Cizinec z Cornwallu

Román plný romantiky a intrik, odehrávající se na nádherném pobřeží Cornwallu. Když je její samotářská babička již neschopná se o sebe starat sama, Gabriella se odstěhuje do daleké chaty ve Frenchmanově zátoce, která byla babiččiným domovem po celá léta. Babička Jaunty je sice uznávaná umělkyně, ale stále jí tíží vzpomínky na minulost – na válku a zejména na potopení lodi Lancasterie. Vše se zdá být v pořádku, dokud se neobjeví uprostřed bouře cizinec, který hledá pomoc. Fin je okouzlen prostředím a postupem času je vtažen do života Gabe a Jaunty a objevuje s nimi jejich příběh plný zrady a otázek týkajících se identity....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/301498/cizinec-z-cornwallu-ZKl-301498.jpg 3.636

Cornwall (3.)

Vydáno:, Brána

A Cornish Stranger (2014)

Kniha Cizinec z Cornwallu

raty
06.04.2018

Krásný romantický příběh, který můžu jen doporučit. Babička s tajemstvím, zajímavé střídání současnosti a minulosti a dobře zvolené prostředí. Rozhodně nenudí.

ctenarkaEva
09.07.2017

Pohodové čtení na letní dny. Kniha nijak nenavazuje na předcházející Dům v Cornwallu a Aféru v Cornwallu, pouze se odehrává na podobném místě v Anglii, v části Cornwall.

jluky
01.02.2017

Podľa mňa najslabší diel zo série: bolo to také nemastné, neslané.

Kacula8
30.01.2017

Cetlo se to dobre, ale nejak moc me to neuchvatilo. Milostny pribeh na muj vkus malo propracovany, proste se mi chlapik zabydli v kulne a je z toho laska jak tram, i kdyz o nem nic nevim...

alnahu
12.12.2016

Opět kniha kde se prolíná současnost s minulostí , trvalo mě déle nežli jsem se orientovala.

Toňula
02.11.2016

Příjemné čtení, příběh dvou žen na pozadí krásné cornwallské přírody, prolínání minulosti s přítomností formou zápisků starší z hrdinek. Nezklamala..

anunulinka
10.10.2016

Taky jsem měla trochu problém s pomalým a hodně popisným začátkem, ale kniha pak dostala celkem spád a dočetla jsem ji na jeden zátah.

Ivana11
02.09.2016