Chip a Dale - Rychlá rota opět zasahuje

Chip a Dale - Rychlá rota opět zasahuje https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510339/bmid_chip-a-dale-rychla-rota-opet-zasahu-zP9-510339.png 3 10 2

Parta neohrožených hrdinů z animovaného seriálu Rychlá rota vyráží do boje se zločinem v novém komiksu! Oblíbení animovaní hrdinové opět vyrážejí do akce, aby se utkali se zlotřilými padouchy a odvážně bojovali se zločinem. Tým neohrožených dobrodruhů se srdcem na pravém místě se vydává na nebezpečnou cestu kolem světa, aby přišli na kloub záhadě, kdo stojí za tajemnými útoky zvířat na lidi. Pomozte Rychlé rotě rozlousknout zapeklitý případ a zažijte velké dobrodružství s vynalézavou partou malých hrdinů, kteří se nezaleknou žádné výzvy.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Chip 'N' Dale Rescue Rangers: Worldwide Rescue , 2011

Atlantis
17.05.2023 3 z 5

Jak já jsem se těšil. I když jsem byl vždycky spíš fanoušek "kačerů", tak Rychlá Rota nikdy nebyla k zahození. Jenže... já tady nějak nedostal tu atmosféru, kterou jsem si pamatoval ze seriálu. Skáčeme po celém světě, ale ten pocit z dobrodružství tady není. Navíc se roťáci k sobě chovají podivně agresivně a arogantně. Pořád si nadávají a háží na sebe vinu. Takhle tahle banda přece nefunguje. Obecně jde o těžký průměr, nic moc neočekávejte ani od kresby.

Ivan Kučera
21.04.2023 3 z 5

Obálka je úžasne fotorealistická. Stvoril ju Leonel Castellani a komiks predáva na jednotku s hviezdičkou. Žiaľ, kresba v komikse za ňou zaostáva napriek tomu, že jej autorom je rovnaká osoba. No určite je fajn a to i vďaka živým, veselým farbám Jakea Mylera. Vizuálna stránka nás vráti nazad do 9O. rokov, keď sme cez víkend na Markíze a Nove ako malí sledovali Káčerovo, Gumkáčov a samozrejme Rýchlu rotu. Určite ale netreba čakať bombu na spôsob klasík Dona Rosu (Život a doba Skbrlíka McKváka, Disney Zlatá klasika). Bližšie má skôr k projektu Kačeří příběhy Velká kniha zábavy. Teda k fajn spotrebiteľskému produktu primárne určenému na rýchle (ehm) občerstvenie detského čitateľa. Priemerný, nenáročný scenár a absencia akýchkoľvek bonusov to len dokazuje. Scenár ale rozhodne nie je katastrofa, dialógy sú vtipné, nápady milé a chémia medzi postavami iskrivá. Formát je sympatický a atraktívny, celé je to tak akurát hrubé (tenké?), tvrdá väzba a kvalitný, príjemne lesklý papier.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966