Svést nevěstu

Svést nevěstu https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29989/bmid_courtship-wars-svest-nevestu-oNv-29989.jpg 4 145 16

Courtship Wars série

Nejmladší ze sester Loringových, Lily, zastává názor, že láska je veskrze nebezpečná záležitost a že manželství je dobré se úplně vyhnout. Na svém postoji nehodlá nic změnit ani ve chvíli, kdy jí do života vstoupí okouzlující gentleman Heath Griffin, markýz z Claybournu. A když Lily hrozí, že by nemusela nadále odolat jeho smyslným polibkům, rozhodne se utéct. Čím dále, tím lépe. Anebo na místo, kde ji nikdo nebude hledat: do domu neřesti. Heath Griffin už získal řadu ženských srdcí, ale tentokrát je to zcela jiné. Temperamentní Lily ho očarovala natolik, že je ji rozhodnut najít, i kdyby se před ním schovala do samotného pekla. Nyní už mu nebude stačit, když získá její srdce – Heath chce Lily svést, aby z ní mohl učinit svou nevěstu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

To seduce a Bride , 2008

Han-nah
10.12.2022 4 z 5

Krásná romantika z dob, kdy se ještě muži dvořili ženám. V této knize však Lily ,po kruté zkušenosti z dětství , mužům nevěří a nechce se vdávat. Odolá však , když se jí s pomocí přítelkyň , začíná dvořit sympatický Heath? Velice oddechová kniha na vypnutí mozku a odevzdání se nejen krásnému svádění, ale i přátelství a hlavně pomoci těm, kteří jsou na tom hůř, než tito dva hlavní hrdinové.

lusitta05
02.04.2021 3 z 5

Lily mi už išla na nervy s tou svojou tvrdohlavosťou. Heath neskutočne trpezlivý chlap ako máloktorý. Romantika na popoludnie.

luci2
21.04.2020 4 z 5

Přestože kniha byla hezká a Heath byl úžasný. I tak jsem měla k příběhu malé výhrady a proto je ubrana hvězdička. Jinak je to kniha pro odpočinkové odpoledne.

RendyaDav
13.01.2020 4 z 5

Příjemný románek pro klidné čtení .

rampapa
04.12.2019 5 z 5

Krásný příběh o lásce.Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Lily byla na můj vkus až moc tvrdohlavá a Heath až moc trpělivý, já bych ji ohnula přes koleno, ale bylo to pěkné

Terisek99
30.08.2018 5 z 5

Krásná oddechovka, kterou můžu jen a jen doporučit. :)

HaniSebi
25.02.2018 4 z 5

Souhlasím s komentáři, že Lily byla až moc tvrdohlavá a Heath byl zase opravdu skvělý. Nicméně kniha rozhodně splňuje svůj účel. Oddechovka, u které můžete vypnout.

Jessybelle
24.09.2017 5 z 5

Oddechová, čtivá, příjemná knížka. Občas mi přišlo, že to už Lily malinko přehání, Heatha obdivuji za jeho trpělivost.

Danulka11
26.10.2016 4 z 5

Z této knížky se mi nejvíce líbil hlavní hrdina, který si za svoji neskutečnou trpělivost zaslouží velkou pochvalu. Hrdinka Lily byla opravdu někdy dost protivná a místy mi lezla na nervy, jak se zuby nehty bránila manželství. Místy mi bylo hlavního hrdiny líto, ale jinak se jedná o hezký a romantický příběh :o)

havrmoni
27.04.2016 5 z 5

Taková nádherná oddychovka a ten hrdina,nejmíň arogantní z těch tří,zamilovala jsem se do něj už v půlce.

moudivlacek
25.12.2015 5 z 5

Tato knížka se mi velice líbila, přesto že Heath chce za každou cenu Lily, dokáže být jemný a velice chápavý muž. Má svoje zásady, které dodržuje. Jinak je to příběh zkrocení zlé ženy, i když Lily není zlá žena, ale jen duševně raněná z dětství.
Slovní přestřelky jsou mnohem lepší a přitažlivější, jak ostatní erotické scény.

miruska1
03.11.2014 5 z 5

Veľmi pekny pribeh. Ale dam si na chviľu pauzu,než dočitam tuto seriu. Knihy začinaju posobyť dosť jednotvarne v určitych veciach.

Karolína18
28.08.2014 4 z 5

Další pěkná oddechovka z této série. Jen někdy nechápu, jak se na konci z temperamentních a svéhlavých slečen mohou tak snadno stát zoufalky, které by udělaly cokoli, aby svého vévodu, lorda.. dostaly.

Bet
03.05.2014 3 z 5

Kniha je velmi oddechová, jen mi Lily občas lezla na nervy. Jinak příběh super.

Marcia
11.07.2013 4 z 5

Moc pěkné oddechové čtení, člověk se u toho i zasmál, i když mě někdy Liliina tvrdohlavost a zarputilost šla na nervy.