Druhý hrob nalevo

Druhý hrob nalevo https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174446/bmid_druhy-hrob-nalevo-yQ0-174446.jpg 4 510 94

Charley Davidson série

Když se vídáte s mrtvými, může vám to pořádně zkomplikovat život. Charley Davidsonová, příležitostná soukromá detektivka, pracuje se zesnulými na plný úvazek. Přitahuje mrtvé jako maják. Pro démony je zkrátka neodolatelná… Tentokrát se Charley snaží pomoct své nejlepší přítelkyni Cookie v hledání její nezvěstné kamarádky. A jako by toho nebylo dost, záhadný Reyes, „syn Satanův”, opustil své pozemské tělo a teď Charley pronásleduje jako duch. Neměl moc na výběr, protože dokud byl v lidském těle, mučili ho démoni, kteří chtěli přilákat Charley. Reyes je odháněl ze všech sil… Protože kdyby se k ní dostali, přiblížili by se k bráně do nebe, což by byla katastrofa!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Second grave on the left , 2011

Lerry
05.03.2015 5 z 5

Moc pěkná série, těším se na 3. díl

Domulenka
07.02.2015 5 z 5

dala bych hvězdiček víc ale nejsou :-D příbeh je moc pekně napsany,nekteré scény mě braly dech .....douchá že vyjdou další díly.

P.ary
06.02.2015 5 z 5

WOW... Mám další oblíbenou sérii... A nutně potřebuju další díl... :-)

Dadula118
11.01.2015 5 z 5

ježíš ti byl nášup... chci další díl a to honem.Chci další případ s duchama,chci Charlie a hlavně Reyese....

Sobotikova
24.12.2014 4 z 5

Vše napsáno,jen musím podotknout, že jsem dostala chuť si vyrobit tričko s některým nápisem z knihy u začátku kapitol.
Pěkné hlášky :)

dubakm
26.11.2014 4 z 5

Super pokračování životní cesty smrtky a ďáblova syna :-)) Chci víc Reyese, prosím. A souhlasím s Brambram, tenhle humor mi taky sedí.

Brambram
08.09.2014 4 z 5

Trošinku zmatek jaký případ zrovna šetří, nicméně v globále je to výborné a humor hlavní postavy je naprosto dle mého gusta. Jen tak dál.

ciniminisek
12.07.2014 5 z 5

Autorka vsadila na vtipnost a nemohla si vybrat lépe. Smích Vás provází každou stránkou a vy se přichytíte, jak si do notýsku zapisujete sarkastické hlášky, které dokáže vymyslet pouze Charley Davidson. Přečetla jsem již dost knih v podobném duchu, ale Charley je na samotném vrcholu otravných, nenechavých a tvrdohlavých hrdinek a to v tom nejlepším slova smyslu. Příběh je velmi čtivý a děj do detailu propracovaný. Když na otočení stránky opouštíme své hrdiny, na každém začátku kapitoly nás přivítá symbolický obrázek a povedené hlášky. Přesto, že to legrací srší, když se podíváme více do hloubky, tak zjistíme, že z příběhu o jedné hubaté holce, která se zamiluje do toho nesprávného, číší něco víc. Děj je propletený více scénáři a ještě v půlce knihy zjistíte, že se na ně nabalují další, přesto v tom není zmatek a postupné odhalování Vám ještě více zpříjemní čtení.

cruela
10.07.2014 5 z 5

Oba díly úplně super, jedny z nejleších knih, co jsem četla. Už se moc těším na další díl, ale nakladatelství si dává na čas. Další díl by měl vyjít až začátkem přístího roku, přitom v originále jich je už 6.

h.mose
22.05.2014 3 z 5

Trochu slabší než jednička a to jak co se týče děje, tak i vtipu. Naštěstí trojka už zase povyskočila o ten level výš a proto mi to až tak nevadilo. Furt se ale v žánru jedná o nadprůměr.

Za vyzdvižení stojí famózní překlad od Tomáše Bíly. Darynda používá mnoho frází, které se velmi obtížně překládají do češtiny. Překladatel nejen, že je dovede skvěle aplikovat do našeho běžného jazyka, navíc tam stále zůstává vtip, nadsázka a ironie. To málokdo umí.

cori
06.04.2014 3 z 5

Přečetla jsem bez znalosti prvního dílu, ale myslím si, že to moc nevadilo. Po prvních stránkách jsem se dostala do obrazu. Napínavé čtení, nadpřirozené schopnosti, sexuální jiskření, nebožtíci ve sprše a v kufru auta, 20 let starý zločin a celkem vtipné hlášky hlavní hrdinky. Bezva oddechovka.

kikulka
26.03.2014

Super oba díly, pobavila jsem se. Nevíte někdo jestli budou i další díly??

Nikolka001
05.03.2014 3 z 5

Velice čtivá kniha, která příliš nenadchne, ale ani neurazí. :) Příběh mohl obsahovat více akce a detektivní případ mohl být lépe propracovaný. :)
Ale i přes tyto vlastnosti si hlavní hrdinku oblíbíte a budete se těšit na další stránku knihy. :)
Konec je strhující a překvapivý. :)

Ellesime
21.02.2014 5 z 5

Druhý díl stejně dobrý jako první. A dozvěděla jsem se, že jich má napsaných už šest, takže se máme na co těšit :)