Cesta do neznáma

Cesta do neznáma https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22052/cesta-do-neznama-22052.jpg 4 60 8

Tereza Chafeyová utíká z domova. Cestou na sever, podél kalifornského pobřeží, zastaví dvěma tajemným stopařům: Poppy Cornové a Freedomu Jackovi. Všichni tři si navzájem vyprávějí příběhy: Tereza o svém ztroskotaném vztahu s chlapcem, Poppy o mladé ženě, kterou kdysi znala, a Freedom o nadějném mladém muži s nezkrotnou povahou. Společně s jejich životními osudy se pomalu rozehrává i chmurné dobrodružství, jehož aktéry však tentokrát jsou oni sami. Je to příběh života a smrti, vykoupení a zároveň zatracení. Bude to nejdelší noc Terezina života. A možní její no poslední.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Road to Nowhere , 1993

jaroiva
25.09.2023 3 z 5

Víc se mi líbil Půlnoční klub. Tohle bylo trochu slabší a prostě béčkové, odpovídající očekávání, nastavenému stylem obálky.

Martin82
24.02.2022 4 z 5

(SPOILER) Fajn příběh. Začátek a průběh knížky sice velmi pomalý - vyprávění příběhů při noční cestě autem, ale závěr a epilog - celkové vysvětlení mě totálně dostalo! 80% a už se možná nejedná o béčkovou literaturu,ale víc % dát nemůžu, páč se nejedná o horor.

hippiesak
11.02.2022 4 z 5

Hm, zajímavá kniha. Během čtení jsem si říkal, že je to tak na 3 hvězdičky, ale klidně bych dal i 3,5 za konec příběhu. Tak šupnu rovnou 4 a bude :) Člověk se musí do knihy trošku dostat, trvá to malinko déle. Ale pak to jede a jede a najednou je konec :)

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Nikdy nestopovat. Pak to dopadne, tak jako v knize. Ale ještě že tak. Oddychovka při které člověk zapomene na svoje starosti.

CamilleTyler
27.02.2015

Tuhle povídku jsem přečetla jedním dechem a líbila se mi natolik, že si jí kolikrát přečtu znovu. Není to moc strašidelné, jen místy, ale moc se mi líbilo vyprávění Poppy a Freedoma, už jen proto, že obě tyto postavy působily až nadmíru reálně. Nic vykresléno, nic vynuceného.

Dandulka
19.07.2012 5 z 5

Čtení na jeden nádech!

h.anuli.k
12.04.2012 5 z 5

Tahle mě zaujala už jen svým obalem, není co dodat!

Brambu
30.11.-0001 4 z 5

Příběh, který napíná čtenáře až do konce. Chvílemi dosti strašidelný, ale zas tak velký horůrek to není, je to klidné odpočinutí od reality :-)