Dům v Cornwallu

Dům v Cornwallu https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251203/bmid_dum-v-cornwallu-251203.jpg 4 116 32

Cornwall série

Romantický román ve stylu Nory Roberts. Čerstvě ovdovělá malířka Maddie využívá příležitosti opustit Londýn a přestěhovat se do domu v Cornwallu, který jí za záhadných okolností odkázala zcela neznámá osoba. Maddie doufá, že společně s nevlastní dcerou Hannah začne na klidném anglickém venkově nový život. Realita je však na hony vzdálená idylické selance, jakou si Maddie vysnila, a začínají se vynořovat problémy s penězi i s pubertální nevlastní dcerou, která není z přestěhování na venkov nijak nadšená a snaží se matce překazit rodící se milostný vztah. Mezitím Maddie začíná odkrývat tajemnou historii domu a nachází zde překvapivou spojitost se svými biologickými rodiči, které nikdy nepoznala. Starý dům zřejmě skrývá rodinná tajemství, která zde byla skrytá po celé generace…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

The Cornish House , 2012

Cisuna
19.07.2016 4 z 5

Kniha od začátku předvídatelná ale k deštivému letnímu odpoledni super!:-)

hruskovalucie93
10.07.2016 5 z 5

Krásný příběh, kniha byla velmi čtivá a moc se mi líbilo, jak bylo popisováno prostředí, kde hlavní postavy v žili. Kniha ve mě probouzela klid. Dávám 5 hvězdiček.

Toňula
26.05.2016 3 z 5

Příjemně čtivá, pohodová kniha s poměrně předvídatelným koncem,nic převratného, ale mé ženské čtenářské "já" uspokojila.

Ivana11
29.02.2016 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale asi v polovině jsem si říkala, že mi autorka ještě pořád nic pořádného nesdělila. Bylo to na mě trochu zdlouhavé, ale dočetla jsem až do konce a přečtu si i pokračování. Dost mi lezla na nervy Hannah, tohle mít doma, tak teda fakt nevím...

peťa96
02.01.2016

Knížku jsem měla rychle přečtenou. Je to takový oddychový čtení. :-)

Selinute
28.12.2015 3 z 5

Od této knížky jsem čekala mnohem víc. Slibný začátek, skvělý námět, působivé reálie, ale celkový dojem - jen průměrný příběh. Škoda.

kika 13
29.11.2015 4 z 5

Takový romantický oddychový román.Konec se dal předpokládat.

alena67
20.11.2015

ze začátku nic moc, pak se to zlepšilo, ale četla jsem lepší

Knižní střípky
17.09.2015 2 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila, měla jsem chuť na trochu romantiky, mám ráda příběhy z anglického venkova, ale musím přiznat, že jsem se s ní trápila, trvalo mi dlouho, než jsem se začetla, přečetla jsem mezitím dvě další knihy. Námět dobrý, reálie pěkné, postavy sympatické, ale nezhmotňovalo se mi to před očima, až cca posledních 80 stránek jsem přečetla najednou a neodešla od nich...myslím, že to tu již někdo níže psal, ale pro mě tomu něco chybělo, těšila jsem se, ale byla jsem jednoduše zklamaná

katynais
04.08.2015 3 z 5

Namet jako Anglie, stary dum, tajemstvi, super, ale na muj vkus moc smrti a hlavni hrdinky mi byly docela nesympaticke, ale kdyz se zamerim jen na Cornwall a predstavu krasneho stareho sidla, tak mo prijemne cteni

bookcase
29.07.2015 4 z 5

Příjemné čtení na léto..ale i přes čtivost mi něco chybělo. Nebylo to přesně to, co jsem očekávala. Název trošku zavádějící :)

Imor
27.06.2015 4 z 5

Lehké romantické čtení, tak akorát na léto :-)

Anglie pro ženy romantika Cornwall

Liz Fenwick