Peklo z ohně a ledu

Charity, kosmická pilotka Space Force, je vážně rozhodnutá zničit strašlivé okupanty Země. V jednom bunkru na Eifelské vrchovině našla spící armádu a nedotčenou kosmickou loď.S tímto jediným kosmickým plavidlem, které lidstvu zbylo, se chystá zničit nejstrašnější zbraň vetřelců – sluneční bombu, ohrožující celý vesmír.Jakkoli je její plán velice překvapivý, superbomba je dána pod pečlivý dohled.Přesto se Charity odváží útoku, který skončí hrozným fiaskem – rozpoutá se peklo z ohně a ledu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28396/charity-vi-peklo-z-ohne-a-ledu-28396.jpg 4.316

Charity (6.)

Hölle aus Feuer und Eis

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

TERRORDROME

Tentoraz to Charity dotiahla až na päť hviezdičiek, lebo Peklo z Ohňa a Ľadu frčí na naozaj výrazných prvkoch. Cesta do New Yorku skrz zónu mrazu na Moronskom megachrobákovi alias chodiacej oceliarni ( páči sa mi ako si autor vymyslí nejakú prehnanú hovadinu a potom si to obháji tým že nechá aj hrdinov krútiť hlavami že ako môže tá emzácka absurdnosť fungovať ), do toho pasáže s podivným týpkom žijúcim v podivnej zakuklenej kolónii na hmyzáckej vesmírnej stanici a ten záverečný multiplikačný schizo masaker to úplne dorazil. Toto už bolo poriadne prepálene husté a tak neváham.

Eigis
15.08.2013

Na rozdíl od několika předchozích dílů, tento se neodehrává okamžitě po skončení minulého, ale až několik měsíců poté. Během této doby došlo k evolučnímu skoku jaredů, kteří začli válčit s morony. Charity se nachází tradičně přímo v centru dění. Při pokusu dostat se k solární bombě ovládne gigantický moronský stroj,, ve kterém se probije do New Yorku a později se jí společně s ostatními podaří projít transmitérem hmoty.