Cesty formana Šejtročka

Cesty formana Šejtročka https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4490/bmid_cesty-formana-sejtrocka-iIN-4490.jpg 5 145 33

Dvacet milých vyprávění s půvabnými ilustracemi Zdeňka Milera je vhodnou četbou k předčítání i pro začínající čtenáře. Příběhy o dobrosrdečném Šejtročkovi a jeho ženě, vodníkovi Česílkovi, lesních mužíčcích, divoženkách a mnoha dalších veselých i strašidelných postavičkách znají děti i z večerníčků.

85098211
01.07.2017 5 z 5

Nádherná kniha (nejen) pro malé čtenáře. Miluji ji už celá dlouhá léta a stále se k ní vracím. V posledních letech hlavně kvůli svým dětem :-).

witiko
03.04.2017 2 z 5

Zkoušel jsem číst dětem, ale moc se mi to nedařilo. Čtvrtkovu hru s češtinou mám rád, ale tady jeho netradičně vedené věty i přehršel nářečních a archaických pojmů překračuje rozumnou mez a působí jako exhibice nebo křečovitá snaha za každou cenu vše říct jinak, než je běžné. Možná to není určeno k hlasitému čtení, ale i zápletky mi přišly příliš vykonstruované (vykouzlené) a stále na jedno brdo. Film je nakonec lepší a zábavnější než knížka.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velmi čtivá knížka, která chytne za srdce stejně, jako stejnojmenný večerníček. Další z knížek, na kterých jsem vyrostla, a které byly doslova všudy přítomné (knížka, večerníček a navíc i CD nahrávky). Vřele všem doporučuji!!

veronie
24.12.2016 3 z 5

Krásně napsané pohádky a úžasné ilustrace.

HáTa94
22.11.2016 5 z 5

Šejtročka mám ráda už od malinka. Kdysi nám ho četl taťka před spaním spolu se spoustou jiných knih. Pro děti na dobrou noc je tato kniha jako dělaná. Já si ji ještě dnes pouštím namluvenou před spaním.

qinska
10.09.2016 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství. Poutavé i napínavé příběhy plné nadpřirozených bytostí a víl. A navíc překrásné ilustrace. Vydržela jsem si je prohlížet hodiny.

Petra385
14.06.2016

Moje nej nej nej knížka mého dětství.:-D

danekdj
24.07.2015 5 z 5

Knížka mého dětství.

mineralka
10.10.2014 5 z 5

Moje milovaná.

Dandulka
18.05.2012 5 z 5

Moje dětství! Moc ráda jsem poslouchala svou babičku, když nám dětem z ní četla na dobrou noc.

Tanulka
01.03.2012 5 z 5

Tato kniha také patří mezi mé nejoblíbenější dětské.

WEIL
09.11.2011

Je to sice určené hodně malým čtenářům, ale porozumí tomu až budou starší.

kapllu
16.05.2011 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských knížek.