Tajná láska

Tajná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41786/bmid_tajna-laska-jQl-41786.jpg 4 177 25

Cynsterovská sága série

Londýn, 1820 Žádný gentleman z rodu Cynsterů neodepře pomoc dámě v nouzi, ale jeho ochranná náruč stojí skandálně - a smyslně - vysokou cenu. Gabriel Cynster je tím nejnestoudnějším z celé rodiny, pokud jde o množství žen, kterým poskytl záchranu ve své vlastní posteli, ale žádné z nich zatím nedal své srdce. Když Gabriela požádá o pomoc tajemná hraběnka s tváří skrytou pod závojem, nedokáže ji odmítnout. Netuší, že svou totožnost ukrývá Alathea Morwellanová, jeho dávná přítelkyně z dětství. Nucena k riskantnímu činu pro záchranu své rodiny, Alathea svoluje k ceně, kterou Gabriel za své služby určí. Za každou zprávu, kterou pro ni tajně vypátrá, mu musí zaplatit polibkem. A nezůstane jen u nich... Gabriel je záhadnou hraběnkou přitahován stejně mocně jako ona k němu, ale zároveň je okouzlen Alatheou, se kterou se nečekaně setká na plese. Unese jejich láska přiznání, že to ona je jeho tajemnou milenkou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Secret love , 2000

bajča98
20.02.2014 5 z 5

Líbila se mi stejně jako předchozí díly.A už se těším až začnu číst další.
A mohu jen doporučit.Banda Cyster je nejlepší. XD

willovw
29.06.2013 5 z 5

Tak teď jsem ji dočetla a musím říct, že už dlouho jsem si v knížce tak moc neoblíbila hlavní hrdinku. Alathea byla prostě hrozně milá a sympatická a scény s Gabrielem se úžasně četly. :)

malazluta
15.03.2013 4 z 5

Tuto knihu mám od této autorky nejraději, moc se mi líbila zápletka a vzájemný vztah hlavních postav.

machrus
12.09.2012 4 z 5

Nejlepší díl série to třeba nebyl ale nejhorší taky ne.Já se u něho bavila....a píšu to po přečtení všech 10.dílů...Scéna kdy Gabriel zjistí, že Alathea je dáma s maskou...má to kouzlo...rychle chcete být minimálně o 5 stran dál aby jste zjistili co se bude dít.Já tyhle okamžiky u knih (všeobecně) přímo zbožňuji. ;-D

maryzka
18.04.2012 1 z 5

no nic moc intriky takový že se v tom člověk ztrácí závěr je efektivní jako vyždycky celá rodina Cynsterová se tradičně sejde na svatbě ale jinak kdyby to nebylo pokračování tak bych to ve své knihovně neměla