Neodolatelná

Neodolatelná https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513511/bmid_neodolatelna-5wL-513511.png 4 262 262

Cloverleighská farma série

Jsem samoživitel tří dcer a finanční ředitel Farmy Cloverleigh. Na lásku nemám čas, protože jsem příliš zaneprázdněný chodem firmy, oddělováním červených ponožek od bílého prádla a převlékáním zatracených peřin, aniž bych dlužil dolar do sklenice nadávek. Jistě, Frannie Sawyerová je krásná a roztomilá, ale je jí dvacet sedm, je dcerou mého šéfa a mou chůvou na poloviční úvazek, což znamená, že je mimo můj dosah. Už tak je zlé, že o ní nemohu přestat fantazírovat, takže jaký bych byl blbec, kdybych podlehl pudům a políbil ji? Pravdou je, že jsem ještě větší blbec, protože to nezůstalo jen u polibku a teď se od ní nemohu odtrhnout. Díky ní cítím, že je mé staré já zpět. Připomíná mi, jaké je chtít něco jen kvůli sobě. Je vším, co jsem kdy potřeboval, ale ničím, co bych si uměl představit. Býval jsem v námořnictvu. Měl bych být dost silný jí už od začátku odolat. Ale neodolal. A teď si musím vybrat mezi životem, který bych chtěl já, a životem, který si zaslouží ona. I kdyby to znamenalo, že ji musím nechat jít.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Irresistible , 2019

MAU256
15.10.2023 4 z 5

Krásné odpočinkové čtení - Mack: milující otec tří dcer, Frannie: jejich chůva a láska na dohled, ale tady velký strach, kdyby to nevyšlo. Romantika s malinkým zádrhelem, jinak žádné velké zvraty nečekejte, pokud si ale chcete odpočinout od každodenního shonu a nijak nepřemýšlet, doporučuji.

badliar_id
08.10.2023 3 z 5

3.5/5*
Milá a odpočinková romance. Sice jsem úplně necítila ten romantický vibe hlavních hrdinů, ale nějak extra mi to nevadilo. Nejvíce mě na knize bavil ten vztah mezi Frannie a dcerkami Macka.
Ty byly vážně miliónové!!

Verresa
08.10.2023 4 z 5

Super oddechové čtení, nic náročného jen si užíváte pohodu. Nic velkého se tam nedělo, děj plynul hladce a dobře se to četlo.

Lofda
27.09.2023 3 z 5

V rámci žánru spíš průměr. Těšila jsem se na oživení, třeba díky holčičkám, ale ten roztomilý humor se tentokrát nedostavil, holkám jsem jejich hlášky vzhledem k věku úplně nevěřila a vlastně ani hlavní hrdinka mi taky tak úplně nesedla. Škoda..
Plusové body za obálku, v jednoduchosti je krása.

maluck
26.09.2023 3 z 5

Rozvedený otec se třemi dcerami se navzdory svému přesvědčení zamiluje do jejich chůvy. Místy mi příběh přišel nudný, čekala jsem i nějaké oživení příběhu, které se ale nedostavilo. V daném žánru spíše průměr.

Ewe291
26.09.2023 4 z 5

Neviem preco ale nedavam plny pocet, nieco tam chybalo. Ako matka si dokazem predstavit ten strach ale prosto niektore veci mi prisli nerealne ale je to kniha tak to beriem

Holubka
23.09.2023 3 z 5

Četlo se to samo, ale něco mi chybělo. Asi jsem od knížky čekala víc. Mack s Frannie se mi líbili, ale zapadli mi do takového průměru. Knížka ani neurazí ani nenadchne, ale na podzimní líné odpoledne byla fajn.

Dámaskloboukem
18.09.2023 3 z 5

Krásná obálka a pěkně vymyšlený celkový rámec série. Toto je první díl a není špatný.
Výborné oživení třemi malými dcerami hlavního hrdiny.
Hvězdu musím ubrat za tu blbost ohledně dvojcipe chlopně. Ze by někomu provedli 3 operace na otevřeném srdci pro vrozenou dvojcipou aortalni chlopeň a na závěr mu transplantovali cele srdce a navíc mohl vest zivot, jaký vedla Frannie. Tak to si opravdu autorka špatně vygooglila nebo popisuje praktiky tak dvěstě let staré někde v rozvojové zemi.

anna7852
16.09.2023 5 z 5

Tak tohle nemělo chybu,krásně napsané.
Přečetla jsem na jeden zátah.
Žádné velké drama,prostě odpočinková kniha. Uvidíme jaký bude další dil. Tedy pokud bude:)

MaláKnihomolka
15.09.2023 4 z 5

Máte rádi romantické pohádky? Pokud ano, pak tu pro vás mám tip na začátek nové série od Melanie Harlow. Já osobně mám ráda, když je v knize nějaké to drámo, větší zápletka apod., ale občas taky potřebuju zvolnit, upustit páru a jen číst. Aniž bych musela přemýšlet proč se v ději stalo to či ono.

V Neodolatelné poznáváme Frannie, jednu z Sawyerovic dcer, která by se ráda osamostatnila z "nadvlády" svých rodičů, především své matky. Frannie je už nějakou dobu zakoukaná do finančního ředitele Macka, jenže ten je otcem tří malých dcer a rozvedený. Jakožto svobodný otec toho má už takhle nad hlavu a myslí si, že o deset let mladší Frannie nemá co nabídnout.
Stačí však jedna zasněžená noc, která měla skončit jen polibkem, aby se vše pěkně zašmodrchalo.

Věkový rozdíl mi v této knize nepřišel zas tak strašný, ovšem chápu záměr autorky. Osobně se mi nejvíc líbily Mackovi dcery, byly skvělé, vtipné, rozumné, ale pořád děti. Chemie mezi Frannie a Mackem je naprosto jasná hned od začátku. Ona je laskavá, milá, vstřícná. On býval mariňákem, teď je otcem na plný úvazek. Snažil se, jak jen mohl, aby všem třem dal zaslouženou lásku, postaral se o ně, zabezpečil je. To mě bavilo. Jinak celkově vás, jak už jsem zmínila, děj ničím obzvlášť nepřekvapí. Navíc se zde najdou i docela spicy scény, které jsem si užila, jelikož příjemně zpestřily děj. Heh. Jen teda například označení "mušlička" mi už po x knihách přijde docela úsměvné.

Asi už to víc nemusím okecávat. Pokud hledáte milou oddechovku, potom doporučuju zkusit tuto.

*Někdy mám pocit, že je vychovávám správně a jindy zase, že jim škodím. Ale většinou spíš vůbec netuším co dělám.*

KatieKuli
14.09.2023 4 z 5

Prostě neodolatelná jak název napovídá :-). Sympatický příběh, při kterém se Vám chvílemi tají dech. Prožívala jsem to s Mackem i Frannie. Líbila se mi reálnost, žádné dramatické nepravděpodobné zvraty, ale prostě život. Naštěstí někoho jiného, protože bych si někdy musela oči vyplakat... ach Macku, Macku, já vím, je to těžké :-). Parádní oddychovka.

Shanib
13.09.2023 5 z 5

120% sladká romantika, která mě zanechala úplně naměkko. Zápletka nebyla zas tak velká, ale to je úplně jedno, protože všechny postavy jsem si okamžitě zamilovala. Úsměv na rtech mám doteď.

katasokolov
10.09.2023 5 z 5

4,5/5*

Slastný pocit zakázaného tomu dodal přesnou špetku toho pravého koření.

Romantický příběh, který je ve své podstatě tak podobný všem ostatním, ale zároveň je natolik jiný a osobitý.

Já jsem si to rozhodně užila, jednohubka, kterou zhltnete za večer a zanechá ve vás příjemné vibrace, a o to přeci jde ..

Lexie321
05.09.2023 5 z 5

Prvá kniha famózne odštartovala úžasnú sériu. Melanie Harlow je brilantná a skvelá spisovateľka a dúfa, že aj iné knihy od nej dostanu preklad aby aj ostatný mohli naplno zažiť jej talent. Mack aj Frannie boli super hlavné postavy aj keď najlepšie okamihy boli podľa mňa tie kde boli aj deti. Kniha sa čítala rýchlo a veľmi dobre už od prvej strany. Určite odporúčam!

Jita160
04.09.2023 4 z 5

Krásná romantická a čtivá pohádka.
Mack finanční ředitel, kterému nevyšlo manželství se stará sám o tři malé dcery. Je úplně pohlcený svojí prací a starosti o rodinu... Naprostý pan úžasňák!!!!
Frannie je milá dcera Mackova šéfa s tím nejlaskavějším i když nemocným srdcem. Sem tam mu pomáhá s výchovou ,ale ráda by byla pro Macka mnohem víc.
Dokáže zaneprázdněný Mack, Frannii odolat a přiznat si, že i on má právo se zamilovat???
Bude k tomu potřebovat tři malé našeptávačky, kterému otevřou nejen oči ale i srdce.

kristy.books
03.09.2023 4 z 5

Mám rada príbehy o slobodných otcoch/matkách, vlastne vo všeobecnosti príbehy, v ktorých vystupujú deti, preto som sa na túto novinku tešila. Dostala som od nej presne to, čo som čakala a čítanie som si užila. Áno, našlo by sa tu pár detailov, ktoré by sa ešte dali vyšperkovať, ale inak som bola spokojná.

Frannie som si obľúbila, bola to šikovná mladá žena, ktorá okolo seba šírila pozitívnu energiu a nebála sa ísť za tým, čo chcela. Rodičia k nej boli dosť ochranárskí, najmä mama by ju najradšej zatvorila do zlatej klietky a nikam nepustila, no Frannie im dokázala, že sa dokáže postarať sama o seba. Keďže ju rodičia učili doma, nemala takmer žiadnych kamarátov. Vzťah so sestrami bol tiež trochu naštrbený, takže miestami sa cítila dosť osamelo. Som rada, že postupne sa im podarilo zblížiť a Frannie tak mala niekoho, komu by sa mohla zdôveriť. Veľmi sa mi páčilo, ako si rozumela s Mackovými dievčatami, s deťmi jej to fakt išlo a bolo cítiť, že dievčatá ju tiež zbožňujú.

Mack bol skvelý otec, o svoje dcéry sa staral najlepšie ako vedel. Jeho dcérky boli zlatíčka, vniesli do príbehu veľkú dávku rozkošnosti. Ich mama mi, naopak, poriadne liezla na nervy, o deti sa nestarala, a keď sa po dlhom čase ozvala, narobila len dusno. Musím však povedať, že hoci bol Mack sympaťák, zároveň bol aj poriadne tvrdohlavý a niekedy videl problémy aj tam, kde neboli.

Romantická linka bola fajn, aj keď si viem predstaviť, že by sa s ňou autorka ešte viac pohrala. K úplnej spokojnosti som tu jednoducho niečo postrádala. Niektoré veci mi prišli trochu rýchle.

happy19
02.09.2023 5 z 5

Tato knižní novinka zaujala od prvních stránek!
Hezky zpracované téma zakázané lásky.
Mám ráda tyhle klišé příběhy,jsou vděčné.:-)
Rozhodně se těšim na další díly o "sestrách z farmy".;-)

,,Jsi cestou lásky a na jejím konci mým domovem."

senoritar
30.08.2023 5 z 5

Kniha byla výborná. Příběh mě chytil od prvních stránek a nepustil až do konce. Jasně, není to zrovna moc originální, ale kvůli tomu to přece nečteme. :-) Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a život je nešetřil, holčičky byly také skvělé a dodávaly příběhu na opravdovosti. Plus jedna dělala balet stejně jako moje dcerka, takže jsem si ty situace hned dokázala představit. Doufám, že další díl bude co nejdříve.

Ketfl
29.08.2023 3 z 5

Úvod knihy mě mile překvapil a nadchl. Děj mě ihned vtáhl a já se s chutí začetla do příběhu Macka, rozvedeného otce tří dcer, jejichž výchova mu dává pěkně zabrat. Jenže jak začátek začal slibně, tak děj brzy začal sklouzávat do naprosté průměrnosti. Hlavní hrdinka Frannie byla sympaťanda, ale s Mackem to měla fakt těžké. Ten chlap si totiž neustále vytvářel nějaké problémy. Nehledě na to, že mi to jeho vytváření problémů a celkové jednání nepřišlo ani moc chlapské, spíš bylo evidentní, že knihu napsala žena, která na to prostě nahlíží z jiného úhlu. Knize ani moc neprospělo, že autorka veškeré závažnější situace vyřešila bez jediného slova a čtenáře pak zrovna postavila před hotovou věc. Suma sumárum, tohle je kniha, která neurazí, ale ani nenadchne. Příběh je poměrně dost průměrný. Znovu po knize už rozhodně nesáhnu, ale nemohu říct, že by mě čtení vyloženě otrávilo. Další díl si ráda přečtu.

Heaven001
26.08.2023 3 z 5

Dala bych tak 3,5* ale v tomto žánru mi to přeci jen nepřišlo až tak dobrý, takže to zaokrouhlím dolů. Postavy byly reálné a žádná mě neštvala nelogičností svého chování. To hodnotím velmi kladně. Chyběl mi tady trochu humor, proto asi dávám to o něco horší hodnocení. Jinak nenáročná oddechovka, která se krásně a rychle četla. Po dalších dílech asi také šáhnu. Znovu už bych ale nečetla...

romantika věkový rozdíl partnerů (age gap)

2023  77%Neodolatelná
2024  72%Nezkrotná