Kouzlo Lucilly Cynsterové

Thomas Carrick má budoucnost dobře nalinkovanou – jednou stane v čele rodinné společnosti Carrick Enterprises v Glasgow. Ale znepokojující zprávy, které dostane od členů Carrickova klanu ze Skotské vysočiny, mu nedají spát a urychlí jeho rozhodnutí vydat se na cestu. A aby toho nebylo málo, musí požádat o pomoc ženu, které se už několik let snaží vyhýbat. Lucilla Cynsterová dávno ví, že je jí Thomas souzený, že je jejím osudovým milencem, budoucím manželem, ochráncem i přítelem. Jenže on jako by vzájemnou přitažlivost vůbec necítil. Copak pro něj Lucilla opravdu nic neznamená? Teď, když se znovu objevil na Vysočině, je léčitelka Cynsterova klanu rozhodnutá za jejich společné štěstí bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347345/big_kouzlo-lucilly-cynsterove-8KN-347345.jpg 3.869

Cynsterovská sága 22.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

The Tempting of Thomas Carrick, 2015

Kniha Kouzlo Lucilly Cynsterové

miruska1
30.11.2021

V predošle části autorka představila Lucillu a Thomese velice zajímavě, ale příběh o nich dvoch už tak skvěle nevypadal. I tak jse mi kniha líbila, měla zajímavou zápletku, která udělala příběh čtivejšim. Za mně jedna z lepších části, už jen proto, že tam nebylo tolik zbytečnosti jako v jiných částech.

kacenka6144
19.08.2021

Knížky o klanu Cynsterů jsem četla vždycky velice ráda. Hlavně první díly. Ale teď už mi to přijde jako zbytečné natahování. Příběhy se začínají víceméně opakovat. Když porovnám napínavost a čtivost této knížky a Nevinného potěšení (1. díl celé série, už jsem se k němu párkrát vrátila), je v nich neskutečný rozdíl.

narisa
20.11.2019

Tak moc jsem se na tyto dva těšila. A můžu říct, že dvě třetiny knihy byly napínavé a fakt super. A nevadilo mi, že jsem od začátku věděla, kdo má v nepravostech prsty ( jak bývá u této autorky zvykem), co mi opravdu vadilo, byla poslední třetina příběhu, že které se úplně vytratilo napětí. Konec byl částečně otevřený, a to, co už stejně všichni vědí, se čtenář dočte na začátku následujícího dílu. Absolutně jsem nepochopila, proč to autorka nedala na konec této knihy. Na následující knihu by to nemělo vliv.
Jinak Thomas a Lucille se mi moc líbili, jen ta jeho zatvrzelost mě zklamala.

rampapa
05.09.2018

Knížky od této autorky jsou prostě BEST OF❤

munka
29.06.2018

Kniha má veľmi neoslnila, čakala som viacej. Nemalo to správnu "šťavu" a zaujímavý príbeh stroskotal na nudných opisoch.

Kešu1981
09.05.2018

Nová generace pokračuje...a já jsem nadšená, neb paní Laurens stále drží svůj jedinečný styl ságy "lásek" Cynsterů...jen tak dál! Tleskám a už se těším na příbeh Marcuse :o)

alzbeta4340
05.05.2018

Přiběh Lucilly a Thomase se mi líbil moc, je napsaný přesně ve stylu této série. Negativním komentářům a steskům, že kniha neobsahuje žádnou romantiku a vášeň tentokrát vůbec nerozumím. Já tam našla vše a v množství přesně tak akorát.

LilianaFalcon
01.04.2018

Bohužel se ani tenhle díl nové generace Cynsterů nepovedl. Všechny ty řeči okolo Paní už jsme četli, když hlavním párem byla Catriona s Richardem, takže to číst celé znova byla pěkná nuda. Hlavně se to i v rámci knihy neustále opakovalo a ne jen v odstavcích ale rovnou na celých stránkách. Takže, pokud jste nečetli Catrionu s Richardem, možná by se vám to i mohlo líbit.
No a pak to nejdůležitější. Hlavní zápletka je odsunutá naprosto na vedlejší kolej a nakonec vůbec nedořešená? Teda dořešená ale až v epilogu, a navíc vy víte, že to není tak úplně pravda. To se dělá v béčkových hororech, ne?