Samec

Samec https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261945/bmid_cocktail-samec-y9V-261945.jpg 4 668 112

Cocktail série

V přímořském městečku Monterey kolují řeči o Chloe Pattersonové, která se právě přistěhovala a chystá se otevřít útulek pro opuštěné pitbully. Šušká se, že je bývalou královnou krásy (pravda) a že dala takřka před oltářem košem svému snoubenci (také pravda). A že se sice po nikom novém nerozhlíží, nicméně prý padla do oka místnímu fešnému veterináři (naprostá pravda). Když Lucas Campbell zrovna neslouží na rodinné veterinární klinice, brázdí vody zálivu na surfu. Je poměrně čerstvě single a rozhodně se hned nemíní vrhat do nového vztahu. Slečna Miss Zlatý stát ovšem zaujme jeho pozornost a Lucas jí věnuje ne jeden, ale rovnou dva až tři obdivné pohledy. Ani Lucas ani Chloe nestojí o závazky. Mít ale někoho, s kým lze trávit noci a víkendy, není k zahození. Bude několik sklenek Mai Tai, měsíční svit a broukání Franka Sinatry stačit k tomu, aby oba hrdinové zapomněli na svou minulost? Smíchejte kapku polynéské chuti se špetkou nestoudnosti a přilijte trochu starého dobrého kouzla dohazování – nastal čas na Samce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Mai Tai'd Up , 2014

Nikkinike87
23.03.2020 5 z 5

Kniha se čte jedním dechem. Nechybí vtipné situace. Ona - odešla ještě před tím, než měla dojít k oltáři (tuhle věc se snaží ututlat, i když tím dost ublíží své nové lásce, když on zjistí co udělala), uvědomila si, že potřebuje změnu a miluje psy. On - sexy veterinář, jeho býválá partnerka mu utekla od oltáře, pomáhá své nové lásce se zařízením útulku pro pitbuly, když se dozví pravdu o tom, co opravdu udělala, potřebuje si dát pauzu a vyčistit si hlavu. I když už si myslíte, že to neskončí dobře, tak se vše obrátí k dobrému a potlačíte nakonci knihy slzu. Určitě doporučuji přečíst.

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Moje oblíbená autorka. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, jako vždy.Super!!!!

petraj30
23.02.2020 3 z 5

Další celkem podařený příběh ze série nesérie.
Úplný začátek okolo svatby mě hodně bavil, pořád se něco dělo, bylo to fajn. Ale jak se hrdinka přestěhovala, zase jsem se začala trochu nudit a hodně jsem přeskakovala, ale to lepší mi neušlo.
Byl to slaďák už od jejich seznámení, a v tom duchu se to neslo celou dobu, takže nic moc zajímavého a dramatického se nedělo. To začalo až na konci.
Od úplného začátku jsem si myslela, že ta série se bude odehrávat ve stejném duchu jako první díl. Ale od trojky už šlo o něco jiného. Jasně, že se autorka pokusila děje nějak propojit, tak tam dala hrdiny z předešlých dílů, ale pořád si myslím, že se samotným "Nabíječem" to má pramálo společného. Jako samostatnou na ničem nezávislou knihu bych to brala. Pokud to mám brát jako celou sérii, tak se mi asi nejvíc zatím líbila trojka a čtyřka hned za ním. Pětka bude asi společný epilog pro všechny. Tak uvidíme...

tanecnica
16.12.2019 4 z 5

Tahle série mě prostě baví. Nenáročná romantička, pohodové čtení, nemusí se u něj přemýšlet a přitom to není úplně tak blbé, jak tento žánr někdy bývá... Chloe je skvělá, její myšlenkové pochody jsou zábavné... Pokud si chcete odpočinout, pobavit se a trošku se rozněžnit, doporučuji...

JanaSustr
16.11.2019 5 z 5

Jelikoz pitbullove jsou moje největší slabina tak jsem byla opravdu happy jak dva grepy,že čtu takovy krásný, vtipny, eroticky a dojemný román, navíc jsem si poplackala protoze jestli jsem nekdy chtela pitbulla tak modryho a tohle mě prostě dostalo. Úžasný, úžasný, úžasný. Alice mě prostě baví.

jinbr
21.10.2019 4 z 5

Tento díl byl moc hezký, je zde dotknuto i jedno ze společenských témat (pittbulové - sama jsem měla stafforda, plemena znám). Příjemné, milé, lehké...

Leniii
18.10.2019 5 z 5

To je skvělý čtení. Autorka mě dost baví! :))))

Etule
25.09.2019 4 z 5

Opět jsem se královsky bavila. Oba protagonisté byli velcí sympaťáci a četlo se to opravdu lehce. Líbilo se mi i setkání s Neilem a Sophií, to jsem tedy rozhodně nečekala a bylo to vážně milé. Objevili se i Clark s Viv. Opět skvělé čtení a mrzí mě, že se blížím do finále.

LucijeT
11.09.2019 5 z 5

Paráda, stejně jako hřebec je to vtipné, dobře čtivé a zahřeje to pěkným příběhem

Marla
04.06.2019 5 z 5

Knihy Alice Clayton mě baví čím dál tím víc. V tomto případě spojení královny krásy s veterinářem a opuštěnými pejsky/přičemž zrovna pitbulové velcí krasavci nejsou - omlouvám se pejskařům/bylo zase něčím úplně jiným, než v předchozích dílech a trochu tam mrazilo téma věčných soutěží krásy. ALE zase velká romanťárna, slaďárna a oddychovka a vůbec... mě se princ Harry taky líbí:)))

Doubravka1975
11.03.2019 4 z 5

Pěkná romantická, humorná oddechovka. Akorát ten název mi k příběhu moc nesedí. A nakonec se i máma mezi pitbuly našla :)

Fixa08
03.03.2019 5 z 5

Skvělá oddychovka!

Mrňous1
06.12.2018 4 z 5

Tahle série mě baví, líbí se mi humor Alice Clayton, líbí se mi dialogy i to, že každý díl je trošku jiný. Samec mě bavil, i když jsem ho nepřečetla na jeden zátah tak jako Hřebce nebo Nabíječe. Ale opět jsem se pobavila a příjemně navnadila.

Charmedka
18.11.2018 4 z 5

Chloe je milá, vtipná a miluje pitbully. Právě téma se psy se mi hodně líbilo, jsem pejskař a ke zvířatům mám blízko, takže podobná témata mě samozřejmě zajímají. Oceňuji, že se autorka navíc zaměřila právě na toto plemeno a přiblížila i jeho povahu a to, že se nejedná o žádnou vražednou bestii. Za tohle velké plus, byla to správná věc.

Bohužel se jinak rozhodně jedná o nejslabší díl z celé série a táhla ho právě problematika se psy. Romantická linka mě v tomto případě tolik za srdce nechytla a nebýt psů, tak je to totální průměr.

1moniccka
21.09.2018 5 z 5

Super, na to že poslední dobou nevím co čist tak hledám co číst a narazila na tyhle že jsem nečetla pokračovaní a byla jsem nadšená a nedokázala jsem ji odložit až jsem ji dočetla. Krásná romantika.

Eviik16
14.08.2018 4 z 5

Četlo se jedním dechem, příjemná oddychovka

ivousekk
12.07.2018 3 z 5

Další fajn oddechová knížka plná romantiky. Ze série asi nejslabší. Přece jen už je základní kostra trochu ohraná. Ona krásná a pokukuje po něm, on krasavec (s kládou :)) a pokukuje po ní. Po různých "namlouvacích" tanečcích, kdy jsou jen kamarádi na to skončí a je to jeden dokonalý orgasmus za druhým. Po malém zádrhelu žijí šťastně až do smrti :)

Leninkka
08.07.2018 2 z 5

Ideální kniha na jedno letní odpoledne, když člověk nechce přemýšlet a chce si jen tak odpočinout. Zápletka i závěr je všem asi jasný, ale kniha se čte i tak dobře.

maizy
05.07.2018 4 z 5

Kraťoučký příběh, který shltnete za jedno odpoledne. Ale jo, mě se to vcelku líbilo. Hodně se mi líbilo téma o zachráněných pitbullech, ale myslím, že to mohlo být v knize rozepsáno více. Byla tam o tom jen kraťoučká zmínka, kdy hlavní hrdinka jela na jakési školení a pak už věděla jak na týrané pitbully (no, no...nevím, jak to moc je toto reálné, ale já tomu příliš nevěřím) a následně zachránila pejsky z arény, kde se vedly psí souboje....
Vcelku ale knihu hodnotím kladně. Bylo to opět (jako vše od Alice Clayton) milé, romantické a vtipné.

niknikita
01.07.2018

Myslela jsem, že jde o stejnojmenný film - no co, spletla jsem se.
Tentokrát jsem sáhla hodně, ale hodně vedle...