První hrob napravo

První hrob napravo https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177538/bmid_charley-davidson-prvni-hrob-napravo-pys-177538.jpg 4 741 176

Charley Davidson série

Originální „paranormální thriller“ plný humoru, napětí a neuvěřitelných zvratů. Charley Davidsonová je soukromá detektivka, moderní žena s běžnými starostmi a problémy. To ovšem jenom na první pohled … Ve skutečnosti se narodila jako bytost s nadpřirozenými schopnostmi, která dokáže vstoupit do světa zesnulých. Zemřelé vidí všude kolem, může se jich dotýkat a oni jí pomáhají s řešením případů. Všechno je o to složitější, že vyšetřovatelku sleduje tajuplný muž, „syn Satanův“, jehož šarmu Charley nedokáže odolat. Kdo je ten záhadný hrdina, o kterém se jí zdají sny plné vášně? Je vůbec živý, nebo je mrtvý? A co by se stalo, kdyby mu podlehla?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

First Grave on the Right , 2011

Sobotikova
25.10.2014 4 z 5

Sympatická hlavní hrdinka a příjemné, nenáročné počtení. Už na mne čeká druhý díl :)

Michaluška
10.10.2014 4 z 5

Kniha se četla dobře, ale čekala jsem víc duchařinu! .. Takhle mi to přišlo spíš jako normální detektivka :/

Betnka81
25.09.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila , a brzy se vrhnu na další díl :D

Lucka.79
21.07.2014 3 z 5

Kniha se zajímavým tématem …. Přesto ale hodnotím jako takový střed, dle mého názoru kniha mohla mít větší šmrnc, chybělo mi tam takové to napětí, kdy nemůžu knihu odložit a musím číst dál a dál. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, jen těch zranění bylo nějak moc, když zapojím svou představivost, vidím značně dobitou ženu, sotva provozuschopnou, ale pořád se vrhající do nových akcí. Ale tak byla vlastně nadpřirozená … její sarkastický humor se mi líbil, časem se určitě pustím do druhého dílu.

Lorrainee
25.06.2014 2 z 5

Neni to nejhorší ale i ten Mediator co jsem hltala jako decko byl lepší a to už o něčem vypovídá.

Brambram
20.06.2014 4 z 5

Musím říct,že jsem se výborně bavila, hlavní hrdinka má pro mě velmi příjemný sarkastický humor a celou dobu jsem dumala co je Reyes vlastně zač. Já určitě sáhnu i po dalším dílu a doufám,že nakladatel vydá všechny dosud napsané knihy série.

bbara155
12.06.2014 5 z 5

Na začátku jsem trochu váhala, jestli mi tento styl vyprávění sedí nebo ne, ale pak mě docela dostal. Autorce se podařilo nepřešvihnout žádnou z rovin, které v knize jsou, všeho je tak akorát: romantiky, sexu, vtipu. Možná jen napětí mohlo být ještě o kapku víc, ale nevadí. Příběh se mi líbil a hlavní hrdinka je sympatická.

mikika
19.05.2014

přišlo mi, že tyhlety motivy už jsem někde četla - jako by Darynda totálně vybrala Kalaynu Price a její Stínovou čarodějku, akorát že Charley je o dost užvaněnější na úkor děje. chtělo by to proškrtat...

Arianne
26.04.2014 4 z 5

Velice svěží, krásně čtivé s inteligentní detektivní zápletkou a moc sympatickou hlavní hrdinkou. Najdeme zde napětí, romantiku, nadpřirozeno a břitký humor, který občas působí trochu drsně, ale nádherně dokresluje charakter postav.

kolacky
11.04.2014 5 z 5

Pěkné, čtivé a neobvyklé. Líbilo.

ciniminisek
16.02.2014 4 z 5

Tato kniha se mi líbila, bylo to něco nového a neobvyklého. Smrťáček žena je výborné spojení. Kniha mě držela v neustálém očekávání a mě nezbývalo nic jiného, než dál číst a nechat se unášet příběhem. Co velmi chválím, je postava Reyese - tam od samého začátku, toužíte zjistit o té postavě více a vždy, když se na scéně objeví, zaplesá vám srdíčko. Nadpřirozený, detektivní příběh se smyslnou zápletkou v pozadí - výborná kombinace. Po emoční stránce převládal smích a napětí s lehce okořeněnou smyslnou touhou. Velmi se těším na druhý díl a tento první vřele doporučuji.

Ellesime
14.02.2014 5 z 5

Už dlouho se mi nestalo, že bych četla jedním dechem do půl 2 do rána. Skvělá knížka s mým oblíbeným duchařsky vtipným tématem. Doporučuji těm, kteří si chtějí u knihy odpočinout, vypnout a pobavit :))

scharko
02.02.2014 4 z 5

Přečetla jsem to za jeden den,vtipný a dobře se to čte

Zuzííí
12.01.2014

Svoje auto jsem podle mistra hororů pojmenovala Misery!

Marťa16
01.12.2013 4 z 5

Kniha mě od začátku uchvátila svým vtipem, později nečekanými zvraty a naprostou odlišností od všeho, co jsem doposud četla.

Agi
29.12.2011 2 z 5

Neviem, čo bolo pôvodným zámerom autorky - možno sa nevedela rozhodnúť medzi sci-fi, ľúbostným románom, horrorom a detektívkou - a tak to oduševnene všetko "naplácala" do jednej formy a výsledkom je zmätený milostný krimithriller s dokonalou hlavnou hrdinkou s cháronovskými nadprirodzenými schopnosťami, chaotický dej a zhluk nepresvedčivých postáv, ktorých tam zakomponovala priveľa.