Cizinec na pláži

Cizinec na pláži https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419499/bmid_cizinec-na-plazi-EKo-419499.jpg 4 252 79

LUXUSNÍ DŮM NA PLÁŽI, JEDNA ŽENA MEZI DVĚMA MUŽI… A VRAŽDA Caroline Starková má úžasný nový dům na pláži, ideální pro pořádání nákladných večírků a dovolených se svou rodinou. Ale její muž je lhář a všechno v jejím životě je momentálně vzhůru nohama. Když se na párty, na které se Caroline veřejně pohádá s manželem, objeví jako barman neznámý muž jménem Aidan, nikomu to nepřipadá nijak zvláštní. Carolinino manželství se hroutí a přepychový život, na kterém si zakládala, se začíná rozpadat. Útěchu a zároveň pomstu hledá zhrzená žena v Aidanově náručí. Z krátkého a zoufalého románku, který pro ni neznamenal nic, zato pro něj všechno, se ale náhle stává děsivá noční můra, v níž jde o život. Kdo manipuluje kým v téhle smrtící hře plné vášně, chorobné posedlosti a snahy o ovládnutí toho druhého? Kdo na sebe vezme vinu, když dojde k vraždě? A jaké tajemství skrývá samotná Caroline…?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

A Stranger on the Beach , 2019

etell
13.03.2021 1 z 5

Neviem, či do toho ešte mám dorásť...Možno to skúsim dočítať niekedy, ale teraz ma kniha neskutočne otravovala. Nevedela som sa vcítiť do hlavnej hrdinky, vyslovene mi liezla na nervy.

yetti09
25.01.2021 2 z 5

Autorku mám moc ráda, její ostatní knihy se mi líbily, ale tahle teda ne. Všechny tři hlavní postavy mi byly nesympatické, obzvlášť Aidan.. Opravdu jsem si myslela, že knihu ani nedočtu, jak mi byl protivný. Děj byl plytký a překombinovaný. Zdánlivě "překvapivý" konec mě vlastně vůbec nepřekvapil. Tady bylo všechno špatně...

lucie2371
26.12.2020 5 z 5

Nejen, že má kniha moc krásnou obálku ale také vás naprosto pohltí svým dějem! Dej je vyprávěn z pohledu dvou osob, což pro mě byla novinka avšak vůbec mi to nevadilo!
Závěr knihy byl pro mě nečekaný.

Dandy1
20.12.2020 3 z 5

Číst se to dalo, ale je to průměrná, lehce předvídatelná kniha. Chci od knih více.

Pavlína2019
14.12.2020 2 z 5

A já jsem zklamaná. Kniha mohla být poloviční. Krásný obal, výborný formát. Pro mě hrozně překombinované, popletené. Vadilo mi číst tak dlouhou knihu, když vím, že rozhodně jeden z nich je lhář nebo magor, po více než polovině už mi to šlo doslova na nervy a knihu jsem do konce přeskákala, ať je konec. Rozuzlení určitě překvapivé. Svým způsobem geniální, jak je psáno na obálce, složitý výtvor. Ale mě nesedí. Minulé dvě knihy - naprostá paráda. Budu se těšit na příští.

romana0733
02.12.2020 5 z 5

Zajímavá kniha, psaná ze dvou pohledů, muže a ženy, každý to vidí jinak, jeden z nich lže. Asi za půlkou jsem začala tušit, kdo z nich lže a jak to vlastně je a nemýlila jsem se. Kniha je velice čtivá. Knihu doporučuji.

Toňula
25.11.2020 4 z 5

Další z pozoruhodných thrillerů mé oblíbené autorky - z počátku trochu pomalejší tempo vyprávění postupně pracuje, dva pohledy vyprávění podtrhují napětí až do překvapivého konce.

Jenny46
23.11.2020 5 z 5

Kniha se četla dobře, zajímavý příběh určitě doporučuji.

knihomolkaL
10.11.2020 3 z 5

Skoro celou knihu jsem byla rozpolcená, nelíbilo se mi, že je vždy jedna nebo více kapitol psaná z pohledu Caroline a totéž pak z pohledu Aidana, ale každý to vidí úplně jinak, po svém. Bylo mi jasné, že je to záměr, ale strašně mě štvalo, že nevím, co je pravda a celou dobu jsem si říkala, že až to konečně zjistím, že to celé budu muset číst znova, aby mi to dalo smysl. Možná také záměr spisovatelky? No, každopádně se mi tohle prostě nelíbilo. Konec to trochu zachránil, takže tak tři a půl hvězdičky. Jinak zápletka dobrá, ale styl podání příběhu mi prostě nesedl.

i.stefany
12.10.2020 5 z 5

Výborný, dokonale čtivý psychothriller. Autorka rozehrála napínavý příběh plný lží, manipulace, vášně a posedlosti. Bohatá žena, jíž se rozpadá dokonalý život, záletný manžel s ruskou milenkou a mladík, jehož minulost není příliš líbivá. Kdo z nich lže a kdo si s kým pohrává?...

ivzu77
11.10.2020 4 z 5

Kniha mne neurazila, k opětovnému přečtení mne ale ani nenadchla. Chvíli jsme se ztrácela v tom vyprávění dvou osob, dvou pohledů, dvou RŮZNÝCH pohledů na příběh. Ale pak jsem vlastně právě v tom usoudila, že je tato kniha jiná a autorka to právě tímto obměnila od ostatních příběhů. Finále jsme pak byla zvědavá, jak to tedy vlastně bude.

HoneyBunny27
29.09.2020 5 z 5

Tak tohle byl mazec. Po všech těch knihách s rádoby nečekanými zvraty a konci, tohle byla opravdu pecka a po dlouhé době jsem takový konec opravdu nečekala. A vlastně když si myslíte, že je konec a zjistíte že už (nejspíš) víte kdo je vrah, přijde ještě jedno překvápko;) Tuhle knihu určitě doporučuju, a stopro si ji přečtu ještě jednou, když teď vím jak to je a budu na to koukat jinýma očima.

jasmína
24.09.2020 5 z 5

Hra se čtenářem??

Tak to bylo mé gusto , děkuju za hezké a napínavé chvíle u této knihy

Nelička
23.09.2020 5 z 5

Pecka! Fakt paráda. Geniálně napsaný hltala jsem každou řádku. Mezi všema těma "sladkostma", co běžně čtu, bylo tohle super osvěžení. Fakt jsem se těšila, až se dočtu, jak to celé dopadne. A ten konec mi přišel fakt dost nepředvídatelnej..(narozdíl od těch "sladkých", kdy už po prvních stránkách víte, že Ti dva spolu prostě zůstanou...) Nemůžu jinak než 5/5*!

iiiccc
16.09.2020 5 z 5

Na jedné straně stojí Caroline, kterou podvedl manžel a ona se vrací zpátky do života za asistence mladého barmana Aidena. Jenže z kolouška se stane dravec a Caroline se stává obětí násilí a stalkingu. Na druhé straně je Aiden, který za chybu spáchanou v mladické nerozvážnosti pyká dodnes. Jeho život začne získávat smysl, když potká Caroline a zamiluje se do ní. Jenže ona se najednou začne chovat zvláštně a její manžel zmizí. Aiden má kufr od krve a nic si nepamatuje. Kdo je vrah? Jeden z nich, oba a nebo ani jeden? Skvělé čtení, doporučuji.

andrea4468
09.09.2020 5 z 5

Skvělý a čtivý příběh, který stojí za váš čas. Od začátku se kniha četla sama a já knihu vyhledávala v každé volné chvilce. Během 3 večerů přečteno a mohu všem jen doporučit. Napínavý a čtivý příběh od začátku, až do konce!

Ouninka
19.08.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem četla detektivní příběh a teda musím říct, pane jo....perfektně vás to udržuje v napětí co bude, ke konci jsem už mírně tušila, ale kniha se mi opravdu moc líbila. Doporučuji všem ! :-)

Soník87
17.08.2020 4 z 5

Po přečtení "Byla to tichá dívka" jsem prostě musela mít další knížku od Michelle Campbell!!! A v klidu můžu říct, že Cizinec na pláži opět nezklamal! Při vyprávění dvou příběhů (každá postava vypráví děj jinak) jsem si chvíli připadala jako blázen :-) Tak moc jsem byla zvědavá, jak to všechno dopadne, že jsem ji přečetla za necelý den a půl.. všechno šlo stranou... Opět velmi dobře napsané... Oddychové čtení...

bai.Cerna
15.08.2020 4 z 5

Nenáročné dovolenkové čtení pro ženy a dívky, které si chtějí při knížce odpočinout.

Mirin1349
20.07.2020 5 z 5

2 vypravěči, 2 verze příběhu, 1 lhář. Ze začátku mi to hodně připomínalo Cizince (Poznanski a Strobel). Rozdíl byl v tom, že tady sice čteme příběh na střídačku pohledem jednoho a druhého aktéra, ale jeden z nich nutně pravdu nemůže mít. Teď jen přijít na to kdo. Příběh mě strašně bavil, rozsah byl naprosto adekvátní, dá se říct, že jsem fandila jak Caroline tak i Aidenovi (samozřejmě vždy na střídačku v závislosti na tom, čí příběh jsem zrovna četla). Bylo těžké přestat číst, protože mě příběh tak vtáhl a konec každé kapitoly navnadil na tu další.