Černé světlo

Černé světlo https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200249/bmid_cerne-svetlo-2PO-200249.png 4 165 29

MP17
14.02.2015 3 z 5

Větší svini, než je Karlík, aby člověk v literárním světě pohledal. Z pohledu charakterů nějaké fantasy RPG postavy se jednalo o opravdové přesvědčené zlo. Pro mě osobně dost náročné na čtení a vstřebání.

Mialll
26.12.2014 3 z 5

Čeho všeho je člověk schopný, pokud v něm převládne zlo... Podobnou knihou je Havlíčkův Neviditelný, který mě zaujal víc.

Pájuš
13.03.2014 4 z 5

Úžasná psychologie hlavního hrdiny i ostatních postav, antihrdina, které ho jsem hned ze začátku měla chuť vyfackovat.:D Během čtení jsem se s ním sžít, konec byl hodně překvapující, pak už jsem nevěděla zda ho nenávidět či litovat. Pan Řezáč ve mě vyvolal opravdu smíšené pocity. :)

ladyfromskye
21.02.2014 5 z 5

Řezáčova mistrovská psychologie hlavní postavy, antihrdiny, mě přivedla k tomu, že jsem si Karla Kuklu spíše oblíbila. Zkrátka, jsem zvláštní, ale vím to o sobě :-)

karinga
03.10.2013 4 z 5

Působivý psychologický román. Máte pořád pocit, že by se to v Karlovi mohlo zlomit a ono...

mistrkarbanu
26.09.2013 5 z 5

Tento psychologický román mohu jednoznačně doporučit. Jedná se o úžasnou sondu do duše zvráceného a anetického člověka. Děj má výborný spád a člověka nutí příběh otáčet jednu stranu za druhou. Rozhodně se nebudete nudit navrch si uděláte představu o lidech, kteří myslí úplně jinak.

Gooverka
31.08.2013 4 z 5

Výborný antihrdina, nepříjemnější na každé další stránce. Skvělá psychologie nejen hlavní postavy. Hodně čtivé a na konci o to více překvapující.

poetree
19.08.2013 4 z 5

Kniha napsaná dobře, ale pro mně teda dost velká depka..

Vixton
13.12.2011 5 z 5

Dokonale rozepsaná "sonda" do nitra člověka, který žije svůj život v neustálých intrikách. Děj neskutečně strhující, v některých částech si člověk říká, že to snad nemůže autor dopustit, aby se to stalo, no a ono se to stane. Já tuto knížku četla s očima dokořán a pusou někde u kolen.