Co když zůstaneme

Co když zůstaneme https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497086/bmid_co-kdyz-zustaneme-AmA-497086.jpeg 4 229 44

Co když... série

Amber Gillsová na studium sice zvysoka kašle, ale po vyhazovu z torontské architektury se její nevázaný život obrací vzhůru nohama. Nejlepší kamarádka Laurie Cavelleové odchází na nátlak veleúspěšných rodičů studovat do rodného Vancouveru. Jedinou útěchou v nepřátelském prostředí je jí zprvu jen blízkost Laurie a znovuobjevená vášeň pro krasobruslení. Dívka bojuje nejen s pedantským otcem, který ji svými penězi a postavením na fakultě drží v šachu, ale také s ambiciózními spolužáky. Mezi nimi vyniká především Lauriin spolubydlící, pohledný snaživec Emmett Sorichetti, s nímž Amber kvůli náročnému projektu uzavírá výhodnou dohodu. Emmett se postupně stává víc než jen spojencem z nutnosti a odhaluje jí své pečlivě střežené soukromí. Také Amber odkládá svoji přezíravou masku a zjišťuje, že předsudky se nevyplácejí a nezávazný vztah s medikem Colem jí pomalu přestává stačit. Dokáže se Amber vymanit z role zpovykané drsňačky a překonat letité trauma, kvůli němuž zanevřela na vážné vztahy?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

What if We Stay , 2021

MaláKnihomolka
18.05.2022 5 z 5

Tohle byla oproti prvnímu dílu (který se mi také líbil, ale mělo to mušky) úplně pecka! Pokud se vám líbilo Cítit znovu od Mony Kasten, tak myslím, že se vám Co když zůstaneme bude také líbit. Ovšem nebojte, není to stejné, jen to má podobný náboj a máme tu opět "bad girl" a kluka slušňáka. Tohle obracení rolí mě baví.
I když jsem na začátku chvíli Amber nerozuměla a měla jsem chuť jí promluvit do duše. Postupem času si s ní projdete vývojem a budete ji mít rádi, stejně jako Emmeta, ten byl takový zlato, milý, starostlivý, ochotný pomoct, ač to v životě neměl lehké.
Kniha je docela bichlička, přesto jsem ji vždy hrozně nerada odkládala, protože jsem chtěla číst dál. Také se tu ukazuje, jak důležité je spolu mluvit, vyslechnout si druhé, když mají s něčím problém.
Navíc jsem se dozvěděla několik nových věcí, co se týče architektury.
Jinak nesmím opomenout další krásnou obálku, která vás jistě bude také lákat.
Nemám co bych vytknula, opravdu se mi to moc líbilo.

happy19
13.05.2022 5 z 5

Fenomenální...prostě si ji přečtěte,-)
Příběh mě naprosto okouzlil!
Je to hlavně pro ty romantické duše,-)

„Miluji tě nejen pro to, kým jsi, ale také za to, kým jsem já, když jsem s tebou.“

MichaelaJan
10.05.2022 5 z 5

Ikdyž mě občas hlavní hrdinka Amber štvala a moc jsem nechápala její uvažování, stejně jsem ji fandila. Emmett byl pro mě po dlouhé promenádě badboy a sebevědomích drsňáků skvělá změna. Byl hrozně fajn, a musím říct, že jsem ho v průběhu čtení zbožňovala. Pro mě rozhodně lepší než první díl. A už se moc těším na další. Rozhodně doporučuji! Jedna z těch povedenějších knih od německých autorek, od které se člověk opravdu nemůže odtrhnout.

zuzana9386
04.05.2022 5 z 5

Skvělá kniha - doporučuji!!!
Kdo si oblíbil Cítit znovu od Mony Kasten, bude nadšený!

Britská Kolumbie

Sarah Sprinz