Cinder & Ella

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ellin život není žádná pohádka. Před necelým rokem ztratila matku při autonehodě, z níž sama vyvázla vážně zraněná. Svého otce léta neviděla a teď se musí přestěhovat k jeho nové rodině. Jediný, kdo jí rozumí, je Cinder, s nímž se už roky přátelí přes internet, ale s kterým se nikdy nesetkala. Ví, že je vtipný, chytrý a stejný knihomol jako ona. Netuší však, že Cinder je jeden z nejslavnějších hollywoodských herců, který navíc hraje prince v jejím nejoblíbenějším filmu. Změní se teď konečně Ellin život v pohádku? Kelly Oram přináší emotivní převyprávění nesmrtelné pohádky o Popelce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357618/cinder-a-ella-Aty-357618.jpg 4.5348
Série:

Cinder & Ella (1.)

Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány, Pohádky
Vydáno:, Baronet
Orig. název:

Cinder & Ella (2014)

více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (1)

Tenebien
02.11.2017

5 hvězdiček i přes ty malé nedostatky, které prostě člověk musí přehlédnout... :-)

Moje oblíbená pohádka konečně vyjde česky. To to ale trvalo. :-) Doufám, že nedostaneme ten ohavný první přebal, který měl originál. Fujky. :D Tenhle nový je mnohem lepší.
Tohle je knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout za žádných okolností. Četla jsem celou noc, dokud nebyla přečtená. A jak říkám, je to jedna z mých oblíbených knih. Kelly Oram si určitě zaslouží být překládaná do češtiny. (čteno v originále)