Neodolatelná

Neodolatelná https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513511/bmid_neodolatelna-5wL-513511.png 4 262 262

Cloverleighská farma série

Jsem samoživitel tří dcer a finanční ředitel Farmy Cloverleigh. Na lásku nemám čas, protože jsem příliš zaneprázdněný chodem firmy, oddělováním červených ponožek od bílého prádla a převlékáním zatracených peřin, aniž bych dlužil dolar do sklenice nadávek. Jistě, Frannie Sawyerová je krásná a roztomilá, ale je jí dvacet sedm, je dcerou mého šéfa a mou chůvou na poloviční úvazek, což znamená, že je mimo můj dosah. Už tak je zlé, že o ní nemohu přestat fantazírovat, takže jaký bych byl blbec, kdybych podlehl pudům a políbil ji? Pravdou je, že jsem ještě větší blbec, protože to nezůstalo jen u polibku a teď se od ní nemohu odtrhnout. Díky ní cítím, že je mé staré já zpět. Připomíná mi, jaké je chtít něco jen kvůli sobě. Je vším, co jsem kdy potřeboval, ale ničím, co bych si uměl představit. Býval jsem v námořnictvu. Měl bych být dost silný jí už od začátku odolat. Ale neodolal. A teď si musím vybrat mezi životem, který bych chtěl já, a životem, který si zaslouží ona. I kdyby to znamenalo, že ji musím nechat jít.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Irresistible , 2019

Elize
24.08.2023 2 z 5

Kniha je jedna z těch romantických, po kterých už znovu nesáhnete. Je čtivá s průměrnou zápletkou, která je čtenáři jasná už z anotace, děj je průměrný s průměrnými nijak nevyčnívajícími hlavními hrdiny, romantické scény jsou průměrné a kniha nepatří mezi ty, u kterých byste se zasmáli. Je zkrátka celkově dost průměrná. Nechci nikoho odradit od čtení, je čtivá, ale není v ní žádný nový nápad, či zajímavá zápletka, nebo zkrátka cokoliv... občas jsem se přistihla, že už mě ke konci kniha nudí. Zkrátka taková oddechovka, od které toho moc neočekávejte.

biki
20.08.2023 3 z 5

Před časem jsem jednu knihu označila jako předimenzovanou harlekýnku. O této to platí dvojnásobně. Rozvedený otec se třemi dětmi je v tomto žánru sice neobvyklý, ale zbytek děje tvoří úctyhodnou sbírku klišé. Knihu trochu zachraňují ony děti a pak také že se dobře čte. Proto také ty tři *, ale jestli půjdu do dalších dílů, to si ještě budu moc a moc rozmýšlet.

Fidibus
17.08.2023 3 z 5

(SPOILER) Bohužel zklamání, ač obálka i zápletka vypadaly dobře... Ani ty dcerky to nedokázaly zachránit, vtip záhy sklouzl ke klišé. Vlastně jde o to, že se dávno milují, ona mu hlídá dcery (je rozvedený) a rozumí si s nimi a oni si to spolu začnou. Jenže on dává přednost výchově dcer a navíc se bojí, že Frannie bude chtít víc. On navíc řeší bývalou ženu a ona, kvůli své nemoci v dětství, i rodinu.
Průměr, čtení na jeden večer, ale nic víc. Bohužel sklenice neslušných slov už není nic nového.

alzbeta4340
17.08.2023 4 z 5

Ryzí Červená knihovna. Každý, kdo má chuť přečíst si něco takového, bude spokojen. Ostatním bych si netroufla doporučit :-).
Jako výrazné plus hodnotím vkusnou obálku, za tu dávám o hvězdičku navíc.

nina3905
13.08.2023 4 z 5

Pohodová romantikuš kniha s jednoduchým dejom a zápletkou, ktorá končí happyendom. Niektoré častí príbehu boli na môj vkus až príliš presladené, že až tak, "že ma začali bolieť zuby". Celkovo hodím knihu ako fajn "počteníčko", ale určite sa k jej opätovného prečítaniu už nevrátim.

evineckY
12.08.2023 5 z 5

Zdánlivě obyčejný příběh, ale tak to určitě není...
Vychovávat tři malé děti není vůbec jednoduché, zvlášť,
když je na to muž sám a chce pro ně jen to nejlepší.
Čtivý, klidný příběh o lásce k dětem a hledání důvěry.

Zomy
09.08.2023 4 z 5

Naprosto jednoduchý příběh s obyčejnou zápletkou, nic originálního ani zapamatováníhodného.

Je to sladká kniha na líné odpoledne nebo klidný večer. Výjimečně tu nemáme milionáře ani babrání se v traumatech z minulosti. Zkrátka sednete ke knížce a za chvíli máte přečteno. Já jsem spokojená.

dooky
07.08.2023 5 z 5

Skvělá kniha. Včera odpoledne jsem si jí dovezla domů a během pár hodin přečteno. Téma age gap a zakázané lásky to je něco pro mě. Viděla bych to tak na 4,5 hvědičky, ale vzhledem k mému oblíbenému tématu, zaokrouhluji nahoru. K vytknutí mám jen přílišnou přeslazenost a urychlenost vztahu. Nechala bych je klidně déle jiskřit a počkala bych s prvním sexem. Mám radši o dost pomalejší rozjezd vztahů.

Ekniha.
04.08.2023 5 z 5

Nová téma?
Dospelý chlap s tromi holkami a zakázanej lasky k dcére jeho šéfovi a zároveň opatrovateľke jeho deti?

Neodolateľná je tu
Declan alias Mack a Frannie poďte ku mne

Age gap
Zakázaná láska

Tak toto dopadlo super, chcelo to vymeniť mladší ročník a nemohla som vybrať lepšie

Mac tata na plny úväzok bývalý námorník, slovník ako dlaždíc PS: jeho vyjadrovanie zbožňujem jaskynný chlap s telom ako hora a srdcom anjela pre svoje tri holky ach jo proste môj dalsi fiktívny chlap

Frannie ta holka vie čo chce.. a ide si za tím holky proste miluje a aj Maca aj keď je to tvrdohlavý trouba, no ak vidí že s týmto chlapom nepohne zlomil si mi srdce Declane

Nehľadajte žiadnu školskú romancu ale zrelých ľudí a ja som si to zamilovala,tri male holky su tu skvele a pri konci doslova uzasne

Kubikuli
03.08.2023 4 z 5

(SPOILER) Božínku, to bylo sladké jako cecek. Úplně neuvěřitelná romantika od začátku až do konce. Malinké drama, zápletka asi na 5 stránkách, kdy se rádoby uvědomělý otec rozhodne vztah s "lolitkou" ukončit, ale naštěstí ho jeho malé dcery přivedou k rozumu. Čtivé to bylo, ale musí na to být člověk naladěný. Jinak je to až protivně dokonalý.

mmmisulka.r
02.08.2023 5 z 5

Tak tohle bylo krásné počteníčko. Romantika jako vyšitá z pohádky.
Nejde si nezamilovat hlavní postavy. Máme tu rozvedeného taťku (bývalého mariňáka) a jeho tři zlaté holčičky. Pak tu máme Frannie, která je absolutně nesobecká, laskavá a uvědomělá. Tohle je zkrátka dobře fungující kombinace. Co dělat, když se zakoukáte do své chůvy, která je zároveň dcerou vašeho šéfa? Musíte se držet dál! Jenže co když to nejde?
Neodolatelná mám maličko zavádějící název, ano, Frannie pro Macka neodolatelná byla, ale maličko to evokuje i lascivní dojem (možná?)... Každopádně, tato kniha je opravdu velmi jemně sepsaný zamilovaný příběh, taková čistokrevná romantika, se špetkou vkusné a nevtíravé erotiky - je jí tam tak akorát, aby to nepřesáhlo hranice a kniha nespadla do žánru "erotický román".
Je to krásná romantická kniha pro ženy a dívky, která pohladí po duši a donutí vás zase věřit na pohádky se šťastným koncem. Myslím, že tento příběh by se hodil ke zfilmování Hallmark Channel.
Neodolatelná není nijak náročné čtení, je to pohodovka na jeden až dva večery a těch pět hvězdiček si přes svou nenáročnost děje zaslouží. Zklamaná jsem totiž rozhodně nebyla.

Lucie.285
02.08.2023 5 z 5

Neuvěřitelně čtivé, knihu nešlo odložit. Je zde hned několik sexuálních scén, ale všechny perfektně zapadly do děje. Age Gap, friends to lovers, single dad, tak přesně tohle všechno kniha má. Krásná romantika a vtipné scény s Mackovými dcerami byly perfektní. Vzhledem k tomu, že sama už mám dítě, jsem se v některých scénách viděla a dokázala jsem tak pochopit Mackovo rozpoložení. Budu se těšit na další díl, který bude zase o jiné dvojici a co jsem tak koukala, tak je se na co těšit.

KK22
30.07.2023 5 z 5

Knížku jsem měla předobjednanou, protože mě ještě před jejím vydáním zaujal popis děje, i když tento žánr nečtu tak často... Včera mi kniha přišla a dnes mám již přečteno. Pro mne to bylo velmi oddechové čtení. Děj je celkem předvídatelný, ale četlo se to opravdu samo. Hlavní postavy mi byly sympatické, fandila jsem jim a celou dobu věděla, že se určitě dočkáme happy-endu. Docela dost se v knize objevují sexuální scény, ale tady to prostě patří k ději a v tomto případě byly dle mého názoru pěkně podané. Už dlouho jsem si u knihy tak neodpočinula. Takže kdo má rád romantiku, směle do toho! Až vyjdou další díly série, asi si je nenechám ujít.

andrea-juli
30.07.2023 5 z 5

Do téhle knihy jsem se s první stránkou hned zamilovala. Miluju tenhle trope a jsem ráda, že tyto knihy se konečně dostávají aj k nám.
Na tuhle knihu jsem se šíleně těšila a neskutečně si ji užila.
Holčičky tomu dodávaly tu správnou energii. Winnie byla naprosto kouzelná s jejím protože tě miluje a já už mam v plánu monkey bread.
I když se tedy musím přiznat, že v jednu chvíli jsem Macka chtěla majznout pánví po hlavě.
Každopádně je to kniha plná romantiky, srandy a celkem je spicy. Jednoduše skvělá kniha, kterou člověk přečte jedním dechem.
Vůbec by mi nevadilo pár stránek navíc. Tady jsem otáčela, otáčela až byl konec.
Já teď už jen doufám, že se dočkáme aj překladu dalších dílů, protože vypadají sakra dobře

romantika věkový rozdíl partnerů (age gap)

2023  77%Neodolatelná
2024  72%Nezkrotná