Cinder & Ella

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ellin život není žádná pohádka. Před necelým rokem ztratila matku při autonehodě, z níž sama vyvázla vážně zraněná. Svého otce léta neviděla a teď se musí přestěhovat k jeho nové rodině. Jediný, kdo jí rozumí, je Cinder, s nímž se už roky přátelí přes internet, ale s kterým se nikdy nesetkala. Ví, že je vtipný, chytrý a stejný knihomol jako ona. Netuší však, že Cinder je jeden z nejslavnějších hollywoodských herců, který navíc hraje prince v jejím nejoblíbenějším filmu. Změní se teď konečně Ellin život v pohádku? Kelly Oram přináší emotivní převyprávění nesmrtelné pohádky o Popelce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357618/cinder-a-ella-Aty-357618.jpg 4.5348
Série:

Cinder & Ella (1.)

Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány, Pohádky
Vydáno:, Baronet
Orig. název:

Cinder & Ella (2014)

Počet stran:375
Jazyk vydání:český
Překlad:Zuzana Ľalíková
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-269-0808-1
Nahrávám...

Komentáře (103)

Kniha Cinder & Ella

Přidat komentář
Saryinka
02. června

Parádní příběh.
Už od prvních stránek jsem si ten příběh dokonale zamilovala.
Do teď nemůžu zapomenout na reakci Briana, když mu po tak dlouhé době napsala.
Moc krásný příběh o lásce a oddanosti, přátelství. Ale také o utrpení, které Ella musí snášet celou dobu.

Přečetla jsem to za jedno odpoledne a rozhodně to ve mně zanechalo spoustu dojmů.
Moc doporučuji.

sgjoli
18. května

Tahle kniha se rozhodně zařadí mezi TOP knihy, které jsem v letošním roce přečetla. Nečekala jsem, že mne tato kniha tak zasáhne, tak zaujme, tak dostane. Četlo se to úplně samo! Do příběhu jsem byla vtažená od první stránky, bylo to zábavné, bolestné, vtipné, emotivní a naprosto úžasně napsané. Postavy mne bavily, včetně jejich vývoje, a já si tuto knihu nesmírně užila.

ainekarlickova
24. dubna

První odstavec a... "Wau!" Tato kniha mně upoutala a konečně za dlouhou dobu jsem nějakou knihu přečetla téměř na jeden zátah. Fakt bomba. Je to sice další převyprávění popelky, která už mě nudí, protože je to pořád stejné, ale tahle verze je parádní. Právě se chystám číst druhý díl a doufám, že to bude stejná pecka. Ne-li větší. :-)

KaileyBlot
20. dubna

Moc krásná knížka, která mě chytla hned od začátku svým zajímavým, novým, ale přesto naprosto popelkovským příběhem. Chvílemi to bylo dost přeslazené, ale to k tomu prostě patří.

Manifest blech
13. dubna

Velmi miloučká verze moderní popelky. Čte se to samo.

happy19
08. dubna

Úžasná kniha plná emocí..pohladí po duši..jsem okouzlena:-)).."řekni auto" :-*

Knihomolka10942
03. dubna

Tahle knížka je naprosto úžasná! Je v ní spoustu vtipných hlášek, je procítěná, smutná, romantická a je v ní prostě vše co já od knížky očekávám. Moc se mi líbí ten nápad na "Popelku" A všem co milují Young Adult doporučuji;-)

jesterka.as
31. března

Knihu mě "donutila" číst kamarádka. Ze začátku jsem jí psala jak je kniha děsně depresivní a ona mi říkala, že to mám odložit, když se mi to nelíbí... Neměla jsem pocit, že bych ji odložit přese všechno chtěla, takže jsem ve čtení pokračovala. Z knihy se vyklubal krásný příběh, perfektně napsaný s propracovanými vtipnými scénami a smutnými detaily, kdy slza neměla daleko k ukápnutí nebo i tajně ukápla ;) Jsem ráda, že jsem knihu neodložila, protože je dokonalá přesto, že její hlavní hrdinka taková není. Nechtělo se mi věřit příběhu - že se krásný princ zamiluje do "ošklivé" Popelky, (protože zatím jsme se vždy setkali s tím, že Popelka, i když byla opovrhovaná, tak byla krásná) přesto, že se do ní zamiloval již v době kdy ji neviděl a miloval ji pro její povahu. Asi proto, že já sama bych si v její situaci nevěřila vůbec... Ale příběh je opravdu úžasný a jsem ráda, že mě k ní kamarádka "dotlačila"... Asi nejvíc o tom vypovídá to, že po dočtení knihy ve 22:30 ;) jsem kamarádce napsala - "je moc pozdě na to, začít rovnou další díl?" a aniž bych čekala na odpověď ihned jsem dodala "Tak jo, máš pravdu, není na to pozdě, do rána času dost...", protože jsem věděla co by mi řekla a tak jsem se rovnou vrhla na druhý díl.... Miluju pohádky :)