Rukopis Karla Velikého

Rukopis Karla Velikého https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181490/rukopis-karla-velikeho-181490.jpg 4 246 27

Cotton Malone série

Maloneovi bylo deset let, když jeho otec zahynul při havárii ponorky, které velel. Žádné přesnější informace rodina nedostala, a tak se je Malone rozhodne získat nyní, s použitím svých kontaktů na nejvyšších místech. V německých horách si převezme přísně tajné vládní dokumenty, ale během návratu ho přepadne neznámá žena a se zbraní v ruce se dožaduje vydání složky. Maloneovi se podaří vyváznout a ze získaných materiálů zjistí, že jeho otec nezahynul při rutinním cvičení ve vodách Atlantiku, ale při supertajné misi u Antarktidy. Jaký úkol asi plnili, že zůstal celá desetiletí v přísném utajení ...?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Charlemagne Pursuit , 2008

wamplady
15.08.2013 4 z 5

mám co ráda knihy Steva Berryho jejichž hlavním hrdinou je Cotton Malone. Další kniha, která je akční a čtivá

BooksLucyKing
07.06.2013 4 z 5

Moje první setkání s knihama Steva Berryho nedopadlo úplně podle mých představ, ale nevadí. I tak se z toho vyloupla bezvadná knížka. Bylo tam víc akce s pistolemi než pátrání po prastarých záležitostech, ale i tak to bylo napínavé. Chvílemi jsem si připadala jak na horské dráze, v jednu chvíli jsem hltala stránku za strankou a pak najednou přišla delší chvíle, kdy jsem se nutila číst dál, ale nelituji, že jsem dočetla. Líbilo se mi, jak člověk nemohl věřit vůbec nikomu. Do toho všechno to tajemství kolem ponorky a knih Karla Velikého podáváno v tak malých dávkách, že člověk byl pořád jak na trní. A velice jsem ocenila konečný doslov autora, kde vysvětloval, co byla skutečnost a co ne a ke všem tématům doporučil četbu, pro ty, kteří by se chtěli dál o téma zajímat ne jen z beletrického pojetí. A potěšilo mě, že veliká část věcí v knize byla skutečně popsána dle skutečných údálostí a záznamů. Určitě zkusím nějakou další knížku od Steva v brzké době.

wally
04.01.2013 2 z 5

Pro mne zatím z celé série nejslabší článek řetězu....tohle jsem Ti Cottone už nesežral!

Dandulka
16.09.2012 5 z 5

Další Berryho kniha, která je fakt čtivá. Spousta akce a zvratů. Doporučuji.

Lucy
12.12.2011 5 z 5

jedna z nejlepších co jsem četla,opravdu napínavá udrží až do konce-doporučuji

WEIL
20.08.2011

Karel Veliký měl své tajnosti. Všechny neznáme, tak aspoň něco.

DuncanIdaho
16.08.2011 5 z 5

Dobrá kniha špionážního typu. Nápaditá zápletka, která může mít i pokračování v dalších knihách. Jen ten závěr byl trochu nelogický a napsaný dosti na efekt.