě na jeho vyžádání. A díky Dášence je Karel Čapek synkův první oblíbený spisovatel. Už od čtyř let.

Klárai
21.12.2016 5 z 5

Dášenka nikdy nezklame.

jolii
03.12.2016 5 z 5

No, my pejskaři musíme dát jedině pět hvězdiček.

destak
23.11.2016

Příjemná, milá a lidská knížka, u které se vážně moc těším až ji budu číst dětem (svým i nesvým) :)

haki34
21.11.2016 4 z 5

Kdo by neznal Dášeňku ??? Příběhy doplněné fotografiemi, ať si děti lépe dokáží to skotačivé štěně představit .. Jedna z knih mého dětstvi ...pravda, nejvíc mě v té době zajímali hlavně ty obrázky :))

Dani3
11.11.2016 5 z 5

Moc pěkné povídání.

hanka24
15.10.2016 5 z 5

Oblíbená knížka z dětství, nádherně psaná, nikdo se u ní nemůže nudit. Vždycky jsem si pejska přála a proto pro mě byla tahle knížka takovou náhradou :)

AlenaZelova
30.07.2016 5 z 5

Přečíst si Dášeňku mě napadlo díky čtenářské výzvě. Pamatovala jsem si hlavně obrázky, ale teď s odstupem času se na knížku dívám opět trochu jinak. Knížka mě opravdu mile překvapila a jsem z ní nadšená! Krásně popsáno, úsměvné, příjemné čtení doplněno vtipnými obrázky a fotografiemi.

Edona
17.07.2016 4 z 5

Ač mě se do ruky dostala až ve dvaceti (díky za čtenářskou výzvu), svým dětem ji dám mnohem dřív. Krásné povídaní, doplněné ilustracemi a nakonec i fotkami "nebezpečné" Dášenky.

kamila234
31.05.2016

mne baví vypravění na cédečku je lepší než kniha.

Liliana2006
03.05.2016 5 z 5

nic tomu nechybí

bara9550
29.04.2016 5 z 5

kniha z dětství, která bude doufám i knihou mých dětí v dětství :)

Mondie
24.04.2016 5 z 5

Ano, kniha mého dětství. :)

Tanaka T.
16.04.2016 4 z 5

Roztomilé a úsměvné... Je vidět, jak měl autor své pejsky rád. I já jsem si ráda po letech toho malého psího raráška připomněla.