Medvídek Pú - Nejkrásnější dárek

Medvídek Pú - Nejkrásnější dárek https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107835/bmid_medvidek-pu-nejkrasnejsi-darek-107835.jpg 5 10 3

Medvídek Pú a jeho kamarádi se každý den ve Stokorcovém lese naučí něco nového. Třeba že udělat někomu radost dárkem je mnohem lepší než dárek dostat, že každý je něčím výjimečný nebo proč je důležité umět se dělit s kamarády. 2. vydání

Korsika
10.11.2018 5 z 5

Velké písmo, ideální pro děti, které začínají se čtením, protože se tam hodně opakují slova, s pěkným mottem na závěr, ale Medvídek Pú samozřejmě potěší i dospělé ...

Anetka24
04.06.2018 5 z 5

nejlepší!!

havranice
08.05.2017 5 z 5

Moje děti tyto knihy (je to celá série 6ti knih a toto je jedna z nich) milují, hlavně dcera je milovala od 1,5 roku do tří let - uměla je všechny úplně nazpaměť. Ostatní moje děti je obsahově zvládaly od cca 2,5 roku. Nejsou to původní příběhy medvídka Pú, ale jsou pěkné, vždy s poučením - a často opravdu dobrým a hlubším poučením, kniha je krásně obrázková, příběhy dobře pochopitelné. Máme tu sérii rádi a určitě ji schovám pro další generace.. Od 2 do 5 let vysloveně skvělé čtení, děti na ty příběhy zabírají. Doporučuju

Walt Disney
americká, 1901 - 1966