Cizí tvář

Cizí tvář https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174456/cizi-tvar-174456.jpg 4 136 33

Lizette se jednoho rána probudí a u zrcadla s hrůzou zjistí, že hledí do cizí tváře. Vůbec na nic si nevzpomíná. Brzy zjistí, že je sledována. Tajemný a obávaný Xavier, který dohlíží na Lizettiny sledovatele, nedovolí, aby se jí něco stalo. Ale možnost, že si Lizette vzpomene, co se před lety stalo, je hrozbou i pro něho samotného.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Shadow woman , 2013

zuzikis
04.12.2016 3 z 5

Tato kniha mě tolik neuchvátila. První polovinu knihy jsem spoustu souvislostí nechápala. Bylo to napínavé a zajímalo mě jak to s Lizzy dopadne, takže jsem četla dál. Jen málo knih nedočtu. Pak když se v druhé polovině pomalu odkrývaly souvislosti, tak to nabralo spád, ale přesto mi to přišlo chaotické a ne všechno jsem pochopila. Z mého pohledu zdlouhavý začátek a moc rychlý konec. Spíš bych hodnotila 2,5.

munka
23.10.2016 5 z 5

Kniha má nesklamala, trochu romantiky a napätia až do konca.

lupenova
18.02.2016 1 z 5

První kniha od Lindy, u které jsem měla co dělat, abych dočetla. První polovinu knihy (víc jak polovinu) mi připadalo, že se pořád točím v kruzích. Pořád dokola to samé.. V druhé půlce už ty kruhy byly menší, ale i tak to za moc nestálo. Jak už tady někdo psal, Linda vaří z vody a těží ze svého jména. Škoda.

cukrovka
24.10.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila. Byla napínavá od začátku do konce.

Prateri
23.04.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila víc než Nebezpečné vyhlídky od téže autorky. Cizí tvář mě pobavila, nic jiného jsem
v ní nehledala a ani neobjevila.

bbara155
19.01.2015 5 z 5

Od této autorky jedna z nejlepších knih. Napínavá, a porce romantiky byla tak akorát.

Samira
07.10.2014 3 z 5

Zatím jediná kniha od autorky, která si mě nezískala. Neříkám úplně špatná, ale popravdě mě zaujala jen pasáž jejich opětovného setkání. Zápletka byla dost za vlasy přitažená a ani závěr mě nijak neuchvátil. Bylo to spíš za 2,5.

emulka
08.04.2014

lindu Howard zbožnuju, ale poslední dobou se mi zdá, že vaří z vody. Její první knížky byly super, ale ty poslední jako je Nebezpečně blíko, cizí tvář a stážce,už postrádá ono kouzlo. Už to není ono, ale není jediná. Má už Jméno v romentické literatuře a to se dobře prodává, tady už nejde o kvalitu, ale o kvantitu :-(

veronka29
27.03.2014 1 z 5

Tato kniha mě velmi zklamala, od autorky jsem zviklá na zajímavý děj s dobrou zápletkou,ale v této knize jsem nenašla ani jedno.

narisa
15.01.2014 5 z 5

Tak to já musím říct, že mě kniha nadchla. Úžasně napínává a zajímavá. Lepší než leckteré předtím. Ale asi záleží na každém z nás, jak se k tomu postaví. Ještě, že se nenechám ovlivnit komentáři :)

Evaevelína
22.12.2013 4 z 5

Koukám co čtenář to názor a tak to má být.
Mě osobně kniha sedla,byla jsem napnutá od začátku do konce.Kniha mě určitě nezklamala.

modranka
19.12.2013 2 z 5

Z mojej strany možno trochu tvrdé hodnotenie, ale tentokrát ma Linda Howardová poriadne sklamala. Vlastne som nevedela komu je kniha určená. Hodne mi to pripomínala sériu Jason Bourne od Roberta Ludluma. Celý príbeh bol vlastne o ničom. Lizette stále niekto naháňal, stále sledoval, ona unikala, pomaly aj pred sebou samou. Hlavná postava (Lizette) mi pripomínala osobu poskladanú z puzzle.
Knihu som dočítala so zaťatými zubami. Moja rada. Ak od knihy očakávate romantiku, dočkáte sa jej veľmi biedne, ak dobrodružstvo, toho je tam požehnane, ale len také únikové, nič dramatické. Ak očakávate nejaké tajomstvo, je to povrchné a plytké.
Sorry, madam Howard, ale tentokrát som sa vo vašej práci ani nepokúšala hľadať nelogické hlúposti.

zoja
07.12.2013 4 z 5

Tak trochu jiný styl psaní, než je u Lindy obvyklé. Dlouhou dobu jsem nevěděla, jestli se mi to tak zamlouvá nebo ne, protože jsem se v příběhu trochu ztrácela. Nevěděla jsem kdo je kdo a kdo pracuje pro koho. Také mě moc neoslovil "snový sex", ale jinak Lizzy byla rozhodně sympatická. V knize nechybí humor, což mě hodně potěšilo.