Cujo

Cujo https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527806/bmid_cujo-65c285469299c.jpg 4 2247 2247

Castle Rock v Maine je na pohľad pokojné mestečko, kde sa životy ľudí nijako nevymykajú priemeru. Raz, nebolo to až tak dávno, však do mestečka zavítal netvor a odvtedy už nič nebolo ako predtým. To, čo striehne v temnej jaskyni, nie je vlkolak, upír, ghúl ani bezmenný tvor zo zakliateho lesa či snežných pustín. Má to však moc zmeniť milého a priateľského bernardína na krvilačnú beštiu, ktorá následne terorizuje obyvateľov mestečka. Výnimkou nie je ani štvorročný Tad Trenton, ktorý s matkou uviazne v pokazenom aute. A na blízku nie je nik, kto by im pomohol.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Ikar (SK)

Cujo , 1981

Pidzey
30.11.-0001 3 z 5

Cujo je moje první věc co jsem od PANA Kinga úspěšně dočetl a musím říci že ty kladné ohlasi o tomto autorovi jsou na místě.
Jednoduchá takřka normální zápletka a on s ní rozehraje povedený opravdu nervi rvoucí příběh o pejskovi nakaženým vzteklinou (všichni asi víte že u tohoto autora to zas tak úplně vzteklina nebude),autu kterému nejde motor,dvojici v něm uvězněné a skupinou opravdu blbých smolných událostí.Prostě třída.Jediné co mě trochu vadilo byl až drsný konec jedné z postav v autě která si to ani nezasloužila.Ale jinak jsem napjatě hltal stránky až do konce.