Chocky

Chocky https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13864/bmid_chocky-xci-13864.jpg 4 274 45

Autor stále vydávané science fiction Den trifidů se představuje neméně proslaveným příběhem, jehož hlavním hrdinou je dvanáctiletý chlapec Matthew, který je nadán mimořádnými schopnostmi.

denuska
05.09.2012 4 z 5

Slabší Wyndham, přesto kdo má tento žánr a především autora rád, přečte jedním dechem.

Christo
03.10.2011 3 z 5

Milá, krátká a čtivá kniha, ale nenadchne...největší předností je závěr, což u Dne Trifidů mě kniha nadchla celá...

black.susi
01.08.2011 5 z 5

Ačkoli sci-fi nijak neholduju, na doporučení Minase jsem si tuhle knížku přečetla a rozhodně nelituju. Tohle dílo, rozsahově spíš novela než román, má podle mě velký potenciál, který by se dal využít ve větším rozsahu než na nějakých 130 stránkách. Čte se to úžasně, a díky krátkému rozsahu je to záležitost na jedno odpoledne. Já jsem osobně úplně nadšená a k žánru sci-fi a tomuhle autorovi se určitě ještě vrátím a vrhnu se třeba na Den Trifidů.

Minas
25.07.2011 5 z 5

Strhující kniha, která se čte jedním dechem. Jak může dítě vnímat svět? A co když jej vnímá trochu jinak než ostatní? Bravurně vykreslený příběh s krásnou tečkou na závěr.

Bylo načrtnuto tolik témat, že se odvážím tvrdit, že i kdyby měla dvojnásobné množství stránek, určitě by mne nenudila.

Pavelpi
05.01.2011 5 z 5

Řekl bych,že kniha je stejně dobrá jako Den trifidů,proto jí hodnotím vysoko

Anglie psychologie mimozemšťané zfilmováno – TV seriál

John Wyndham (p)