Charakter mlčel a mluvilo tělo

Charakter mlčel a mluvilo tělo https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438485/bmid_charakter-mlcel-a-mluvilo-telo-fSA-438485.jpg 4 147 17

Povídky o pocitech, zkušenostech a omylech ženy v nejlepším věku Již čtvrté vydání úspěšné knihy dvaceti osmi humorných příběhů psaných s ležérním nadhledem, jejichž tématem je láska a milostný život. Vzpomněla jsem si taky na kamarádku Jarku. Její muž chodil každou středu do hospody s kamarády. Jednou tam Jarka šla, uviděla tam hezkou blondýnu, z pohledů manžela vytušila, o čem je řeč, a příští týden mu ve středu dala do piva projímadlo. Manžel do hospody šel, bylo mu špatně a jeho blondýnka ho vzala na ošetření k sobě domů a Jarčin manžel tam zůstal dva roky.... celý text

Taralcielle
18.09.2019 4 z 5

Dobré, opět jsem se zasmála. Další z řady od Haliny, prostě krátké nenáročné čtení. Patří k těm lepším.

pingu1
03.03.2019 4 z 5

Celkem pohodové, oddechové čtení ... :-)

Cher
09.02.2019 2 z 5

Trochu jsem toho od knihy čekala více. Nějak mě tento humor úplně neoslovil.

oladnb
29.12.2018 4 z 5

Pohodove cteni, sem tam vtipne. Neurazi ani nenadchne, ale protoze me to bavilo, nemohu hodnotit spatne :)

Lubisek
28.10.2018 3 z 5

Měl jsem pocit, že již dlouho dobu nečtu, a tak jsem si řekl, že to musím změnit. Jen jsem neměl příliš mnoho času, a proto jsem sáhl po nejtenčí knížce, kterou jsem měl zrovna po ruce. A musím říct, že jsem udělal docela dobře. :D Byly chvíle, kdy jsem se při čtení nesmírně bavil. Na druhou stranu byly momenty, kdy jsem musel kontrolovat obálku a přesvědčit se, že čtu stále stejnou knihu. :D Ale nakonec musím uznat, že to byly příjemně strávené 3 dny čtením. :)

los
20.07.2018 odpad!

neoslovilo, asi jsem špatná cílová skupina čtenářů

Jancas.s
29.03.2018 3 z 5

Ani nevíte, Halino, jak jsem Vás se svýma pětkama pochopila :) :) :)

alef
24.10.2017 3 z 5

Paní Halinu mám ráda ... je to inteligentní a vtipná žena, která si ze své "nedokonalosti": "Jsem tlustá, ale ne hloupá!" ...vybudovala image... a její krátké povídky - příhody, problémy, trable ze života, či komické, nebo prostě jen úsměvné situace, které zažíváme asi všichni, nebo je vídáme kolem sebe, nebo si je jen dovedeme představit, jsou takovým "lékem" na podzimní chmury ... protože ono nic tak nepobaví jako trapná či jinak vtipná situace, která se ale stane někomu jinému :-) ... v tomto případě s paní Halinou "proberete" pár takových situací z milostného života ... jsou to příhody, které jsou stejné jako paní Halina, vyprávěné s inteligencí a vtipem a jejich primárním cílem je prostě jen pobavit, což ovšem nic neubírá z té druhé stránky projevu pan Pawlowské, mně se moc líbí, jak si dokáže hrát se slovy, jak využívá kratičké vtipné verše, dvojsmyslnost, sebeironii, metaforu, paní Halině se to prostě daří :-), její rady, jak si "pohrát se životem", jak s nadhledem řešit běžné životní situace, problémy a životní peripetie, mi dokážou "vykouzlit" úsměv na rtech a zlepšit náladu :-) ... a pak, někdy se vyplatí i pozorně naslouchat ... protože některé z Halininých postřehů Vám třebas pomůžou vyvarovat se podobných situací v reálu, ... nebo je řešit s nadhledem :-))).

haki34
24.10.2017 4 z 5

výborná Halinina oddechovka (normálně jsem váhala dát i plný počet...) kde jsem se smála nahlas :D

ecila13
08.10.2017 2 z 5

Pár vtipných postřehů.

Jája92
19.09.2017 4 z 5

Čtení na jedno odpoledne, pobaví , i když některé povídky se mi až tak nelíbily.

Sandruš
30.01.2017 5 z 5

Vybrala jsem si ji kvůli tomu, že jsem v práci měla čas a chtěla jsem nějakou knížku kterou bych přečetla za jednu šichtu a tak padla volba právě na tuto knihu. Je vtipná, čte se dobře, Halina má svůj smysl pro humor, který se ovšem nemusí všem zalíbit. Já knížku doporučuji.

Doubravka1975
20.12.2016 4 z 5

Vtipná oddechovka, její smysl pro humor mě baví

Alca007
18.07.2015 5 z 5

oddechová, vtipná - prostě Halina má dobrý smysl pro humor

Mruskulka
27.01.2015 5 z 5

Parádní oddechová kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem a s úsměvem na rtech.

lusila
23.06.2013 3 z 5

Humor- to ja môžem.

WEIL
14.08.2011

Stále totéž.
Autorka si vezme nosnější větu, tu rozbalí a vznikne vyporavování.
Většinou se to stalo její kamarádce či jí samotné...