První hrob napravo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Originální „paranormální thriller“ plný humoru, napětí a neuvěřitelných zvratů. Charley Davidsonová je soukromá detektivka, moderní žena s běžnými starostmi a problémy. To ovšem jenom na první pohled … Ve skutečnosti se narodila jako bytost s nadpřirozenými schopnostmi, která dokáže vstoupit do světa zesnulých. Zemřelé vidí všude kolem, může se jich dotýkat a oni jí pomáhají s řešením případů. Všechno je o to složitější, že vyšetřovatelku sleduje tajuplný muž, „syn Satanův“, jehož šarmu Charley nedokáže odolat. Kdo je ten záhadný hrdina, o kterém se jí zdají sny plné vášně? Je vůbec živý, nebo je mrtvý? A co by se stalo, kdyby mu podlehla?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177538/big_charley-davidson-prvni-hrob-napravo-pys-177538.jpg 4.2722
Série:

Charley Davidson 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Fantasy

Vydáno: , Beta-Dobrovský
Originální název:

First Grave on the Right, 2011


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (1)

"Hrobová série" má v současné době zatím 10 dílů z toho 2 novely.
V novele "For I Have Sinned" Charley pomáhá zesnulé ženě zjistit příčinu její smrti a nechává ji skrze sebe projít na "druhou stranu."

Novela "Brighter Than the Sun" je napsána z Reyesova pohledu. Popisuje vše od prvního okamžiku, kdy se setkal s Charley a vývoj jejich vztahu. Charley je jediná, která ho může buď spasit nebo být jeho zkázou.

V současnosti má Darynda rozepsanou další sérii s názvem
"Darklight," která má už 3 díly. (Ewik)