Dám ti noční nebe ekniha

Co všechno se může stát, když přítel po pětiletém vztahu představuje rodičům svou milou? Zuzana letí s Robinem napříč kontinenty ze Západní Austrálie, kterou již považují za domov, do rodného Česka na návštěvu. Z prvního setkání s rodiči je jaksepatří nervózní. Netuší však, že opravdovým oříškem k rozlousknutí bude Robinův bratr, na první pohled morous a flákač. Martin však brzy poodhaluje svou druhou, značně charismatičtější část a Zuzanino rozhořčení a podráždění se mění v něco mnohem nebezpečnějšího. Po třech týdnech se s úlevou vrací do země slunce, kde, jak doufá, bude mít prostor k tomu potlačit nečekané city a udělat si pořádek v hlavě. Jak se vypořádá s tím, když se Martin najednou objeví mezi dveřmi?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501004/dam-ti-nocni-nebeNpF1wN-DCX-.jpg 4.69

Kniha Dám ti noční nebe

lucie3944

Velmi dobrý počin české autorky. Klidně si od ní něco dalšího přečtu. V textu není moc chyb (což v knihách začíná být malý zázrak), má dobré vyjadřovací schopnosti, a text má smysl. Jak říkám, líbilo se mi to a nejsem proti dalším knihám.

KarinNechvata

Tahle autorka je pro mě objev (na doporučení od kamarádky) - a nezklamala mě. Ráda jsem nakoukla do Austrálie a těším se na další knihy.

JanaJanska

Začala bych tím, že tento žánr obecně nevyhledávám. Autorka mě oslovila jako betačtenářku a musím říct, že se mi kniha líbila. Zejména bych vypíchla styl a nádherné slovní obraty. Dále knihu posouvají výš nenásilné popisy australské přírody a některých zvyků, a hlavně skvěle vykreslené charaktery postav. Román Dám ti noční nebe s čistým srdcem doporučuji, líbit se bude určitě těm, kteří rádi četli dívčí romány Lenky Lanczové a chtějí něco víc.

evineckY

Bylo to pěkné čtení :-)
I přes to, že problémy s láskou nejsou nikdy lehké, zvlášť, když jsou v rodině mezi bratry, spisovatelka si s tím poradila krásně a v klidu.
Podívali jsme se v příběhu do Austrálie mezi klokany a pár pěkných zmíněných míst.
Konec mé romantické duši se mi moc líbil :-)
spoiler:
Konečně potom přistoupil ke mně, vzal můj obličej do dlaní a políbil mě. Moje tělo se zachvělo a já si pomyslela: Tohle nebyl sen. Takhle dobře bych se ve spánku cítit nemohla. Ruka mi sklouzla z kliky a pomaloučku přejela po Martinově boku, vzhůru k hrudi, rameni, až na krk, kolem kterého se obtočila. Každý dotek byl jako lék na mou pošramocenou duši.
„Jsi tady,“ zašeptala jsem po nějaké době, když mi to konečně došlo.

Miri10

Na motivy milostného trojúhelníku bylo už napsáno moře knih a spoustu čtenářů to považuje za klišé, ale není kniha jako kniha. A Dám ti noční nebe vyniká nejen krásnou obálkou, ale i dobře vykreslenými postavami, skvělou zápletkou a nádhernými popisy Australského Perthu a jeho okolí. Na moment jsem se ocitla v Austrálii, měla možnost cestovat, poznávat a prožívat se Zuzkou její dilema i trápení. Úžasná oddychovka, která mě hrozně bavila a pohladila mě po srdíčku. Doporučuji!

Sharona73

Další úžasná kniha od mojí oblíbené autorky. Hlavní hrdinka je Češka,, dlouhodobě žijící v Austrálii, stejně jako já, takže bylo snadné se s ní ztotožnit. Příběh přenese čtenáře na místa, kam se mnoho lidí nepodívá a ačkoli spisovatelka neplýtvá zdlouhavými popisy, dokáže navodit přesně tu správnou atmosféru a emoce, které vám zaručí, že se od knihy neodtrhnete. Doporučuji všemi deseti.